Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E


Rekomendowane odpowiedzi

witam

tez stoję przed tym dylematem 2008 ma swoje niedociągnięcia ale nie jest zła

jakby ktoś miał już okazję porównać proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę dokładniejsza jest :) np. w Poznaniu "widzi" już niektóre jednokierunkowe albo zakazy wjazdu :wink4: u mnie w mieścinie 5 tys. było w wersji 2008 kilka głównych ulic, teraz jest już kilkanaście :rolleyes: to tyle co zauważyłem do tej pory :mysli: w Wawie pewnie sporo się zmienia na drogach więc update może być bardziej widoczny i pożyteczny :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede musiał spróbować 2008 czasem strasznie kombinuje i ztego kombinowania wychodzi ze jadę ulicą 50m obok lub np wiaduktu tego największego na siekierki nie pojmował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta 2008/2009 to jest poprostu 2008 nie wiem dlaczego sprzedawca tak napisał a prawda jest taka ze 300zł za 2008 to stanowaczo za duzo a ina sprawa ze jeszce w lutym jak byłem w serwisie to 2008 kosztowało pona 1200zł :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta 2008/2009 to jest poprostu 2008 nie wiem dlaczego sprzedawca tak napisał a prawda jest taka ze 300zł za 2008 to stanowaczo za duzo a ina sprawa ze jeszce w lutym jak byłem w serwisie to 2008 kosztowało pona 1200zł

i pewnie dalej tyle kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jutro bede testował 2009 jesli dobrze pojdzie dam znac [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 13:53_________________________________________________jakbym sprzedawał to na pewno uzyłbym takiego argumentu pytanie czy pan gliniaz bedzie wiedział gdzie szukac mapy w audi i czy wogole ..... no chyba ze ich przeszkolą i to musowo w ASO wszystskich marek ..... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2009 jest dokładniejsza, przynajmniej w mojej mieścinie. Czaplinek też dużo dokładniejszy :)

Więcej ulic, numery domów itp

Generalnie pewnie dużo dodano do mniejszych miejscowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to prawda z tym certyfikatem legalnosci mapy, trzeba bedzie go miec caly czas przy sobie?

jak masz oryginalną płytę to po co jakiś certyfikat (bez płyty navi nie działa)

Fabryczna nawigacja jest takim samym elementem w aucie jak kierownica czy fotel. Dlaczego mielibyśmy prezentować jakiś papier udowadniający jej legalność?

Co do mapy to możesz powiedzieć, że jeździsz bez płyty a nawigacji używasz tylko jako radia, odtwarzacza mp3, itd. Wątpię żeby policja ogarniała temat wszystkich fabrycznych nawigacji dostępnych na rynku w różnych markach aut. Prawdopodobieństwo znalezienia przez nich w aucie płyty z mapą jest znikome.

To wszystko bzdury dla ciemnego ludu żeby napędzić sprzedaż na tej konkretnej aukcji.

W sprawie map 2009 zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mam 2009 chodzi wersja softu jest ta sama czyli 650 wiecej roznic nie udalo mi sie jeszcze zauwazyc jak sie pobawie dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVD2 '08 - 3 792 050 176 bajtów

DVD2 '09 - 4 151 484 416 bajtów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa z 2009 jest zdecydowanie lepsza.

Posiada więcej informacji takich jak miejscowości, bankomaty itp.

Podejrzewam, że mapy z 2010 będą jeszcze lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - porównywałem dziś 2009 do 2008 i jest jak niebo a ziemia!!! :good: Na AutoMapie 5 nie miałem swojej ulicy (istnieje od 2 lat), natomiast na 2009 już pięknie widnieje. Pokrycie miasta Legnica znacznie lepsze - z czystym sercem polecam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety do nieba od ziemii to jej jeszcze daleko :thumbdown: bledy z 2008 pozostały np skret poprzez pas zieleni na ulice rownolegla.... jedziesz zawsze nie ta estakada na siekierkach a to nie jest juz od wczoraj....

wiecej beldow nie zauwazylem

prawda to ze wiecej obiektow uzytecznosci publ

test trwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie czepiajmy się szczegółów :gwizdanie:... Piszę o samej użyteczności ori nawigacji, które z reguły nie są zbyt dokładne. Mnie zadziwiła 2009 na +, a mam porównanie do wielu nawigacji nie seryjnie montowanych. nawet TT i AM5 mają swoje niedociągnięcia. na tej drugiej niczym Hesus jechałem kiedyś po rzece :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze ja sie niby czepiam? oooogdy wzyciu .... :notworthy: tylko nie moge jak mnie znow na zielona trawke wysyla :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...