Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b7 2.0 BLB pompa oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, Przemyslaw1989 napisał:

Z Panstwa teori wychodzi, ze najlepiej nie odpalac samochodu hehe bo sie szybciej wytrze to po co samochod jest ?????zrobic  remont pompy za 2100zl  hehe moze lepiej postawic  15letnie auto w ogrodzenie zeby sasiad widzial,ostatnio lakiernik  mi mowil  ze mozna sciagac  te samochody za 10tys zlotych a ma szrotach co drugie auto jest ma czesci. Pytanie czy inwestowanie  na taka skale ma sens ???

Jak nie masz nic mądrego do napisania to po prostu nie pisz...

Skoro jest to powszechnie znana wada fabryczna to chyba logiczne, że trzeba to zrobić ( o ile nikt już nie poprawił a przy tym przebiegu jest to prawdopodobne). Powiem Ci że nawet za 5tys możesz ściągnąć z.... Anglii ale co to zmienia? Są jeszcze tacy ludzie, którzy po zakupie pragną nim pojeździć a nie zobaczyć alladyna i albo " postawic  15letnie auto w ogrodzenie zeby sasiad widzial" albo szukać nowego silnika ( co oczywiście nie eliminuje potrzeby naprawy zabieraka). 

Rozwiązanie, które opisałem jest najlepszym na długą metę, nikt nikogo nie zmusza do jego realizacji, ale idąc Twoim tokiem myślenia można się ładnie przejechać. 

Jak chcecie samochód bez wkładu to w salonach stoi ich sporo ;) 

Edytowane przez pitasss10

Opublikowano
W dniu 5.01.2020 o 20:21, pitasss10 napisał:

Jak nie masz nic mądrego do napisania to po prostu nie pisz...

Skoro jest to powszechnie znana wada fabryczna to chyba logiczne, że trzeba to zrobić ( o ile nikt już nie poprawił a przy tym przebiegu jest to prawdopodobne). Powiem Ci że nawet za 5tys możesz ściągnąć z.... Anglii ale co to zmienia? Są jeszcze tacy ludzie, którzy po zakupie pragną nim pojeździć a nie zobaczyć alladyna i albo " postawic  15letnie auto w ogrodzenie zeby sasiad widzial" albo szukać nowego silnika ( co oczywiście nie eliminuje potrzeby naprawy zabieraka). 

Rozwiązanie, które opisałem jest najlepszym na długą metę, nikt nikogo nie zmusza do jego realizacji, ale idąc Twoim tokiem myślenia można się ładnie przejechać. 

Jak chcecie samochód bez wkładu to w salonach stoi ich sporo ;) 

Za zbierak placilem chyba 30zl. w VW i wymiana  chyba 300zl. A nie 2100zl ?

Opublikowano

Wymiana samego zabieraka to zmarnowane a nie zaoszczędzone pieniądze ;)
Przy takich przebiegach gniazdo jest już zmęczone życiem i przeskoczy wcześniej czy później, nie wspominając o napędzie łańcuchowym.

Swoje zdanie wyraziłem, nie ma sensu się więcej udzielać, każdy zrobi jak chce albo porządnie albo tak jak kolega wyżej.

Opublikowano

skad sie wzieła kwota 2100?

przerobienie pompy to jakies 700zl

wymiana zależy ile mechanik weźmie i jakie patenty na szybka robotę ma ale ok 400

olej z wymiana to 200-250, gdzie reszta?

Opublikowano
W dniu 11.01.2020 o 17:44, moniuh napisał:

skad sie wzieła kwota 2100?

przerobienie pompy to jakies 700zl

wymiana zależy ile mechanik weźmie i jakie patenty na szybka robotę ma ale ok 400

olej z wymiana to 200-250, gdzie reszta?

Stąd, że policzyłem również wymianę całego modułu na koła zębate ( blb ma napęd łańcuchowy - wadliwy). Można oczywiście założyć nowy łańcuch / napinacze bądź też zostawić jeśli nie mają śladu zużycia.

Opublikowano

Przy module napędzanym łańcuchem czyli blb,bna sam zabierak to nie problem-dochodzi również sprawdzenie zębatki na wale korbowym,napinacza,łańcuszka oraz ŚRDKA POMPY OLEJOWEJ!!!(wirnika).To że ktoś wymieni z "inter carsu"zestaw naprawczy za śmieszne pieniądze niech nie łudzi się tym że długo pojeździ...

DSCN4376.JPG

DSCN4375.JPG

passat b6 (7).jpg

passat b6.jpg

passat b6 (6).jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.