Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Licznik a4 b6


Marek19

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świeżym posiadaczem audi. I po zakupie okazało się że najprawdopodobniej zepsuty jest licznik. Poprzedni właściciel to ponoć to naprawił ale licznik dalej nawalił. Chce kupić drugi licznik ale nie mogę znaleźć numerów które są na moim liczniku. I tu pytanie. Czym sugerować się przy kupnie licznika. Moje nr na liczniku 8E0920930T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie tym numerem licznika 8E0920930T zamiennie może byc z końcówką 930R.

Znajdź odrazu kogoś kto Ci przypisze ten licznik do auta i zgra immo, bo to nie będzie na zasadzie P&P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to może być zepsuty licznik czy coś więcej. Podczas jazdy do domu było wszystko ok. Jak zgasiłem auto i ponownie odpaliłem to zaczęły się cyrki. Najpierw zgasło mi oświetlenie wskazówek i przestało pokazywać obroty i prędkość auta. Zadzwoniłem do byłego właściciela i powiedział żebym zdemontował licznik i sprawdził kostki z tyłu. Po odpięciu i wpięciu kostek było wszystko ok przez chwile. Teraz nic nie świeci się już prócz kontrolki immo i zużycia klocków hamulcowych. Nie działa też klimatyzacja. Auto odpala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być rzeczywiście problem z połączeniem, dobrze Ci się zatrzaskuje na klamrach wtyczka? 

Może i być też uszkodzenie samego licznika... 

Być może masz immo off skoro odpala, a licznik niesprawny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być że poprzedni właściciel coś tam kombinował. Coraz bardziej skłaniam się żeby jednak oddać auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Marek19 napisał:

A czy to może być zepsuty licznik czy coś więcej. Podczas jazdy do domu było wszystko ok. Jak zgasiłem auto i ponownie odpaliłem to zaczęły się cyrki. Najpierw zgasło mi oświetlenie wskazówek i przestało pokazywać obroty i prędkość auta. Zadzwoniłem do byłego właściciela i powiedział żebym zdemontował licznik i sprawdził kostki z tyłu. Po odpięciu i wpięciu kostek było wszystko ok przez chwile. Teraz nic nie świeci się już prócz kontrolki immo i zużycia klocków hamulcowych. Nie działa też klimatyzacja. Auto odpala

 

27 minut temu, kamil-vag napisał:

To może być rzeczywiście problem z połączeniem, dobrze Ci się zatrzaskuje na klamrach wtyczka? 

Może i być też uszkodzenie samego licznika... 

Być może masz immo off skoro odpala, a licznik niesprawny

 

A ja wam powiem, że niekoniecznie to musi być licznik... Przerabiałem świrowanie licznika u siostry i na forum już raz też był podobny problem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...