Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny z kluczyka nie działa


mar_1981

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mam problem z centralnym z kluczyka tj. zamykanie/otwieranie z przycisków. Na początku myślałem że to kluczyk ale...

Wymieniłem baterie i kluczyk zadziałał, a na drugi dzień przestał działać. Wczoraj założyłem dla pewności nowe baterie i kluczyk zamknął z przycisku i już nie otworzył. Podłączyłem VAG'a wyszło mi takie coś jak na załączonych zrzutach.

Gdzieś wyczytałem że kodowanie powinno być 12864 a u mnie jest 12865. 

Zastanawia mnie czy nie zakodować ich od nowa. Mam łacznie 4 sztuki tj. dwa scyzoryki, jeden "zwykły" i plastikowy. Kod mam więc nie powinno być problemu.

Szukam po różnych forach Audi, VW itp. ale nie widzę nigdzie podobnego problemu. Miał ktoś coś takiego? Można jakoś kluczyk sprawdzić? 

IMG_20200112_154612890.jpg

IMG_20200112_160832453.jpg

IMG_20200112_160841753.jpg

IMG_20200112_160848039.jpg

IMG_20200112_160854247.jpg

IMG_20200112_160902793.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informację. Spróbuję w weekend bo pożyczyłem kabelek narazie i dopiero w sobotę będę go mieć w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Fazii napisał:

To bez kabla się robi... :decayed:

Tak ale akurat robiłem co innego więc przy okazji...

Ale i tak już teraz wiem że kluczyk mam uwalony. Muszę dokupić kluczyk i go adaptować do auta bo drugi scyzoryk ma bardzo zniszczoną obudowę.

Znalazłem ciekawy temat:

Kluczyki

i pewnie nowy zrobię. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójne się tutaj, bo problem podobny.

Pacjent to a4 b5 z 2001r. Jest problem z przypisaniem kluczyka do sterownika centralnego zamka. Bez problemu przypisuje ale po jakoś pół godziny zapomina wszystkie kluczyki. 

Wcześniej był licznik wymieniany z Jeagera na VDO, żeby full fis mieć. Niestety jak koleś mi to majstrował to zapomniałem drugiego kluczyka i przypisał tylko jeden. Wszystko ładnie działało, z tym że po otwarciu drzwi pasażera mrugało oświetlenie wnętrza, a po otwarciu tylnich drzwi z prawej strony nie włączało się oświetlenie (pomimo poprawnej informacji na fisie że drzwi są otwarte).

Teraz auto ma nowego właściciela ale jest powyższy problem.. na początku immo nie chciało w ogóle drugiego kluczyka przyjąć, to fizycznie immo zostało usunięte, jednak teraz przy próbie dopisania drugiego kluczyka do sterownika centralnego, samochód zapomniał je oba i jest klops. Był też problem z mikrostykiem klapy bagażnika (nie pokazywał otwarcia klapy, ale światło się zapalało), może to powoduje takie zapominanie kluczyków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...