Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Telefon pod chińskie radio - błąd 01303


franky

Rekomendowane odpowiedzi

Hej forumowicze!

Mam problem w swojej Małyszówce (a właściwie zagwozdkę, czy da radę osiągnąć to co bym chciał).

Kupiłem jakiś czas temu radyjko pod 2DIN, samo przejście z 1DINowego Chorusa przeszła pomyślnie, jednak mam pewien problem ze sterowaniem radia z kierownicy. Kierę miałem na początku zwykłą, 4-ramienną bez przycisków.

Po zmianie i przekodowaniu kierownicy na oryginalną wielofunkcję działają mi po 2 przyciski od góry.

Dodam że przy oryginalnym radiu miałem tylko 3 kostki, bez tej pionowej po prawej stronie, jak na obrazku: 29_1234876495.jpg

 

Moje pytanie brzmi: czy jest jakaś opcja, by dorobić, podciągnąć sterowanie telefonem w radiu? Mam na wejściu ryżowej kostki kabelki KEY1 i KEY2 - wychodzą one z radia, nie z translatora szyny CAN.

Podobny produkt: 

 

A takie produkty były w zestawie:

image.png

Będę wdzięczny za wszelkie porady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiimi błędami mi sypie z modułu komfortu po przekodowaniu na kierownicę ze sterowaniem radiem i telefonem:

 

Cytat
Address 16 -------------------------------------------------------
Controller: 8E0 953 549 L
Component: Lenksáulenmodul 0308
Coding: 03011
Shop #: WSC 42404
3 Faults Found:
01303 - Telephone Transceiver (R36)
49-00 - No Communications
01304 - Radio
49-10 - No Communications - Intermittent
01301 - Control Module for Voice Recognition (J507)
49-00 - No Communications

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy z modułu kierownicy masz a nie modułu komfortu,nie podłączysz ori modułu bt do tego radia,can steruje tym modułem.

Wykoduj z modułu kierownicy obsługę tego modułu i błędy znikną. A telefon sparuj z tym radiem które masz poprzez jego bt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przez cały czas się łączę, pytanie czy mogę zrobić jakiś użytek z 2 dolnych przycisków kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W radiu nie masz aplikacji za pomocą której dopisujesz funkcje do przycisków na kierownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, ale wygląda na to, że nie widzi mi tych przycisków dwóch z kierownicy (nie idzie zaprogramować) - podejrzewam, że przez to, iż nie mam 4. kostki do radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...