Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZDJĘCIA Z BUKOWINY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to nie tajemnice po prostu nie umieścimy tego filmiku na forum bo była to ostra, szybka jazda po publicznej drodze i nie chciałbym mieć z tego powodu później problemów :wink4:

Jednak jesteś normalnym człowiekiem :good:

Opublikowano

czester jaki masz aparacik ? :naughty:

Canonika 400 :polew: poczekajmy na zdjecia Musashiego bo widzialem, ze spoko foteczki popstrykal :good:

A teraz pytanko do wszystkich zamieszczajacych zdjecia: nie obrazicie sie jak bym podebral kilka foteczek, ktorych nie udalo mi sie zrobic (niestety nie bylem w stanie byc wszedzie na czas :tongue4:) bo myslalem nad skleceniem jakies prezentacjii ze zlociku ?

Opublikowano

jak wrzucicie na youtube to nic sie nie stanie tam jest wiele takich filmikow

chyba ze rejerstracji nie przysloniliscie to lipa

Opublikowano

A teraz pytanko do wszystkich zamieszczajacych zdjecia: nie obrazicie sie jak bym podebral kilka foteczek, ktorych nie udalo mi sie zrobic (niestety nie bylem w stanie byc wszedzie na czas :tongue4:) bo myslalem nad skleceniem jakies prezentacjii ze zlociku ?

Dlatego też myślałem o jakiejś płytce, żeby wszystkie zdjęcia zebrać do kupy i wówczas można by coś więcej wykombinować :mysli:

Opublikowano

130 osób na zlocie a tylko z 4 wrzuciły fotki :disgust:

Opublikowano

130 osób na zlocie a tylko z 4 wrzuciły fotki :disgust:

Ja zrobiłem 1006 fotek..., wrzuce jutro coś :good:

Opublikowano

jakies filmiki z podjazdu do Stasindy tez macie ? :naughty:

macie, zaraz będą :kox:
Opublikowano

130 osób na zlocie a tylko z 4 wrzuciły fotki :disgust:

Ja zrobiłem 1006 fotek..., wrzuce jutro coś :good:

nie musisz się tak spieszyć , mogą być w maju... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja nasze zaraz zapodam, tylko zakończę przesyłanie na Picasa :rolleyes:

Opublikowano

130 osób na zlocie a tylko z 4 wrzuciły fotki :disgust:

Ja zrobiłem 1006 fotek..., wrzuce jutro coś :good:

nie musisz się tak spieszyć , mogą być w maju... :gwizdanie:

do youtuba pretensje :gwizdanie:
Opublikowano

Ja zrobiłem 1006 fotek..., wrzuce jutro coś :good:

ależ się wysilił :gwizdanie: :kox::tongue4:

Opublikowano

zostało mi jeszcze prawie 100 zdęć :blink:

to tak za godzinkę będą

Opublikowano

Ja zrobiłem 1006 fotek..., wrzuce jutro coś :good:

ależ się wysilił :gwizdanie: :kox::tongue4:

Ty też się Wihajster weź za siebie , gdzie są Twoje fotki? :baseball: :baseball: :baseball::decayed:

Opublikowano

Ja zrobiłem 1006 fotek..., wrzuce jutro coś :good:

ależ się wysilił :gwizdanie: :kox::tongue4:

Testowałem nowy sprzet..., pstrykałem wszystko co mi w oko wpadło :decayed:

Opublikowano

Ja zrobiłem 1006 fotek..., wrzuce jutro coś :good:

ależ się wysilił :gwizdanie: :kox::tongue4:

Ty też się Wihajster weź za siebie , gdzie są Twoje fotki? :baseball: :baseball: :baseball::decayed:

pewnie na redtubie :naughty:
Opublikowano

Ja zrobiłem 1006 fotek..., wrzuce jutro coś :good:

ależ się wysilił :gwizdanie: :kox::tongue4:

Ty też się Wihajster weź za siebie , gdzie są Twoje fotki? :baseball: :baseball: :baseball::decayed:

na dysku :kox:[br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 20:50_________________________________________________

Ja zrobiłem 1006 fotek..., wrzuce jutro coś :good:

ależ się wysilił :gwizdanie: :kox::tongue4:

Ty też się Wihajster weź za siebie , gdzie są Twoje fotki? :baseball: :baseball: :baseball::decayed:

pewnie na redtubie :naughty:

też coś by się znalazło :polew:

Opublikowano

Ja zrobiłem 1006 fotek..., wrzuce jutro coś :good:

ależ się wysilił :gwizdanie: :kox::tongue4:

Testowałem nowy sprzet..., pstrykałem wszystko co mi w oko wpadło :decayed:

desperat :decayed:

a kiedy zauważyłeś że nie było karty pamięci? :naughty:

Opublikowano

Ja zrobiłem 1006 fotek..., wrzuce jutro coś :good:

ależ się wysilił :gwizdanie: :kox::tongue4:

Testowałem nowy sprzet..., pstrykałem wszystko co mi w oko wpadło :decayed:

desperat :decayed:

a kiedy zauważyłeś że nie było karty pamięci? :naughty:

Karte mam 8 GB :kox: Zapełniła się w 60% :tongue4:

Opublikowano

Sunia Azunia - masz już te fotki ? :naughty:

Opublikowano

TrueOgre i co z tymi filmikami :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.