Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZDJĘCIA Z BUKOWINY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TrueOgre a Mnie nie macie na filmiku na podjezdzie ? :gwizdanie:

mam jeszcze dwa filmiki ale króciótkie nie chciało mi się wrzucać, looknę czy Cię tam nie ma :decayed:
Opublikowano

bo Ja to ladnie wjechalem :naughty: luknij tam i wrzuc jak bede :naughty:

Opublikowano

Ja pier***e... ale kox jak Musashi wjezdzał i tekst Mirona "w poroninie też jest fajnie" i "Ty nie musisz mieć Quattro , Ty masz w piź..." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: chcesz drożdzówkę? :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pierdollem , ze 3 razy juz to ogladałem i płaczę ze smiechu :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja chyba już z 6 razy :decayed:

Opublikowano

mam jeszcze dwa filmiki ale króciótkie nie chciało mi się wrzucać, looknę czy Cię tam nie ma :decayed:

Wrzucaj nie wstydź się :naughty::decayed:

Opublikowano

ja chyba już z 6 razy :decayed:

Ja tak samo, w kolko ogladam i wciaz placze ze smiechu :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja chyba już z 6 razy :decayed:

Ja tak samo, w kolko ogladam i wciaz placze ze smiechu :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

dokładnie :decayed:

Opublikowano

heh :) a my beemką wjechaliśmy bez problemu :tongue4: i to wcale nie było XD, hehe :):polew:

bo nie było X w E36 :naughty:

Trzeniu -miales nikomu nie mówic, heh :gwizdanie:

ale super imprezka :) prawie jak u nas na zlotach hihi, zartuje - rewelacja i super organizacja :good::)

no i moje XD wrociło całe i zdrowe :naughty:

Opublikowano

ja chyba już z 6 razy :decayed:

Ja tak samo, w kolko ogladam i wciaz placze ze smiechu :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew:

żepyś tylko nie popuścił :polew:
Opublikowano

Zamienię ośkę na Q lub kupię zestaw kolcy !!!!

Opublikowano

Zamienię ośkę na Q lub kupię zestaw kolcy !!!!

źle nie było ale widać ,że Trzeniek na siłkę się puścił , bo jak za lusterko łapał to odrazu ,żeś do przodu ciągnął :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Zamienię ośkę na Q lub kupię zestaw kolcy !!!!

źle nie było ale widać ,że Trzeniek na siłkę się puścił , bo jak za lusterko łapał to odrazu ,żeś do przodu ciągnął :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

No miron tez sie ze smiechu poskladalem na koniec dnia :polew:

Opublikowano

Filmiki kox, piekna szydera poszla z podjazdu Musashiego :gwizdanie: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Ja pier***e... ale kox jak Musashi wjezdzał i tekst Mirona "w poroninie też jest fajnie" i "Ty nie musisz mieć Quattro , Ty masz w piź..." :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: chcesz drożdzówkę? :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pierdollem , ze 3 razy juz to ogladałem i płaczę ze smiechu :polew: :polew: :polew: :polew:

ciesze sie ogromnie, ze moja osoba wzbudza tyle emocji.... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

łooooo sie qwa uśmiałem , hyhyhyhy

Opublikowano

Cosik takiego wymodziłem... Troszku mi nie wyszedł jeden fragment, ale sie poprawi :decayed:

Opublikowano

jarko ten fragment jest boski, popłakałem się :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

łooooo sie qwa uśmiałem , hyhyhyhy

:cool1: a co? :gwizdanie:

Opublikowano

Filmik z podjazdu super, :kox: jak cały czas była taka atmosfera to umarłbym ze śmiechu. Ahh żal że nie byłem. :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.