Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Dziwne dźwięki przy wyższych prędkościach


jose65

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem do jakiego działu to wrzucić więc daje tutaj. Proszę admina o korektę w razie potrzeby :)

Mam następujący problem z dudnieniem przy wyższych prędkościach powyżej 100km/h. Problem pojawia się sporadycznie ale ostatnio coraz częściej.

Np dzisiaj podczas jazdy na autostradzie prędkość w przedziale 100-140 km/h podczas jazdy słychać szybkie dudnienie i lekkie trzęsienie budą a przy hamowaniu dźwięk ten znacząco narasta. Patrz załączone wideo.

Następnie zwalniam poniżej 100km/h i później znów przyspieszam i problem znika a czasem nie. Wydaje mi się że dźwięk dochodzi z okolic przedniego lewego koła ale ciężko to ocenić jednoznacznie.

Dodam, że auto w czasie tego dudnienia nie traci mocy i wszystko jest ok mimo, że mam ostatnio problem z turbiną.

17965 Charge pressure control: Positive deviation P1557 - 35-10 - - - Intermitent

Auto po ogólnym przeglądzie zawieszenia przez mechanika, niby wszystko ok. Tarcze hamulcowe proste, wymieniane z rok temu. Problem ostatnio powrócił i nie mam pomysłów :)

 

Edytowane przez jose65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to dziwnie zabrzmi ale posprawdzaj czy nie po puściło Ci jarzmo od hamulca w którymś kole . Miałem kiedyś  w b5 podobne odgłosy i to była przyczyna ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...