Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Interfejs elm 327, audi a4 b6 2.0 benzyna


szymekpronto

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam takie skromne pytanie. Czy kupując interfejs eml 327, podłączony pod ODU II, będzie działać normalnie, czy jednak nie?

Potrzebuje wiedzieć, bo chciałbym zamówić sobie coś takiego, podłączyć pod auto i z telefonu mieć podgląd na aktualne spalanie i inne duperele(posiadam najbiedniejsza wersję i nie mam przełącznika do komputera...)

Zanim zamówię wolałbym wiedzieć czy pakuje kilkanaście zloty na marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe parametry pracy silnika można podejrzeć. Najlepiej radzi sobie apka torque pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pila24 napisał:

Podstawowe parametry pracy silnika można podejrzeć. Najlepiej radzi sobie apka torque pro

Na sklepie googla znalazłem już jakieś polecane aplikacje. Nie chodzi mi w sumie nawet o zdiagnozowanie problemów w aucie/silniku. Chciałbym mieć po prostu podgląd do spalania/aktualnego spalania i tym podobne. Znalazłem na allegro jakiś interfejs za dwie dyszki(Wiadomo, pewnie jakiś chłam xD), ale po prostu potrzebuje tego po to, co jest wyżej wypisane. Szczególnie, że na Internecie, na stronie związanej ze sprawdzaniem tych interfejsów do danego auta, nie ma tam audi z mojego rocznika (2002)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie masz na fisie ☺ chyba ze go nie masz aktywowanego,to na forum jest opisane jak to zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pila24 napisał:

Spalanie masz na fisie ☺ chyba ze go nie masz aktywowanego,to na forum jest opisane jak to zrobić 

Podeślesz jakiś link..?

Nie chcę kombinować z żadnymi laptopami, innymi zmianami, samemu robieniem.. A zlecanie czegos takiego komuś to wiaodmo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szymekpronto napisał:

Czy kupując interfejs eml 327, podłączony pod ODU II, będzie działać normalnie, czy jednak nie?

Podejrzysz korekty długie i krótkie, wskazania przepływki, temp. płynu itp. Jak to działa ze spalaniem to nie wiem, bo nie testowałem ale mam i działa dobrze z car scanner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, przem8 napisał:

Podejrzysz korekty długie i krótkie, wskazania przepływki, temp. płynu itp. Jak to działa ze spalaniem to nie wiem, bo nie testowałem ale mam i działa dobrze z car scanner.

Podeślesz może jakiego masz dokładnie?

Mam na myśli model..

Planuje kupić jakiś z allegro za 20 złotych, aby tylko pokazywał to felerne spalanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, szymekpronto napisał:

Podeślesz może jakiego masz dokładnie?

Mam na myśli model..

Planuje kupić jakiś z allegro za 20 złotych, aby tylko pokazywał to felerne spalanie..

Interfejs-Diagnostyczny-iCar2-Vgate-do-O
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 49,99 zł - Interfejs Diagnostyczny iCar2 Vgate do Opel VW BMW (7869037025). Allegro.pl - Radość zakupów i...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, szymekpronto napisał:

Podeślesz jakiś link..?

Nie chcę kombinować z żadnymi laptopami, innymi zmianami, samemu robieniem.. A zlecanie czegos takiego komuś to wiaodmo..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...