Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podsufitka w a4 avant- różnica szyberdach/bez szyberdachu?


m3tal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam raz jeszcze i pozdrawiam wszystkich "aczwórkowców" :)

 

Mam głupie pytanie, skierowane oczywiście do znawców tematu: czy pakiet poszycia słupków, osłonki przeciwsłoneczne itp, jest taki sam dla avanta w wersji z szyberdachem i bez, czy jednak jest między nimi jakaś różnica? Pomijam samą podsufitkę, bo to sprawa oczywista... 

 

Sprawa rozbija się o to, że walą mi się po domu sama goła czarna podsufitka z s-line'a a trafiłem sprzedawcę na allegro, który jest skłonny sprzedać cały kompletny pakiet, oprócz samej posufitki. Haczyk jest taki, że to pakiet z wersji z szybrem, a ja szybra nie mam. 

 

Jak słupki są identyczne, to biorę, jak nie- no to trudno, będę polował dalej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to klepnięte :)

Jeszcze w tym tygodniu powinienem mieć skompletowany w domu calutki pakiet czarnego sufitu s-line. Petarda. 

Co prawda sprawdzałem w uproszczonej Etce na nemigaparts.com, ale 100% pewności mi to nie dało, więc dziękuję kolego za potwierdzenie. Zakładam, że temat masz przerobiony empirycznie? 

 

Będę musiał chyba założyć jakiś temacik że swoim b7 w odpowiednim dziale- jak tylko ogarnę auto do końca. Na razie jestem na etapie składania go do kupy po małej przygodzie z przodu i przy tej okazji dość mocno go doposażam w małe wypasy i dopieszczam wizualnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...