Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B9 Olrołdzik 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej, 

Zaczęło się dwa lata temu od miłego gestu :wink:

66bc2e9d1680.jpg

Po kawce w końcu po kilku miesiącach od zamówienia, można było wyjechać z salonu :)

78e1c4597c0d.jpg

Wyposażenie dodatkowe względem serii :

Sportowe fotele podgrzewane plus podłokietnik regulowany 

Kierownica 3 ramienna plus

Pakiet schowek 

Kluczyk komfortowy 

Pakiet komfort

Pakiet technology

 Spryski lamp

Audi sound system 

Wzmocnienie sygnału LTE

Ładowarka indukcyjna itp. 

Więcej nie pamiętam :)

Samochód zacząłem używać  w warunkach do których został stworzony. 

b3fa8e9cd985.jpg

W chwili obecnej autko ma niespełna 130 000km, od samego początku latało na boxie po gwarancji został wgrany soft i jestem naprawdę mega zadowolony z samochodu. 

Pozdrawiam

Opublikowano

Dużo jeździsz jak w dwa lata 130k nalotu. Jak wygląda serwis w ASO? Coś już padło po drodze?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Langista napisał:

Dużo jeździsz jak w dwa lata 130k nalotu. Jak wygląda serwis w ASO? Coś już padło po drodze?

Hej, 

Nic. Kilka razy wymieniona przednia szyba, kilka kompletów klocków i tarcz. 

Sorki, jedną przygodę miałem - mianowicie, auto drgało przy skręconych kołach jak się ruszało, Panowie w ASO mi strasznie podnieśli ciśnienie, bo stwierdzili że auto jeździ po zabłoconej nawierzchni i stąd drgania, ale w końcu jeden serwis wziął się porządnie i ogarnęli co i jak. Na początku co prawda chcieli wymienić wał itp a finalnie okazało się że wymienili olej w sprzęgle wielopłytkowym na taki o innej lepkości i wsjo ok. 

 

Pozdrawiam 

Opublikowano

Kilka razy przednia szyba? :O to masz pecha.. No nic tylko życzyć dalszych bezawaryjnych kilometrów :)

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Langista napisał:

Kilka razy przednia szyba? :O to masz pecha.. No nic tylko życzyć dalszych bezawaryjnych kilometrów :)

Wiesz, auto jeździ regularnie po kopalniach odkrywkowych, stąd ryzyko uszkodzonej szyby :)

Opublikowano

Gratuluję fajnego autka:)

Ja obecnie jestem po "kawce" u dealera, a w trakcie oczekiwania na 10 tydzień kiedy moje a4 się ma wyprodukować i na przełomie marca/kwietnia odbiór:kox:

Opublikowano
44 minuty temu, piteks napisał:

Gratuluję fajnego autka:)

Ja obecnie jestem po "kawce" u dealera, a w trakcie oczekiwania na 10 tydzień kiedy moje a4 się ma wyprodukować i na przełomie marca/kwietnia odbiór:kox:

A co wybrałeś? :D pochwal sie :)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, piteks napisał:

Gratuluję fajnego autka:)

Ja obecnie jestem po "kawce" u dealera, a w trakcie oczekiwania na 10 tydzień kiedy moje a4 się ma wyprodukować i na przełomie marca/kwietnia odbiór:kox:

Będzie Pan zadowolony :)

Opublikowano
  • Autor

Zapomniałem wkleić wykres :wink:

Na boxie było 181/385 aczkolwiek soft zmienił całkowicie reakcje na pedał gazu i te dodatkowe parę KM i NM robi robotę. 

20200131_130315.jpg

 

Edytowane przez Tymon E30

Opublikowano

To nie jest parę, 23 konie i 73 Nm to dużo różnicy :)

Opublikowano
22 godziny temu, Langista napisał:

A co wybrałeś? :D pochwal sie :)

A4 b9 FL; 150 KM advanced + pakiet technologiczny, zewnętrzny, podróżny, komfort, bezpieczeństwo miasto i trasa, matrixy, i parę drobiazgów :). Kolor granatowy.

Opublikowano

A box-a miałeś z jakiej firmy??

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, marcin_o23 napisał:

A box-a miałeś z jakiej firmy??

Vtech 

Opublikowano

Ładna audiczka ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy, niech mnie ktoś oświeci: gdzie się wlewa płyn do sprysków w B9 Allroad? Szukam i nie wiem...

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, adams78 napisał:

Koledzy, niech mnie ktoś oświeci: gdzie się wlewa płyn do sprysków w B9 Allroad? Szukam i nie wiem...

Otwórz maske i przy prawym błotniku masz wlew. 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie, mam na sprzedaż powerbox elite z mojego auta. 

Zainteresowanych zapraszam na PW

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mam też a4b9 i taki sam kod silnika , ale skrzynia biegów automatyczna , zastanawiam się nad chip tuning , to w kocu ile Ty masz KM i NM ? i czy powerbox elite do automatycznej skrzyni biegów też pasuje ? jaka cena napisz na priw , poprzednie auto chipowałem u kminka w tuneForce w Poznaniu , 10 lat już śmiga :)

Opublikowano

o ile zwiększa się zużycie paliwa po takim chip tuningu ?

Opublikowano
3 minuty temu, TomekP_111 napisał:

o ile zwiększa się zużycie paliwa po takim chip tuningu ?

Raczej jest odwrotnie, zmniejsza się. Cos okolo 0.5l-1l. Tak ja zauważyłem. W przypadku diesla oczywiście. No i na trasach , w mieście jakos za wiele nie jezdze więc nie interesuje mnie za duzo ile spali.

W dniu 23.09.2020 o 11:21, marjak71 napisał:

mam też a4b9 i taki sam kod silnika , ale skrzynia biegów automatyczna , zastanawiam się nad chip tuning , to w kocu ile Ty masz KM i NM ? i czy powerbox elite do automatycznej skrzyni biegów też pasuje ? jaka cena napisz na priw , poprzednie auto chipowałem u kminka w tuneForce w Poznaniu , 10 lat już śmiga :)

Jedz do Grzegorza w TuneForce , jeśli byłeś już raz to wiesz jak robi. Od nas już z 6 aut śmiga po jego robocie. Polecam 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.