Treść opublikowana przez piteks
-
Akcja serwisowa 42L1
Dzięki. W takim razie, po powrocie z wakacji muszę się udać do ASO.
-
Akcja serwisowa 42L1
Czy ktoś już był na akcji serwisowej 42L1? Dotyczy korekty tylnej, cokolwiek to znaczy. Dostałem info o niej w aplikacji, że mój samochód się do niej kwalifikuje i mam się zgłosić do ASO.
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
U mnie jest odczyt elektroniczny więc nie miałem podglądu na bagnecie ale auto nie chciało dolewki. Zawsze był poziom optymalny.
-
Jaki olej polecacie do Audi A4 B9 2.0 TFSI?
Bardzo dobrze. Teraz wymieniłem też na ten sam (15 tys. km). Nic nie dolewałem. Nawet w ASO pan stwierdził, że bardzo dobry olej i jak ktoś pyta o swój, to właśnie ten polecają.
-
Skrzypiące wnętrze w Audi A4 B9
Poważnie. Teraz jest ekran dotykowy w b9.
-
Skrzypiące wnętrze w Audi A4 B9
Takich już nie ma w a9.
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Nie zostawia żadnych śladów w systemie?
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
A jak do boxu podeszło ASO i gwarancja? Kusi mnie ale mam obawy w tej kwestii.
-
Skrzypiące wnętrze w Audi A4 B9
Rozruszniko-alternator mam już wymieniony w ramach akcji serwisowej. Niestety podkładki filcowe dla półki tylnej nie wyeliminowały świerszcza. Musi być gdzieś w słupku tylnym prawym
-
Alternator-rozrusznik stuka po wymianie w ramach 27H2
Jestem po wymianie. Cała operacja trwała ok.1,5 godziny. Różnic żadnych nie zauważyłem
-
Alternator-rozrusznik stuka po wymianie w ramach 27H2
Części chyba już w końcu są, bo dzisiaj dzwonili z salonu, że mogę się umówić, bo jest dla mnie rozruszniko-alternator. W przyszły piątek jadę więc zobaczę jak to wygląda.
-
Skrzypiące wnętrze w Audi A4 B9
To u mnie nie jest tak źle, bo dopiero 2,5 miesiąca czekam
-
Skrzypiące wnętrze w Audi A4 B9
U mnie auto z kwietnia i przebieg 8000 km, a od ok 3 tys. mam świerszcza w okolicy tylny prawy słupek/półka. Mam nadzieję, że ta notka serwisowa mnie obejmie. Zaczyna mnie to doprowadzać do szału, bo grzechota już przy niewielkich nierównościach drogi. Jeszcze teraz wyszło, że mam akcję serwisową na rozruszniko-alternator .
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
No co Ty. Przód wygląd super, a płynące LED'y w kierunkowskazach ... bajka
-
Posiadam Audi A4 B9, a w karcie pojazdu wpisane jest A4 B8
Też mam B8, a auto wyprodukowane w lutym tego roku.
-
Alternator-rozrusznik stuka po wymianie w ramach 27H2
Też mnie ta akcja dopadła. Auto mam z marca tego roku, 2.0 TFSI 150 KM. U mnie też czekają na części aż dotrą z Niemiec.
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Wygląda świetnie. Te projektory robią robotę.
-
Maszynowe nakładanie cleanera - Parkside polerka akumulatorowa
Do nakładania clenera to raczej jakaś DA się nada.
-
Ręcznik z glinką
Mam taki ręcznik od CarPro. Pracuje się bardzo wygodnie. Dużo szybciej niż zwykłą glinką. Posiadam go już dwa lata i dalej działa
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Tutaj ekran dotykowy działa bardzo dobrze i łatwo się można przyzwyczaić. Akurat to uważam za plus.
-
A4 B9 35TDI S-Tronic Advanced 2020
Gratuluję pięknego auta. Kolor jest bomba. Wiem co piszę, bo sam mam taki sam na sedanie . Matrixy na mnie też zrobiły mega wrażenie. Kiedy zamawiałeś, że dopiero teraz odebrałeś? Ja zamówiłem 24 stycznia (Lelek Katowice), a auto odebrałem 3 kwietnia, w samym środku pandemii. Fajne było przekazanie auta, dystanse, dezynfekcja itd.
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Niestety albo "stety" ale jak się ma ładowarkę indukcyjną, to nie ma wejść na karty pamięci, a w podłokietniku jest tylko wejście USB-C. Dodatkowo w wersji "na bogato" wirtualny kokpit nie ma stałego wyświetlania temperatury cieczy chodzącej oraz poziomu paliwa.
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Matrixy są mega. Fantastycznie tną w nocy okolicę. Do tego pięknie się prezentuje dynamiczny kierunkowskaz z przodu . Gratuluję pięknego auta. Ja swojego granatowego odbierałem w środku pandemii na początku kwietnia (zamówiłem w styczniu) .
-
myjka ciśnieniowa
Karcher K5. Mam i jestem bardzo zadowolony. Wart wydanych pieniędzy.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jeśli zauważysz różnicę, to masz super wzrok. Natomiast wosk od softa jest długodystansowcem i jeśli Ci zależy na długim trzymaniu, to jak najbardziej się nada.