Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Bukowina - są podziękowania ... sugestie na przyszłość ?


Pepin

Rekomendowane odpowiedzi

cześć :):hi:

Podziękowania już ktoś założył .. więc dla tych, którzy chcieliby może coś zasugerować

kolejnym organizatorom co można zrobić jeszcze lepiej następnym razem.

Z mojego doświadczenia też wiem, ze po każdym zlocie już na klubowym są pytania kiedy następny, a że letni daje większe pole do popisu, zatem ...

Wszyscy wyspani, wiec można na trzeźwo teraz napisać czego komuś brakowało, a czego była za dużo,

wiadomo że wszystkim nigdy nie dogodzi, ale może jakieś propozycje ankiet w wyniku DYSKUSJI się wyłonią,

jak sobie ktoś wyobraża zlot samochodowy.

Może Kokos dorzuci coś ciekawego z VKP .. rok temu mój zlot Vectry - ćwiartka i jazdy sprawnościowe połączone

ze sponsoringiem imprezy przez lokalny salon Opla:

http://zloty.vectra-unlimited.pl/Goslawice/WIT/p1020042.html

http://zloty.vectra-unlimited.pl/Goslawice/WIT/p1020047.html

Kolejny sugestia to zrobienie flagi klubowej VU vs. VKP - przykład sprzed kliku latek

http://www.vectra-unlimited.pl/www_2/dzialy/zloty/zdjecia/5zlot/61zlot5.jpg

Co do zlotu .. IMO jak jest planowany wydatek, to żeby organizator uwzględnił to w koszcie zlotu,

bo bieganie i zbieranie po 2PLN za parking przy koszcie minimum 250PLN od auta to trochę kiepsko wygląda ;)

*Pogrubiłem dyskusji żeby nie było tekstów w stylu, "bo zupa była za słona".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreski i tego typu inne rzeczy sa logiczne aby były na zlocie letnim :gwizdanie: i nie wyobrażam sobie kolejnego zlotu letniego bez takich atrakcji :gwizdanie:

Co do zlotu .. IMO jak jest planowany wydatek, to żeby organizator uwzględnił to w koszcie zlotu,

bo bieganie i zbieranie po 2PLN za parking przy koszcie minimum 250PLN od auta to trochę kiepsko wygląda ;)

no comments :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreski i tego typu inne rzeczy sa logiczne aby były na zlocie letnim :gwizdanie: i nie wyobrażam sobie kolejnego zlotu letniego bez takich atrakcji :gwizdanie:

1. dlatego napisałem, że letni daje większe pole do popisu :) .. ale sam dopiero teraz konkurs na zimowy wymyśliłem .. mogliśmy zrobić przeciąganie liny -

jakaś ośka na letnich na podjazd z drugiej strony druzyny 3-5cio osobowe ciągną w dół auto na linie :D .. która drużyn szybciej ściągnie auto na dół :)

2. co do kreski .. alkomat trzebaby klubowy kupić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber macie lotnisko zorganizujcie cos niemusi byc 3 dniowy moze piknik 1 dniowy

do krakowa sporo ludzi przyjedzie, moze jakis dealer sie wysili do zasponsorowania, jakies zarcie odplatne juz kazdy osobno co kto ludzi byle by buda jakas stała, konkurys do zorganizowania wiadomo jakiemoze czasówki moze kreski moze , moze na takim pikniku by sie nawet jakas firma pofatygowała z hamownią, moze wogole polaczyc a3 z a4 moze jakies radio sie pokwapi do organizacji [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 18:49_________________________________________________i to wcale nietrzeba jakis nakladów finansowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli letni miałby być na Pomorzu, to mamy kontakt z właścicielem lotniska w Borsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili to mamy pole do popisu teraz :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber macie lotnisko zorganizujcie cos niemusi byc 3 dniowy moze piknik 1 dniowy

do krakowa sporo ludzi przyjedzie, moze jakis dealer sie wysili do zasponsorowania, jakies zarcie odplatne juz kazdy osobno co kto ludzi byle by buda jakas stała, konkurys do zorganizowania wiadomo jakiemoze czasówki moze kreski moze , moze na takim pikniku by sie nawet jakas firma pofatygowała z hamownią, moze wogole polaczyc a3 z a4 moze jakies radio sie pokwapi do organizacji [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 18:49_________________________________________________i to wcale nietrzeba jakis nakladów finansowych

To jest do przemyślenia - jakiś duży spocik południowy jednodniowy.

wkrótce sie jakis wątek w małopolsce założy i pomyśli wspólnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli letni miałby być na Pomorzu, to mamy kontakt z właścicielem lotniska w Borsku.

2 lata temu Borsk kosztował 1500PLN za cały dzień więc było tanio . nie wiem jak teraz

do tego ośrodek w lesie - domki nad jeziorem jakieś 4km od lotniska

rok później z Kąkolewo koło Poznania wyskoczyli z 3000PLN

to co pokazywałem w linkach to lotnisko niedaleko Konina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze na takie jednodniowe spoty wpadalyby chetnie osoby z wiekszosci czesci kraju... np. my z wawy mamy dobre polaczenie z poludniem jak i wielkopolska... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadze ze z tempem niektorych pasuje juz go założyc:)

Ochłoniemy po ostatnim zlocie i pomyślimy i jakiejś majówce :gwizdanie:

Mysle, ze na takie jednodniowe spoty wpadalyby chetnie osoby z wiekszosci czesci kraju... np. my z wawy mamy dobre polaczenie z poludniem jak i wielkopolska... :)

Hmmm :mysli: W sobotę z opcją noclegu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie południe czyli np w krakowie to wawa ma dobre połaczenie , poznan tez niema zle, wrocław, katowice, sporo tego a niemowie o zachodzie nowy sacz, tarnow, rzeszów, sporo tego po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Borska rozpoczeliśmy już jakiś czas temu tyle, że wraz z nadejściem zimy zamarzł http://www.a4-klub.pl/smf/robimy_zlot_w_borsku-t46988.0.html

Jest on cięgle aktualny, bo omawiany na spotach w Kościerzynie, tyle, że standard ośrodków w Borsku jest znacznie niższy od tego co było w Bukowinie.

Nie jest jednak problemem zorganizowanie imprezy w innym miejscu bliżej Jezior Kaszubskich w Szymbarku lub Gołubiu i przenieść się na lotnisko na jeden dzień, co umożliwiło by przelot przez Szwajcarię Kaszubską, a cała trasa, to piękne 30-40km. Kto był kiedyś, w okolicy o której piszę wie o czym mowa.

Znam prawie wszystkich właścicieli tych ośrodków i kwater np. http://www.gminastezyca.pl/index.php?name=News&file=article&sid=20 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tereny piekne,mozliosci noclego tez sa,jeziora blisko lotnisko w borsku.

Czego chciec wiecej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze na takie jednodniowe spoty wpadalyby chetnie osoby z wiekszosci czesci kraju... np. my z wawy mamy dobre polaczenie z poludniem jak i wielkopolska... :)

Michał Wy z Warszawy macie praktycznie wszędzie blisko..., troche inaczej wygląda sytuacja ludzi z np. Małopolski czy Pomorza :gwizdanie: Nie wiem czy komuś z Gdańska by sie chciało jechac na jednodniowy spot na południe kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadać spamerzy :kox: .. temat miejsca później poruszony będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrum zawsze będzie uprzywilejowane. Gorzej z krańcami Polski i tu my południowcy jak i północ mamy najgorzej. Ale pomysł 1 czy 2-dniowego spotu w danej części Polski jest ciekawy :good: Na taki weekendowy spocik południowy z chęcią bym pojechał :naughty: Ale północ również mogłaby co jakiś czas takie spotkania organizować. Wtedy będzie większa integracja pomiędzy userami forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede w Polsce pomiedzy 12-21 sierpnia(tylko tak moge urlopy pogodzic z zona ,u mnie i u niej w pracy) i tylko czekam na okazje,zeby choc na jeden dzien wpasc na tego typu impreze ,czy zlot-rozumiem moich przedmowcow-czasem na jeden dzien sie nie oplaca,czasem nie chce,ale zlot ogolnopolski jest dwa razy w roku,a dobrze by bylo pomyslec cos o organizacji pomiedzy nimi,pewnie wielu userow Forum,mieszkajacych za granica,poprze mnie w tej kwestii,bo spoty to jedno-cotygodniowe,w tym samym miejscu i regionie,a czestrze zloty weekendowe-pomysl wydaje sie strzalem w dyche :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do letniego to koniecznie jakiś duży placyk gdzie się ustawimy, do tego kto chce to kreska, jakiś tor sprawnościowy - przy tym jakiś duży grill i tak można całą sobotę się pobawić.

Przy takim klimacie można tv zaprosić, jakąś gazetkę, może jakiś sponsor :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do letniego to koniecznie jakiś duży placyk gdzie się ustawimy, do tego kto chce to kreska, jakiś tor sprawnościowy - przy tym jakiś duży grill i tak można całą sobotę się pobawić.

Przy takim klimacie można tv zaprosić, jakąś gazetkę, może jakiś sponsor :mysli:

Tylko pogoda musi dopisać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...