Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot Bukowina - są podziękowania ... sugestie na przyszłość ?


Pepin

Rekomendowane odpowiedzi

Co do letniego to koniecznie jakiś duży placyk gdzie się ustawimy, do tego kto chce to kreska, jakiś tor sprawnościowy - przy tym jakiś duży grill i tak można całą sobotę się pobawić.

Przy takim klimacie można tv zaprosić, jakąś gazetkę, może jakiś sponsor :mysli:

Tylko pogoda musi dopisać :cool1:

Na to też jest rada :) zawsze jakieś namioty można postwić :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę jarko że złapałeś bakcyla na taki zlocik i o organizację nie ma się co martwić :naughty: Pomysł z TV i sponsoringiem jak najbardziej :good: Może Adaś Kornacki zawita :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę jarko że złapałeś bakcyla na taki zlocik i o organizację nie ma się co martwić :naughty: Pomysł z TV i sponsoringiem jak najbardziej :good: Może Adaś Kornacki zawita :decayed:

To raczej pole do popisu dla kolegów z północy, bo raczej tam będzie gdzieś zlot letni :mysli:

a namioty... znam w KR gościa co takim czymś się zajmuję, myślę że w każdej okolicy nie rudno kogoś takiego namierzyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie już było tochę o tym co potrzeba i jak to zdrobić by przy okazji zlotu pobawić się troszkę z autami. Nie jest to takie proste jak się może wydawać. Dobra miejscówka daje wiele możliwości ale poza tym potrzeba dopiąć wiele innych kwestii.

Niestety na pogodę nie ma mocnych, utarło się że letni jest po sezonie niemal na jesieni a zimowy praktycznie na wiosną (fajnie że w tym roku śnieżek był w Bukowinie), także bardziej trzeba sie skupić na miejscu i aktakcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie już było tochę o tym co potrzeba i jak to zdrobić by przy okazji zlotu pobawić się troszkę z autami. Nie jest to takie proste jak się może wydawać. Dobra miejscówka daje wiele możliwości ale poza tym potrzeba dopiąć wiele innych kwestii.

Niestety na pogodę nie ma mocnych, utarło się że letni jest po sezonie niemal na jesieni a zimowy praktycznie na wiosną (fajnie że w tym roku śnieżek był w Bukowinie), także bardziej trzeba sie skupić na miejscu i aktakcjach.

No dokładnie, dlatego fajnie jak zlotem zajmuje się kilka osób - można wówczas więcej, bo roboty jest mnóstwo...

A im więcej atrakcji, tym więcej załatwiania :) im więcej osób, tym więcej problemów :wink4:

No ale, czemu mamy sobie nie stawiać ambitnych planów :gwizdanie:

Może ktoś szlaki przetrze i taki właśnie zlot jednodniowy gdzieś zorganizuje :mysli:

Widzę że na południu jest ciśnienie na takie atrakcje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jzlot ogolnopolski jest dwa razy w roku,a dobrze by bylo pomyslec cos o organizacji pomiedzy nimi,pewnie wielu userow Forum,mieszkajacych za granica,poprze mnie w tej kwestii,bo spoty to jedno-cotygodniowe,w tym samym miejscu i regionie,a czestrze zloty weekendowe-pomysl wydaje sie strzalem w dyche :wink4:

Dokladnie - zloty ogolnopolskie sa dwa razy w roku i ciezko sie troche dopasowac a takie częstsze zloty weekendowy byly by dobrym rozwiazaniem a do tego jesli zrobic to w fajnym, ciekawym miejscu to mozna potraktowaac taki zlot jako wczasy :naughty:

Temat Borska rozpoczeliśmy już jakiś czas temu tyle, że wraz z nadejściem zimy zamarzł http://www.a4-klub.pl/smf/robimy_zlot_w_borsku-t46988.0.html

Jest on cięgle aktualny, bo omawiany na spotach w Kościerzynie, tyle, że standard ośrodków w Borsku jest znacznie niższy od tego co było w Bukowinie.

Nie jest jednak problemem zorganizowanie imprezy w innym miejscu bliżej Jezior Kaszubskich w Szymbarku lub Gołubiu i przenieść się na lotnisko na jeden dzień, co umożliwiło by przelot przez Szwajcarię Kaszubską, a cała trasa, to piękne 30-40km. Kto był kiedyś, w okolicy o której piszę wie o czym mowa.

Znam prawie wszystkich właścicieli tych ośrodków i kwater np. http://www.gminastezyca.pl/index.php?name=News&file=article&sid=20 ;)

To wydaje sie bardzo ciekawa propozycja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie-jesli beda imprezy czestrze-bedzie wiecej ludzi na nie przybywac,a tutaj takze pole do popisu dla Klubowych wlascicieli zakladow naprawczych,czyli reklama dla nich,warto pomyslec o sponsorach-przecierz to nie musi byc wielka suma pieniedzy,ale na przyklad jakis maly drobiazg do auta,jako nagroda w konkursie,czy cos...na Forum jest tylu ludzi,z roznych warstw spolecznych,ze na pewno znajdzie sie ktos od zapewnienia,wspomnianych przez jarka namiotow(ja w tym momencie pomyslalem o jakiejs jednostce wojskowej,czy strazy pozarnej) czy jakiejs przyczepy kampingowej,wyposazonej w chlodne napoje,czy jakies przyslowiowe cieple bulki...ja to tak widze... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do takich małych gastornomi i dodatków ...

linki które wkleiłem pokazuja lotnika z Oplem który dawał gadżety , była budka z piwkiem, coś do jedzenia

była "przewoźna" hamowania z Bydgoszczy

ale każdy mógł też sobie też grillować do woli co miał :)

no ale jedna osoba tego nie zorganizuje a późneij napewno nei przeprowadzi konkurencji

na jednym ze zlotów lokalne włądze gminy Kobyla Góra chyba nawet nam puchar na meczyk zasponsorowali w nogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co rozwijacie co napisałem juz :) moze taniej i łatwiej podpiac sie pod jakas duza impreze ?hhmm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zrobic spota prawie w centrum, lotnisko w Rykach niedaleko jakies 40 km jest fajne jezioro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że kiedy za oknem ciepło to nawet na 1-dniową imprezę chce się pokonać 200-300km. Zapewniam, że znajdą się chętni. Może nie będzie to tłum, ale myślę że ze 30 aut spokojnie można uzbierać.

Niedaleko Bydgoszczy - w Koronowie jest fajne miejsce (z pasem startowym :naughty: - idealne do sprawdzania osiągów, oblegane przez maniaków prędkości), blisko Zalew Koronowski - dużo jeziorek i noclegów gdyby ktoś chciał zostać.

Pomysł z hamownią jest super - na zlocie AKP ( 50zł) kolejka była dłuuuga :good: Niestety, tylko ośki...

Generalnie - chyba warto w sezonie zorganizować z 2-3 imprezy mniejszej rangi niż ogólnopolski - 1-dniowe.

Na pewno da to szansę zintegrowania się tym, którzy nie mogą stawić się na ogólnopolski, a jeśli ktoś zechce zostać na noc to zawsze się znajdzie jakiś nocleg nad wodą - we własnym zakresie, wystarczy dać jakieś namiary na tubylców.

Może Adaś Kornacki zawita :decayed:

Myślę, że On nie bardzo ma czas na takie kolędy, tym raczej zajmuje się Tede, ale nie wydaje mi się aby jego obecność była tak pożądana... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede w Polsce pomiedzy 12-21 sierpnia(tylko tak moge urlopy pogodzic z zona ,u mnie i u niej w pracy) i tylko czekam na okazje,zeby choc na jeden dzien wpasc na tego typu impreze

Możemy sobie rączki podać. Też na taką okazję czekam i w takim samym terminie jestem w kraju :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede w Polsce pomiedzy 12-21 sierpnia(tylko tak moge urlopy pogodzic z zona ,u mnie i u niej w pracy) i tylko czekam na okazje,zeby choc na jeden dzien wpasc na tego typu impreze

Możemy sobie rączki podać. Też na taką okazję czekam i w takim samym terminie jestem w kraju :>

no to sie zobaczymy gdzies na spocie :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co rozwijacie co napisałem juz :) moze taniej i łatwiej podpiac sie pod jakas duza impreze ?hhmm ?

Tu jest duża impreza, http://www.vwmania.pl/?id=vwmania2008 :naughty: a miejsca pod dostatkiem, można się zlekka wkręcić i myślę, że organizatorzy nie pogardzili by gośćmi z tak dużego klubu.

Bywam na VW Mani co roku i jest ona coraz lepsza i bardziej dopracowana ma wspaniały klimat, tyle, że trudno utrzymać tak wielki tłum w pionie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...