Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, kudin napisał:

zaraz sie okaze ze ma auto na zlom bo zawalony po dach spalil 10..

Nikt tak nie mowi. Ponosi cię fantazja...

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kudin napisał:

Pali dobrze... zaraz sie okaze ze ma auto na zlom bo zawalony po dach spalil 10.. mi tez ten sam silnik spali raz 6,7 jadac 140-180 a w drodze powrotnej 9 ... 

 

image.png

 

W tym silniku polecam.. na kazdym biegu jest banan na twarzy.

Masz jakis filmik jak to sie zbiera? U kogo robiles?

Opublikowano
12 minut temu, kristof91 napisał:

Masz jakis filmik jak to sie zbiera? U kogo robiles?

nie mam jeszcze, wstepne pomiary 6 z hakiem do 100. za miesiac jade wymienic sprzeglo bo slizga sie przy zmianie z 1 na 2... 180k przebieg i ori sprzeglo. 

 

image.png

 

sa tez na facebooku ich prace. nie daleko jest Lake Hill hotel wiec jest gdzie odpoczac. U nich bede robil tez sprzeglo ( ASO 11k .. ) a w Holandii nie byli nawet w stanie w ASO wyliczyc przyblizonej kwoty.. 

Opublikowano
  • Autor

Ja mialem sprzeglo z dwumasa przy 160 wymieniane.

Opublikowano
  • Autor

Powoli myśle nad jakimiś sprężynami niższymi. Myślałem o eibach sportline ale w katalogu nie ma wersji dla A5 8T. Czy jeśli kupię pod A4 B8 sedan to będzie podobnie czy są inne klasy wagowe?

Opublikowano
7 godzin temu, kristof91 napisał:

Powoli myśle nad jakimiś sprężynami niższymi. Myślałem o eibach sportline ale w katalogu nie ma wersji dla A5 8T. Czy jeśli kupię pod A4 B8 sedan to będzie podobnie czy są inne klasy wagowe?

Odpuść sprężyny, zakładaj gwint

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.08.2020 o 17:37, kamelus_ napisał:

Odpuść sprężyny, zakładaj gwint

Pewnie będzie problem z kątami pochylenia kół z przodu i nie równym zbieraniem opon?

Opublikowano
2 godziny temu, kristof91 napisał:

Pewnie będzie problem z kątami pochylenia kół z przodu i nie równym zbieraniem opon?

Mam gwint i tył ustawiony jest w tolerancji fabrycznej (jest regulacja) a przód jest poza ale bez tragedii. Co sezon zamieniam opony przód z tyłem. Zrobiłem na nich około 35 tys. km i faktycznie jak by się czepiać to minimalnie zbiera gumy od środka bardziej ale to są naprawdę nic nie znaczące różnice. 

Opublikowano
  • Autor

Kwestia ile skręcone. im niżej tym gorzej.

Opublikowano
7 minut temu, kristof91 napisał:

Kwestia ile skręcone. im niżej tym gorzej.

Wiadomo. Ja mam około -50 mm (bieżnik opony chowa się w błotnik) i to jest max do codziennej jazdy bo jadąc na pusto przez większość progów muszę się toczyć 2 km/h bo w przeciwnym razie przycieram spojlerkami pod podwoziem. Niżej to już jest bieda. Tym bardziej w competition.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pany mam problem. Jestem na etapie rezania TPMS i Auto hold. Musiałem zmienić pompe na 1AT. I mam problem. Przerobiłem 2 pompy i na kazdej to samo. Wywala bład czujnika ESP G419 00494 Incorrect Component.  Ciagle świeci kontrolka esp. Mało tego grzebałem a output test i mam test aktywny i dodatkowo swieci abs. Najpierw podmniełem same sterowniki ale dodatkowo miałem bład G201. Po zmianie calości G201 znikł. Pozostaje problem tego sensora G419. Za chiny nie umiem tego obejść. Pompa przypisana, kodowanie jest ok.

20200916_214224.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wreszcie się udało. Po cieżkich bojach kupiłem pompę z lifta 8K0907379CH. Zmieniłem sam sterownik przepisałem kodowanie. Została adaptacja czujników przyspieszeń. Tu pomógł @H4mm3R i Kuba. 10 minut i po sprawie. Auto Hold Assist i TPMS śmigają.

20201008_194326.jpg20201008_194346.jpg

 

Edytowane przez kristof91

Opublikowano

Jak masz włączone AHA to podczas każdego postoju załączona się ręczny ?

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Michu1996 napisał:

Jak masz włączone AHA to podczas każdego postoju załączona się ręczny ?

Nie. Pierw trzymaja zawory w pompie abs. Jak sie zagrzeją do jakieś tam temp to wtedy zaciaga się reczny. Lub jak zgasze auto albo odepne pas, otworze drzwi.

Opublikowano
  • Autor


Wpadł mały smaczek do wnętrza, oraz nowa mapa do navi 2020/2021
TBPMlLG.jpg

Opublikowano

Jaki jest koszt u Ciebie w okolicach wgranie nowych map? 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Tomafx napisał:

Jaki jest koszt u Ciebie w okolicach wgranie nowych map? 

Kupiłem mapy od goscia z FB. Wyzyk wyzyk

Opublikowano
Godzinę temu, kristof91 napisał:

Kupiłem mapy od goscia z FB. Wyzyk wyzyk

Jaki koszt? Zdalna aktualizacja?

Opublikowano

Znalazłem, dzięki za pomoc. Nie było problemów z zainstalowaniem nowych map? 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Barti_ napisał:

Jaki koszt? Zdalna aktualizacja?

80 pare zł. Tak zdalnie też da rade.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.