Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, MaciekPL napisał:

Te czerwone dekielki to pod lampy tylne  ?:decayed:

Niekoniecznie. Szare za bardzo sie zlewają.

 

8 minut temu, kamelus_ napisał:

Elegancko tylko czemu taki balon założyłeś? Chyba celem większej felgi jest zmniejszenie wysokości opony :eusathink:

255 35 pomylka wyszła

Opublikowano
1 minutę temu, kristof91 napisał:

255 35 pomylka wyszła

Czyli gites :good:

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, kamelus_ napisał:

Czyli gites :good:

Gites ale i tak jakos wole naciagi?

Opublikowano
18 minut temu, kristof91 napisał:

Gites ale i tak jakos wole naciagi?

Ja też ale takie rozsądne. Z opon 225 na 10j już wyrosłem. Ale mogłeś do siebie 235 założyć skoro i tak kupowałeś nowe gumy. Ja jak zjadę swoje to albo wsadzę felgę 10j albo kupię trochę węższe gumy.

Dużo zależy też od marki opony. Widzę że te Hankook dość szerokie są. Ja mam taki setup u siebie na zimę (nie pamiętam jakiej marki) i delikatnie się kładzie opona do środka. U ciebie widać że równo z felgą

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano
Godzinę temu, kristof91 napisał:

255 35 pomylka wyszła

W porównaniu do 20" które miałeś w B6 to dalej balony ?

Nie myślałeś o 20" do A5 ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kamelus_ napisał:

Ja też ale takie rozsądne. Z opon 225 na 10j już wyrosłem. Ale mogłeś do siebie 235 założyć skoro i tak kupowałeś nowe gumy. Ja jak zjadę swoje to albo wsadzę felgę 10j albo kupię trochę węższe gumy.

Dużo zależy też od marki opony. Widzę że te Hankook dość szerokie są. Ja mam taki setup u siebie na zimę (nie pamiętam jakiej marki) i delikatnie się kładzie opona do środka. U ciebie widać że równo z felgą

No bardzo szerokie ranty mają te Hankooki. 235 do a5 na 1bv smiesznie by wyglądało. Moze na przyszly sezon 20" wpadnie z jakas sensowną oponą. Te rotory dostałem do auta wiec narazie zostają?

Opublikowano
  • Autor

Panowie mam dylemat. Malować zaciski na grafit Foliateca a1c3fb6s-1920.jpg

Czy robić Toxic Green i zmienic kapsle  na szare w felgach. 

39ac7317d420ca6e7162c9d38ad01fa2.jpg

Opublikowano

Dekielki zmień na szare albo czarne , te czerwone do niczego nie pasują , co do zacisków to zielone albo żółte z palety lambo będą fajnie wyglądały .

Opublikowano

Najpierw zmień hamulce/zaciski jak chcesz jakiś oczojebny kolor, bo te co masz to średnio się prezentują żeby je kolorem eksponować. 

Opublikowano

Auto klawe , ale koniecznie w dół bo stoi wysoko. :guma:

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, dekiel 13 napisał:

Auto klawe , ale koniecznie w dół bo stoi wysoko. :guma:

No coś trzeba zrobić z tym. Myślalem o H&R -35. Teraz mam 1bv -20.

Opublikowano

Piękna fura :cool:

Opublikowano
  • Autor

Widać do niektórych decyzji trzeba dojrzeć?

Odrazu jakoś lepiej:

koXiPKT.jpg

Opublikowano
4 minuty temu, kristof91 napisał:

Widać do niektórych decyzji trzeba dojrzeć?

Odrazu jakoś lepiej:

koXiPKT.jpg

Będą z Ciebie ludzie :naughty::oklasky:

Teraz całe koło widać, z czerwonymi na pierwszy rzut oka było widać te dekielki. 

Opublikowano

Od razu lepiej :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, MaciekPL napisał:

Teraz całe koło widać, z czerwonymi na pierwszy rzut oka było widać te dekielki. 

O to to?

Opublikowano
  • Autor

Z okazji wielkanocy jak co roku zabiegi pielegnacyjne wjechały.

20200411_180922.jpg20200411_181046.jpg20200411_180835.jpg20200411_180940.jpg

Wnętrze też coś ogarnięte:

20200411_181251.jpg20200411_181226.jpg20200411_181310.jpg

Farba na zaciski też już kupiona:

20200407_095056.jpg

Opublikowano

O widzę detailing, jak u mnie :cool1: Teraz tylko nie jeździć, żeby się nie brudziło :decayed:

Brakuje mi w twoim sb lotki od s5 na tylnej klapie i przerobiłbym emblemat s5 na samo s :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Pora na serwis olejowy. Olej Penrite wybrałem z polecenia forumowicza. Zobaczymy. Oleju bierze znikome ilości. Obecnie na Liqui Moly. Zakupiłem też bagnet serwisowy.20200416_165734.jpg

Opublikowano

Jakie wrażenia po założeniu tej wkładki Pipercross?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.