Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Aktywacja Bluetooth PL MENU 3G


Adam2105

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam pytanie czy ktos wie jak uruchomic wyzej wymienona funkcje?dodam ze byl szpec i wkodowal mi polskie menu blutu nowe mapy itd i wszystko mialo hulac po godzinie ponoc taka procedura.facet pojechal funkcja nie jest widoczna a on nie odbiera telefonu.moze ktos cos zaradzi z tym problemem?z gory dziekuje Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam facetowi jeszcze kilka dni na odkupienie win jak sie nie odezwie to napewno napisze kto to.narazie tylko tyle ze z podkarpacia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Adam2105 napisał:

i wszystko mialo hulac po godzinie ponoc taka procedura.

Nie no proszę Cię nie bądź naiwny...

Jest kilu takich co lecą w uja i kantują kradnąc kasę nic nie robią albo jeszcze uszkodzą soft i walą ściemę  że za godzinę albo jutro będzie działać.

tematy wiele razy wałkowane  na różnych forach..

To nie ten  możne pajac ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2020 o 14:27, Adam2105 napisał:

Witam.mam pytanie czy ktos wie jak uruchomic wyzej wymienona funkcje?dodam ze byl szpec i wkodowal mi polskie menu blutu nowe mapy itd i wszystko mialo hulac po godzinie ponoc taka procedura.facet pojechal funkcja nie jest widoczna a on nie odbiera telefonu.moze ktos cos zaradzi z tym problemem?z gory dziekuje Adam

Skoro był u Ciebie to albo ktoś Ci go polecił albo go sam znalazłeś i wszystko wskazuje że w naszych stronach nie słyszałem o takim supermenie.Podejrzewam że to ćwok i wypadało by go zaprosić na kolejną usługę oczywiście nie z Twojego tel.i wtedy wypada koleżce wytłumaczyć jakie usługi wykonuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.jednak nie zwrocilem uwagi na maly szczegół w ofercie na olx tego goscia.to jednak niestety ten baran z emeltronic!krew mnie zalewa.moze mu sie dobierzemy w jakis sposob do tylka?takich trzeba tepic!jak szarancze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

funkcja bt aktywowana w zielonym ? jak zrobił tylko kodowanie to nie ruszy. Wgranie pl i map nie aktywuje bt. Pan wgrywa darmowy soft i ma się za speca, żenada.

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...