Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8 adr zgrzyt przy odpaleniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po uruchomieniu silnika słychać głośny zgrzyt jakby drganie blachy. Co to? Napinacz łańcucha?

Opublikowano

Napinacz. Odpala tak tylko po długim postoju czy nie ma reguły?

Opublikowano
  • Autor

Tylko po długim postoju i tylko za pierwszym razem. Jak zgasze i od razu odpalę to już cisza.

Opublikowano

Można powiedzieć, że to normalne. Jaki olej i jego ciśnienie? 

Jakbyś wymieniał uszczelkę pod pokrywą, bo widzę zapocenia, to do weryfikacji łańcuch i napinacz. Poza tym wymień te dziadowskie węże semperit od gazu na coś lepszego. :P

Opublikowano
  • Autor

Olej zmieniałem 2 dni temu na castrola 10w 40 ciśnienie ok. A co do napinacza to tak myślałem chociaż dziwi mnie to bo ten ma ok 35 tyś przejechane ale ok dzięki. A olej to po starym korku od wlewu z wypierdziana uszczelka i z niego wypluwalo.

Opublikowano

Jak chiński zamiennik to mnie nie dziwi. Pewnie na 5w40 byłby mniejszy zgrzyt, bo szybciej nabiloby ciśnienie.

Opublikowano

Jak po długim postoju tak się odzywa napinacz to możliwe że zaworek zwrotny się wykręcił , jest on w podstawce filtra. Przerabiałem ten sam temat u znajomego

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Możesz bardziej przybliżyć o jaki zawór chodzi w sensie jak to szukać i na co zwrócić uwagę.

Opublikowano
  • Autor

Możecie polecić jakiś konkretny ten napinacz w sensie jakiś zamiennik oczywiście poza Ori za 2500. Co montowaliscie i chodzi.

Opublikowano

Febi bez cewki za niewiele ponad 300zł i wyłączenie u tunera obsługi zmiennych faz. Wydasz w sumie mniej niż za możliwy zamiennik napinacza z cewką.

Opublikowano
  • Autor

Mówisz o czymś takim

AUTO-PLUS.PL

Wszystkie części do VW Audi Skoda Seat. Największy sklep VAG. Katalog po VIN...

 

Opublikowano

Tak. Temat o takim myku jest opisany w dziale a4 b6 dla 1.8t :D

Opublikowano
  • Autor

Tzn jakim myku? Tam standardowo rozpisują się czy napinacz czy sam łańcuch czy ciśnienie oleju itd na tej zasadzie ja też mogę zmierzyć olej chociaż pompę robiłem jakiś czas temu bo zdechła albo zmieniać sam łańcuch bo może napinacz jeszcze żyje który poza tym też robiłem oczywiście pewnie chiński bo za 700 z allegro itd

 

Opublikowano
21 minut temu, grzesiek216 napisał:

Tzn jakim myku?

O przejściu z napinacza z solenoidem na ten bez.

Opublikowano
  • Autor

Tzn wsadzenia tego napinacza hydraulicznego zamiast sterowanego elektrycznie jak jest teraz? Niemożliwe ?

Opublikowano
8 minut temu, grzesiek216 napisał:

Tzn wsadzenia tego napinacza hydraulicznego zamiast sterowanego elektrycznie jak jest teraz? Niemożliwe ?

Tylko sam tak zrobiłem i jeżdżę od grudnia.

Opublikowano

A zna ktoś może numer części takiego napinacza bez zmiennej fazy?

Denerwuje mnie to już tak że zastanawiam się nad kupnem oryginału.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.