Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Krzywa kierownica po ustawieniu zbieżności


louzan

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie sprawa załatwiona pojechałem do innego fachowca, jak się okazało o niebo lepszego!!! Jak zobaczył ustawienie kół przez jego popszednika to parsknął śmiechem!!! idiota ustawił przednie koła prosto (0 zbierzności) a tyłu mimo moich tłumaczeń nawet nie sprawdził!!! a jak się okazało z tyłu były niewłaściwie ustawione kąty i zbieżność prawego tyłu UWAGA 120" na zewnątrz a powinno być jak mnie pamięć nie myli ok 8" do wewnątrz!!! nie mam pojęcia jak poprzedni właściciel jeździł i ja do tego doprowadził.

Teraz auto prowadzi się prościutko nawet przy 140 mogę puścić kierownicę i auto nie ucieka z pasa.

Moja rada koledzy jeśli macie Quattro i musicie ustawić geometrię to nie pozwólcie by mechanik ustawiał tylko przód, albo ustawi wszystkie koła albo będą problemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam temat ;)

wyjechałem od mechanika to co miało być zrobione, było zrobione prawidłowo, prosiłem też o ustawienie geometrii po wymianie wahaczy, wyjeżdżam na prostą ale niestety nic się po tej komputerowej geometrii nie zmieniło... kierownica lekko skręcona w lewo a samochód strasznie ściąga w lewo. oczywiście jutro zadzwonię do niego jednak mam pytanie czy mogą być jakieś inne objawy ? np wyważanie kół ? nie wyważałem rok ani letnich ani zimowych :decayed:


halo halo czy forum alive ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...