Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brilliant Red B7 S-Line Avant Quattro 2.0T by ElectricShock

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak długo jak czujesz, że dobrze ci się jeździ d3 tak długo nie sprzedawaj. Tak bym do tego podszedł.

Opublikowano

Wiesz że zadanie takiego pytania na forum sympatyków marki, to w zasadzie szukanie poparcia za tym, żeby je trzymać :D

 

A tak poważniej dorzucę coś od siebie jako posiadacza dwóch samochodów, chociaż w zasadzie wszystko co najważniejsze zostało już napisane wyżej przez kolegów. Jeśli tylko czujesz przyjemność z posiadania i jazdy D3 nie mniejszą niż nowym modelem, tak długo jak finanse nie mają dla Ciebie znaczenia możesz zdecydować się trzymać autko. Prawda jest taka, że dwa samochody to dwukrotne wydatki, a samochód będziesz chciał utrzymywać w jak najlepszej kondycji, żeby mógł Cię cieszyć - w przeciwnym wypadku po co trzymać coś, co nie jest dla Ciebie niezbędne i nie dostarcza pozytywnych emocji. Sama generacja D3 jest udana i ma swoich sympatyków, ale nie traktowałbym samochodu tylko i wyłącznie jako inwestycję - prędzej czy później pojawią się inne wydatki niż OC i klasyczny przegląd/serwis, stąd duże znaczenie mają finanse i to co daje Ci więcej radości - sam samochód, czy pieniądze i perspektywa nowych inwestycji.

Opublikowano
1 godzinę temu, longer_xd napisał(a):

Wiesz że zadanie takiego pytania na forum sympatyków marki, to w zasadzie szukanie poparcia za tym, żeby je trzymać :D

 

A tak poważniej dorzucę coś od siebie jako posiadacza dwóch samochodów, chociaż w zasadzie wszystko co najważniejsze zostało już napisane wyżej przez kolegów. Jeśli tylko czujesz przyjemność z posiadania i jazdy D3 nie mniejszą niż nowym modelem, tak długo jak finanse nie mają dla Ciebie znaczenia możesz zdecydować się trzymać autko. Prawda jest taka, że dwa samochody to dwukrotne wydatki, a samochód będziesz chciał utrzymywać w jak najlepszej kondycji, żeby mógł Cię cieszyć - w przeciwnym wypadku po co trzymać coś, co nie jest dla Ciebie niezbędne i nie dostarcza pozytywnych emocji. Sama generacja D3 jest udana i ma swoich sympatyków, ale nie traktowałbym samochodu tylko i wyłącznie jako inwestycję - prędzej czy później pojawią się inne wydatki niż OC i klasyczny przegląd/serwis, stąd duże znaczenie mają finanse i to co daje Ci więcej radości - sam samochód, czy pieniądze i perspektywa nowych inwestycji.

A fajne i zadbane a8 w dalszym ciągu jest w cenie, więc można dostać fajny pieniążek :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.