Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q5 8R 2.0 TDI QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

przy okazji popełniłem jeszcze dziś jedno druciarstwo.

dorzuciłem sobie w drzwi głośniczki wysokotonowe, w maskownicach wyciąłem dziurki. nie wygladało to za bardzo jakoś, ale jakoś było.

oryginalne maskownice tylko z bang&olufsen, ponad 100 zł/ sztuka...

qvFllPK.jpg

 

no więc majster druciarz wpadł na pomysł jak zrobić to za mniej niż 10 zł komplet :hyhy

po otrzymaniu paczuszki od majfrendów ogarnąłem temat cyk fuch w pół godzinki :)

zt6hGKn.jpg

qbAEFef.jpg

9XTQKrd.jpg

9NKZLrC.jpg

 

jak oceniacie mojego druta?  :lol

 

 

Edytowane przez psojekk

Opublikowano

mega wyszło twoje druciarstwo hehe. A powiedz ori od b&o podejdą bez wymiany ramki drzwi ??

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, peter22 napisał:

mega wyszło twoje druciarstwo hehe. A powiedz ori od b&o podejdą bez wymiany ramki drzwi ??

ale głośniczki czy maskownice? 

na głośniczki jest miejsce, a kratki wydaje mi się że również p&p ?

Opublikowano

chodziło mi o kratki - maskownice. A w które miejsce ciągnąłeś kable od tego głośniczka. Można do tych w boczku ??? ja mam u siebie te małe głośniczki w boczkach drzwi 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, peter22 napisał:

chodziło mi o kratki - maskownice. A w które miejsce ciągnąłeś kable od tego głośniczka. Można do tych w boczku ??? ja mam u siebie te małe głośniczki w boczkach drzwi 

to tak jak wspomniałem, ręki za to nie dam ale raczej tak, raczej będą p&p.

kable do głośniczka są pociągnięte od tego dużego w drzwiach

masz głośniki pod tymi maskownicami w drzwiach? normalnie są tylko duże w drzwiach i wysoko tonowe w desce rozdzielczej po bokach. 

w drzwiach w serii wysokotonowe są tylko w b&o

Opublikowano

W tylnich boczkach mam na 100% bo przekładałem ze swoich starych boczków . Ja mam tez subwoofer fabrycznie w miejscu na koło zapasowe . Jak będę sciągał jakoś przód boczków to muszę to sprawdzić dokładnie co i jak 

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, peter22 napisał:

W tylnich boczkach mam na 100% bo przekładałem ze swoich starych boczków . Ja mam tez subwoofer fabrycznie w miejscu na koło zapasowe . Jak będę sciągał jakoś przód boczków to muszę to sprawdzić dokładnie co i jak 

w tylnich tak, oczywiście są. ale z przodu w drzwiach nie ma :) i cały czas mam na myśli przód. 

 

Opublikowano

Jakie felgi miałeś w VW ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 2.05.2020 o 15:35, granatowy napisał:

Jakie felgi miałeś w VW ?

veemann v-fs 24 :)

 

Opublikowano
  • Autor

widać że fachowiec, na oko dystanse dobrane i jak poziomicę przykładam do koła to są idealnie na równo :lol

CQhKdZd.jpg

JZ1HAbp.jpg

rk5roUE.jpg

Edytowane przez psojekk

Opublikowano
  • Autor

i jeszcze grillek do zmiany poszedł :)

jeszcze umyć by pasowało :D

8zXrb4Q.jpg

Edytowane przez psojekk

Opublikowano
2 godziny temu, psojekk napisał:

i jeszcze grillek do zmiany poszedł :)

jeszcze umyć by pasowało :D

8zXrb4Q.jpg

I elegancko . A co z tablica , jak będziesz zakładał ha myślałem nad Czymś takim 

Zobacz ofertę: Uchwyty rejestracji - Audi RS OEM w plaster miodu https://allegro.pl/oferta/uchwyty-rejestracji-audi-rs-oem-w-plaster-miodu-9073791397?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Opublikowano
  • Autor

tak, właśnie takie łapki już zakupiłem i czekam na paczkę ;)

Opublikowano
2 godziny temu, psojekk napisał:

i jeszcze grillek do zmiany poszedł :)

jeszcze umyć by pasowało :D

8zXrb4Q.jpg

W jakiej cenie taki grill?

Opublikowano
Godzinę temu, psojekk napisał:

tak, właśnie takie łapki już zakupiłem i czekam na paczkę ;)

Jak wytestujesz to daj znać jak to się sprawuje 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, duzy616 napisał:

W jakiej cenie taki grill?

do przedlifta aktualnie ok. 1 tys

gdybyś chciał zakładać coś takiego pamiętaj, że widoczna będzie belka, więc trzeba ją pomalować.

niby amelinum, ale da się pomalować :)

tI50JP7.jpg

Lhzoi6h.jpg

4 godziny temu, peter22 napisał:

Jak wytestujesz to daj znać jak to się sprawuje 

jasna sprawa, zdam relację jak tylko dostanę :D

Edytowane przez psojekk

Opublikowano

a nie myślałeś żeby ramka wokół grilla była czarna?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, jedrekx napisał:

a nie myślałeś żeby ramka wokół grilla była czarna?

myślałem, ale zrezygnowałem z tego pomysłu.

uznałem że lepiej będzie to wyglądać w ten sposób i jestem zadowolony z efektu.

gdybym ramkę cyknął na czarno to już pasowałoby poza tym cały dechroming zrobić ?

Opublikowano

Dobrze zrobiłeś, że zostawiłeś srebrną ramkę, piękne autko, pozdrawiam :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.05.2020 o 11:02, Olgierd93 napisał:

Dobrze zrobiłeś, że zostawiłeś srebrną ramkę, piękne autko, pozdrawiam :)

dzięki za opinię :D

W dniu 12.05.2020 o 14:53, peter22 napisał:

Jak wytestujesz to daj znać jak to się sprawuje 

łaskawie po dwóch tygodniach (!!) otrzymałem przesyłkę

polecam sprzedającego ale tylko cierpliwym :D  

towar jest okej, polecam tylko po zakupie przed założeniem "na sucho" nieco go rozruszać (wcisnąć tablicę i wyjąć), gdyż jest to dosyć sztywne i jak od razu włożyłem łapki w grill to nie mogłem wcisnąć tablicy za żadne skarby, tablica się falowała ale nie chciała wejść.

wyprostowałem gumowym młotkiem tablicę i już jest okej. 

siedzi to bardzo stabilnie, tablica w uchwytach nie przesuwa się nawet. nie ma opcji żeby to odleciało.

teraz zdjęcie tablicy to max 15 sekund ;)

WytKO1q.jpg

BFSrgaO.jpg

Edytowane przez psojekk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.