Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomocy pali się instalacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem tu nowy.... Audi a 4 b5 2.4 Avant 98r

Kupiłem audiczke jakieś półtora tygodnia temu i po jakim czasie zaczol się problem. Któregoś dnia zaczęło się dymic w samochodzie, mianowicie zaczol się topic kabel który idzie od stacyjki do przekaźnika (zolto czarny) i od przekaźnika do pompy paliwa w baku... Wymieniłem kabel i pompę i jakiś czas był spokuj, w sobotę jechałem i znów to samo :((

Teraz do sedna. Kabel idący od stacyjki zolto czarny po przekreceniu stacyjki do pozycji zapłonu zaczyna się nagrzewac i topic izolacje przepala się bezpiecznik od pompy paliwa i dalej się grzeje nie wiem za co jeszcze on odpowiada. 

POMOCY

Opublikowano

Oddaj lepiej auto do elektryka bo się spalisz. Przede wszystkim sprawdź czy masz dobre bezpieczniki bo nie powinno się nic palić! Od tego są bezpieczniki. Zobacz bo może ktoś wsadził np. zamiast 20A 30A...

Opublikowano
  • Autor

Bezpieczniki mam wszystkie jak w książce napisali. Dzwoniłem do paru elektryków to nie są chętni żeby ją przyjąć.. 

Opublikowano

A to kolego nie idzie czasem do manetek przy kierownicy? Nie jestem pewien i nie pamiętam ale do pompy to chyba szedł zielony lub zielono-jakiś tam.

 

No w dzisiejszych czasach mechanika czy tam elektromechanika dorwać łatwo nie będzie ;)

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano

Czarno żółty to idzie do przekaźnika styku X ( obciazeniowy - grzane szyb wyecieraczki itd ) i nazwany jest terminalem 75 

 

Przekaznik jest kolo przekaznika pompy paliwa na srubkami z kablami ( nad nogami kierowcy ) - tam bèdzie ten sam kolor

Opublikowano
  • Autor

Żona jest na mnie wściekła za ten samochód :(

Z mojej wizji to wygląda tak ten zolto czarny kabel idący od pompy idzie do przekaźnika (pierwszego od lewej u mnie jest on 204) z tamtą idzie do stacyjki i ze stacyjki do manetek... 

Czy winne mogą być manetki czy np wycieraczki? Sam przekaźnik? 

Edytowane przez Mathor

Opublikowano

przekaźnik pierwszy od lewej to jest właśnie styk X - on nie powinien pompy paliwa zasilać bo w czasie pracy rozrusznika znika na nim prąd , przekaźnik pompy ma prąd po zapłonie i jest sterowany przez ECU /albo plusem po zapłonie ( zależy od wersji silnika i rocznika ) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.