Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BRILLIANT RED B7 AVANT 1.8T Quattro [210HP / 325NM]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, Coldfire28 napisał:

Wskoczyły drobne modyfikacje. Wszystko w głównym tytule. Tutaj wrzucam filmik z automatycznego otwierania klapy ?

 

IMG_8653.MOV

A jak  zamykanie? Dasz link do zestawu?

Opublikowano

Fajnie wygląda :wink:

Odnośnie talerzyków b5 zerknij na KYB SG-700 50zł kpl nówki sztuki mi siadły :wink:

Jak już planujesz tak wszystko ściemniać pomyśl nad tylnymi lampami, mi się efekt  mega podoba odmładza trochę lampy i fajnie współgra z szybami :rolleyes:

Opublikowano

Zawsze byłem sceptycznie nastawiony do tego automatycznego otwierania klapy ale widzę, ze wygląda to całkiem dobrze :thumbup1: zmiana samych siłowników wystarczyła? :eusathink: Podrzuć linka do nich skąd brałeś. :wink:

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, MarcinL napisał:

A jak  zamykanie? Dasz link do zestawu?

Zamykanie ogólnie normalnie tylko przy dole trzeba mocniej wcisnąć, ale nie ma tragedii ? 

Link:

 

Automatyczne-otwieranie-klapy-bagaznika-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 130 zł - Automatyczne otwieranie klapy bagażnika AUDI A4 B7...

 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, BartoszSoldier napisał:

Zawsze byłem sceptycznie nastawiony do tego automatycznego otwierania klapy ale widzę, ze wygląda to całkiem dobrze :thumbup1: zmiana samych siłowników wystarczyła? :eusathink: Podrzuć linka do nich skąd brałeś. :wink:

Mi się przydają te siłowniki MEGA bo często jak chce coś włożyć do bagażnika to muszę pierw odłożyć dana rzecz na ziemie, otworzyć bagażnik i włożyć do środka  ?  Teraz jest pikobello ?

W odpowiedzi na komentarz @MarcinL wrzuciłem również link do siłowników ✌️

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, raaf napisał:

Fajnie wygląda :wink:

Odnośnie talerzyków b5 zerknij na KYB SG-700 50zł kpl nówki sztuki mi siadły :wink:

Jak już planujesz tak wszystko ściemniać pomyśl nad tylnymi lampami, mi się efekt  mega podoba odmładza trochę lampy i fajnie współgra z szybami :rolleyes:

Hej ? 

Zerknąłem na link lecz aktualnie „brak dostępności”. Aktualnie zastanawiam się nad tymi talerzykami bo DP mam pociągnięty nieco głębiej w tył auta ponieważ został jeszcze zamontowany „tłumiczek” z s5 i niestety się nie mieści do końca i jest nisko ziemi. Jak założę talerzyki to już przez żadna hopkę nie przejadę, gdzie aktualnie czasami haczę ?

Sam zobacz ?

9B7A16F3-3861-4CF6-B006-F16CA9ED7171.jpeg

Opublikowano

Zły link Ci zapodalem, ja brałem z tego:

Sprezyna-talerzowa-KYB-SG-700
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 24,01 zł - Sprężyna talerzowa KYB SG-700...

 

Ale faktycznie mógłbyś już częściej zadzierać :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś była wolna chwila to lekko odświeżyłem RUDI ?

- kąpiel RRC shampoo o neutralnym PH

- mycie felg RRC wheel gel „krwawa felga”

- suszenie 

- QD Shiny Garage Ceramic Detailer

- dressing do opon RRC 

- odkurzanie 

- kokpit i plastiki RRC Interior Dressing

- zapach Clinex Scent - Magiczna Noc

 

 

9B810AF2-AD29-4640-864A-D2DB10FF95EA.jpeg

D76E0A83-3BFF-40FE-A150-16A9C08C8813.jpeg

CA1775FE-23D8-455E-8B4B-309176561460.jpeg

C9B7D7F4-D6CA-43DC-9BF5-CE6D2E5CCED1.jpeg

D414A23D-52F6-48BF-9735-6D2BAB726C21.jpeg

765EF759-A494-4F25-9FFD-651355BC7318.jpeg

EE668BAA-C59D-4D5C-8097-9A17ECC42487.jpeg

61EBBA6B-8E77-4305-837B-27DFBB538151.jpeg

Opublikowano
Godzinę temu, Coldfire28 napisał:

Dziś była wolna chwila to lekko odświeżyłem RUDI ?

- kąpiel RRC shampoo o neutralnym PH

- mycie felg RRC wheel gel „krwawa felga”

- suszenie 

- QD Shiny Garage Ceramic Detailer

- dressing do opon RRC 

- odkurzanie 

- kokpit i plastiki RRC Interior Dressing

- zapach Clinex Scent - Magiczna Noc

 

 

9B810AF2-AD29-4640-864A-D2DB10FF95EA.jpeg

D76E0A83-3BFF-40FE-A150-16A9C08C8813.jpeg

CA1775FE-23D8-455E-8B4B-309176561460.jpeg

C9B7D7F4-D6CA-43DC-9BF5-CE6D2E5CCED1.jpeg

D414A23D-52F6-48BF-9735-6D2BAB726C21.jpeg

765EF759-A494-4F25-9FFD-651355BC7318.jpeg

EE668BAA-C59D-4D5C-8097-9A17ECC42487.jpeg

61EBBA6B-8E77-4305-837B-27DFBB538151.jpeg

Od razu lepiej ! tak obserwuje twój temat i się muszę w końcu zmotywować żeby swój zrobić :lol:

 

Opublikowano

Sztos robota!!! 

Ja czekam na chwilę wolnego aby za swój się zabrać, bo jak widzę takie foty na forum i patrzę na swojego brudasa to aż mi wstyd :wallbash::facepalm::embarrassed:

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Od razu lepiej ! tak obserwuje twój temat i się muszę w końcu zmotywować żeby swój zrobić :lol:

 

No to do dzieła ‼️
 

Nic nie cieszy jak przejażdżka czystym autem. Bynajmniej mnie ? 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

Sztos robota!!! 

Ja czekam na chwilę wolnego aby za swój się zabrać, bo jak widzę takie foty na forum i patrzę na swojego brudasa to aż mi wstyd :wallbash::facepalm::embarrassed:

Hehe wiem o co chodzi. Ja osobiście robie większe mycie dwa razy do roku - WIOSNA/JESIEŃ, gdzie siedzę przy aucie 6h. W międzyczasie to tylko szybkie płukanie plus QD. Jestem zdania ze jak odświeża się regularnie to nie potrzeba więcej czasu niż 1,5h. 
 

Mam swoją baje i raz na tydzień odkurzanie plus plastiki, a co dwa mycie aktywna piana i QD - no chyba ze szybciej się ubrudzi to jadę z tematem ??

Opublikowano

Bardzo dobre jakościowe zdjecia :wink: A najbardziej urzekło mnie te pół dupki :jerk: sam się zbieram za taka generalke i cały czas "coś" ... i wywalaj ten chrom, zrobi się agresywniej, mówię z autopsji :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, BartoszSoldier napisał:

Bardzo dobre jakościowe zdjecia :wink: A najbardziej urzekło mnie te pół dupki :jerk: sam się zbieram za taka generalke i cały czas "coś" ... i wywalaj ten chrom, zrobi się agresywniej, mówię z autopsji :a4fan:

Taaaak .... Chrom będzie OUT. Najpierw muszę kupić czarne relingi i wymienić, a później to już z górki ?

Opublikowano

Ładna furmanka powodzenia tam przy modzeniu :) 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Moon_11 napisał:

Ładna furmanka powodzenia tam przy modzeniu :) 

Dziękować ?

Opublikowano
13 godzin temu, Coldfire28 napisał:

Taaaak .... Chrom będzie OUT. Najpierw muszę kupić czarne relingi i wymienić, a później to już z górki ?

Nooo u mnie z górki tak pół roku było z ostatnim elementem i jutro się zabieram za listwy wokół szyb :decayed:

Opublikowano

Skąd postojówki brałeś ? :eusathink: 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, BartoszSoldier napisał:

Nooo u mnie z górki tak pół roku było z ostatnim elementem i jutro się zabieram za listwy wokół szyb :decayed:

Wymieniasz czy oklejasz ? Jak wymieniasz to Powodzonka bo to kupę roboty ... ?

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Skąd postojówki brałeś ? :eusathink: 

Postojowki czy DRL ? 
 

DRL kupowalem z Facebooka - mogę podesłać namiar jeśli chcesz :) 

130,- za komplet, oczywiście bez błędów i co najważniejsze nie trzeba bylo dokładać rezystorów ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.