Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BRILLIANT RED B7 AVANT 1.8T Quattro [210HP / 325NM]


Coldfire28

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, BartoszSoldier napisał:

Wrzucaj letnie obuwie już, lepiej wygląda :jerk:

Plany się pozmieniały ?
 

Pompei polakierowane na nowo, ale nie podobała mi się jakość lakierowania pistoletem względem malowania proszkowego jak w 18” które były na zimę. Stwierdziłem ze ich nie chce wiec sprzedałem. Na ta chwile wrzuciłem oponki letnie na 18”. 
 

Wizualnie lepiej pasują mi Rotory i w tym kierunku będę szedł. Myśle, że niebawem coś znajdę ✌️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kkam napisał:

Bardzo ładne zadabane auto, Modyfikację idą w dobrę stronę. Nie myślałeś o większym hamulcu? obecnie tył troche ginie w dużej feldze.

Dzięki za miłe słowa ?

Owszem plan jest, ale daleki jeśli chodzi o hamulce. 
 

Na ta chwile oddaje do malowania maskę i zderzak ponieważ już za dużo odprysków. 
 

Następnie będę chciał skończyć wydech - od DP do końcowych tłumików, ale to z czasem bo obecna sytuacja nie napawa optymizmem względem mojej działalności wiec trzeba się trochę wstrzymać i poczekać. Napewno wlecą jakieś mniejsze rzeczy o czym będę informował na bieżąco ?

Edytowane przez Coldfire28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz coś wiecej o tylnym zawieszeniu, widziałem ze robiłeś generalny przegląd. Jaki był powód? Odczuwalne luzy? Mnie  to też czeka, bo nie mogę ruszyć śrub od zbierzności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kkam napisał:

A powiedz coś wiecej o tylnym zawieszeniu, widziałem ze robiłeś generalny przegląd. Jaki był powód? Odczuwalne luzy? Mnie  to też czeka, bo nie mogę ruszyć śrub od zbierzności.

Tak wszystko zrobione na cacy. Powodem była rdza na sankach, wahaczach i wokół wiec nie chciałem bagatelizować tematu i jak juz miało być wszystko ściągnięte z tylu to przy okazji za jednym zamachem aby później znów nie zrzucać wymieniłem elementy zawieszenia.
 

Dodatkowo jak zmieniałem biegi przez 1,2,3,4 słychać było puknięcie.

Opisując dalej ten wątek to postanowiłem przy okazji zabezpieczyć cała podłogę bo przecież wszystko było na wierzchu. 
 

Jak iść za ciosem to do końca wiec jeszcze wpadły nowe tarcze i klocki oraz został wymieniony olej w dyferencjale ?
 

Poniżej lista części:

 

091A9846-CE7E-422D-8165-236FBA0E2C3D.jpeg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj korzystając z chwili wolnego i słońca postanowiłem trochę pogrzebać przy Audi.
 

Wymieniłem mechanizm otwierania szyby od strony pasażera z przodu. 

Dodatkowo nie znam przyczyny piszczenia klocków z przodu mimo tego ze tarcze i klocki nowe - ATE ! Zdjąłem klocki i je trochę zeszlifowałem na rantach. Jest nieco lepiej, ale problemu się nie pozbyłem wiec nie mam pojęcia czemu tak się dzieje ! ?


 

11AA769A-24DE-456C-B9A1-ACEEAA4F1170.jpeg

320B2EB1-D49F-4259-8618-46EDB4371264.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dev napisał:

to nie wina klocków

'

Wiadomo montażu :) ale cicho, trzeba mówić że to wina zacisków. Może wyrzuci te mizerne 312 i zapoda coś większego :decayed:

Edytowane przez cysiek18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, cysiek18 napisał:

Wiadomo montażu

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2020 o 19:21, Dev napisał:

to nie wina klocków

'

A czego ? Chętnie dowiem się co trzeba zrobić aby przestało piszczeć :)

Edytowane przez Coldfire28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są tanie sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2020 o 21:36, Dev napisał:

To nie są tanie sprawy...

Względem czego Dev ? ?

Naprawy czy może Twojej porady online ? ?
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kolejne rzeczy już się robią ?

Tym razem do całości dojdzie:

- malowanie maski i zderzaka bo nie mogłem patrzeć na odpryski i odpadający „klar” ?

- malowanie dokładki tylnej klapy ponieważ również zaczął schodzić „klar” i przy okazji lakierowanie na poziomie światła STOP, gdyż po zdjęciu dokładki pokazał się rudy ?‍♂️
 

- wymiana światła stopu bo popękał przy demontażu 

- pare drobnych rzeczy, ale to już w poście głównym jak wszystko zamontuje ✌️
 

Pare fotek do archiwum:

 

E2D51E0D-235A-4BF8-AFFD-96E9ACAB4D93.jpeg

C235DFD1-C87A-422B-8E0F-D22E47879BFE.jpeg

D368E9AB-D66D-45B0-ADEB-8B8463508A26.jpeg

38CCB193-2E55-4769-9520-57E0F4F8CF9A.jpeg

9FECC9AD-2782-4234-B41F-DE3B942D2E66.jpeg

B32A8A7F-836F-4152-AC83-942C2309EDA2.jpeg

Edytowane przez Coldfire28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy inwestował bym na twoim miejscu w tą klapę. Chyba że robiłeś to sam. Za rok ruda się znów odezwie, sporo jej tam i w trudno dostępnych miejscach, pod szybą też pewnie szaleje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cysiek18 napisał:

Nie wiem czy inwestował bym na twoim miejscu w tą klapę. Chyba że robiłeś to sam. Za rok ruda się znów odezwie, sporo jej tam i w trudno dostępnych miejscach, pod szybą też pewnie szaleje :decayed:

Siemka ✌️
 

Możliwe, że wyjdzie w przyszłym roku. Albo i nie przy odrobinie szczęścia ? Narazie ma mnie to nie drażnić w oczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet sline został dołożony czy fabryka? Zastanawia mnie ten schodzący klar z tych elementów. Mam golfa w czerwonym kolorze i przy zakupie był mały punkcik schodzacego klaru, myślałem że to odprysk kamienia lecz z roku na rok się to pogłębiało i teraz wygląda to tak jakby zrzucał skórę węża ze wszystkich elementów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, fajnie idziesz z tematem ! 
 

Jak zderzak ściągnięty to ja bym wziął się za ogarnięcie lamp (malowanie środków)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, rafiki5 napisał:

Pakiet sline został dołożony czy fabryka? Zastanawia mnie ten schodzący klar z tych elementów. Mam golfa w czerwonym kolorze i przy zakupie był mały punkcik schodzacego klaru, myślałem że to odprysk kamienia lecz z roku na rok się to pogłębiało i teraz wygląda to tak jakby zrzucał skórę węża ze wszystkich elementów ?

Siemanko ?

S-line jest oryginalny z fabryki ?
 

Co do klaru niestety tak jest, ale szczerze nie wiem czemu ! 
 

Może czerwone tak maja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Witaj, fajnie idziesz z tematem ! 
 

Jak zderzak ściągnięty to ja bym wziął się za ogarnięcie lamp (malowanie środków)

 

Pozdrawiam!

✌️✌️✌️
 

Względem malowania środków - tak masz racje, ale to na przyszłość bo idę w kierunku czarnych relingów, czarnych listw wokół szyb, czarny grill i WTEDY czarne lampy. 
 

To wszystko w czasie - najpierw muszę znaleźć relingi czarne. Resztę okleję folia bo chromy wokół szyb trzeba lutować, a to w chu** roboty wiec pójdzie folia ?

W głowie mam pewien plan, ale jak mówię powolutku ponieważ wszystkiego naraz się nie da. 
 

Jak już wszystko ogarnę to chce całe AUDI  od nowa pomalować w przyszłym roku ?

Aktualnie zerkam na ogłoszenia szukając relingów, czarnej podsufitki i foteli w połskórze ?

Jak będę przy kompie to leci nowy wpis na „głównej” bo wjechały dekory piano black ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskoczyły drobne modyfikacje. Wszystko w głównym tytule. Tutaj wrzucam filmik z automatycznego otwierania klapy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...