Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] Co myślicie o tych felgach ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
OK to rezygnuje z nich bo przyjade na zlot i bedziecie sie ze mnie śmiali :lol: :lol: :lol: :lol:

kolego nie będziemy.. każdy ma swój gust...TOBIE mają się podobac.. keśli tak jest to wszystko jest w porządku :)

dokładnie, Ty będziesz jeździł tym samochodem i to Tobie ma się podobać :wink:

ja bym szukał ori :cool:

Opublikowano

idziesz w dobrym kierunku. :wink: te felgi mi sie zawsze podobaly i bodobac beda. piekna klasyka. praktycznie juz je kupawalem ale pozniej trafily mi sie jeszcze lepisz :twisted:

propozycje kolegi tukana rowniez sa nine...

yyy ze tak sie dodam, to wlasnie chce sprzedac takie dokladnie :)

Opublikowano
  • Autor

tto naprawde sa zajeb... ale ja szukam aukcji tylko z dolnegoslaska ;-), wole odebrac osobiscie :)

Ktos z was podal mi linka do kolesia ktory sprzedaje felgi w lubienie w sobote sie tam wybieram ma nawet duży wybór. Pytałem go o opony uzywane do takich felg to powiedzial ze cena za 4 opony (stan idealny) to okolo 800 zł ? chyba 225 / 17 / r45 drogo ?

o to link to aukcji z lubinia

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5189352

[ Dodano: 27-03-2007, 08:56 ]

A tak na marginesie to gdzie ja miałem oczy :eek: jak podobaly mi sie niedawno te felgi http://www.jakartgaz.ncse.pl/allegro/lombard/MARZEC/35/FELE.JPG

jak to dobrze jak jest takie forum ;-) :biggrin:

pozdro® ... :arrowr:

Opublikowano

No to widze kolego ze wpadasz do mnie po felgi :lol:

o to link to aukcji z lubinia

Zle odmieniles moja miejscowosc bo to nie jest Lubiń tylko Lubin takze piszemy z Lubina :twisted: bardzo duzo osob taki mowie ehhh

Opublikowano

Mądry wybór :biggrin:

Opublikowano
  • Autor
No to widze kolego ze wpadasz do mnie po felgi :lol:
o to link to aukcji z lubinia

Zle odmieniles moja miejscowosc bo to nie jest Lubiń tylko Lubin takze piszemy z Lubina :twisted: bardzo duzo osob taki mowie ehhh

No wpadam wpadam w sobote jade to jest jakas wulkanizacja wiesz gdzie to jest ?

Opublikowano
No wpadam wpadam w sobote jade to jest jakas wulkanizacja wiesz gdzie to jest ?

Spytaj goscia o ul. to podjedziemy razem jak bedziesz chcial :wink:

Opublikowano
  • Autor

BEDE DZWINIL DO NIEGO W PIATEK, DAM ZNAC... ;-)

[ Dodano: 28-03-2007, 12:53 ]

zapomnialem ze nie mozna pisac duzymi literami sory :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 28-03-2007, 13:03 ]

jest też przycisk w każdym poście "edytuj" :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.