Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.5 TDI BDH OPINIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panów. są tu jacyś posiadacze b6 z tym silnikiem o oznaczeniu BDH, którzy już sporo je użytkują ? znajomy ma okazję kupić taką sztukę z niezłym wypasem. dużo piszą, że silnik złoto. poprawiona konstrukcja i nie ma większych problemów.

wiadomo, że dużo zależy od użytkowania. chciałem poznać Wasze opinie. Dodatkowo nurtuje mnie pytanie jak ten silnik ma się w mieście ? 50/50 trasa/miasto ? krótki dystans ? oprócz dużego spalania jakieś większe problemy ?

Pozdrawiam

Opublikowano

ja bym tego nie brał, ten silnik to przeżytek

Opublikowano

Dlaczego, mam 10 lat swojego BFC i dziś...nie żałuję.
Fakt, że po jest już kapitalce, ale dziś to sama przyjemność. 
*Troszkę * nerwów było zaraz po kupnie i myślałem, że zabiję poprzedniego właściciela.... ale już mi przeszło!  :decayed:

Opublikowano

właśnie takich sytuacji lepiej unikac

Opublikowano
  • Autor

Ano właśnie. Już trochę lat mają, a remontować V6 Górę i dół to lekko 10tys wyjęte z kieszeni ? 

Ten ma nalot 360tkm ale nie wiadomo czy to oryginal jak to że wszystkimi autami bywa:/

Opublikowano

Dlatego ja zawsze powtarzam, że problemem jest poprzedni właściciel.

Ale z drugiej strony, dziś dostęp do serducha z odzysku jest o wiele większy i tańszy niż kiedyś.
Jeśli się kupi w dobrej cenie, a z powodu *renomy* ceny już są fajne, to ewentualna naprawa nie rzuci na kolana.
Gorzej z czasem, ale tutaj też można poświęcić te kilka tyg. by później móc się cieszyć komfortem.

Kultura pracy i dźwięk v6, to wynagradzają.  

Każdy robi jak uważa...ja swojej BFC nie zamienię, jeżdżę aż wyzionie ducha po raz kolejny.
Na razie od remontu mam nalatane 220 kkm, bez ingerencji mechaników. Zobaczymy co będzie dalej :naughty:

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, GreGoriO napisał:

Dlatego ja zawsze powtarzam, że problemem jest poprzedni właściciel.

Ale z drugiej strony, dziś dostęp do serducha z odzysku jest o wiele większy i tańszy niż kiedyś.
Jeśli się kupi w dobrej cenie, a z powodu *renomy* ceny już są fajne, to ewentualna naprawa nie rzuci na kolana.
Gorzej z czasem, ale tutaj też można poświęcić te kilka tyg. by później móc się cieszyć komfortem.

Kultura pracy i dźwięk v6, to wynagradzają.  

Każdy robi jak uważa...ja swojej BFC nie zamienię, jeżdżę aż wyzionie ducha po raz kolejny.
Na razie od remontu mam nalatane 220 kkm, bez ingerencji mechaników. Zobaczymy co będzie dalej :naughty:

220 tyś po remoncie to za***isty wynik O_O

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.