Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałem się pochwalić nowym nabytkiem. Kolejne już audi. W sumie kolor nie mój ale może się przyzwyczaje. 2012r 2.0Tdi ,silnik CJCA,s-line wewnętrz i zewnątrz, panorama, koło BBS 19 cali, Xenon, ledy przód i tył.... Przebieg jak na diesela w NL przysłowiowy 150tysi w manualu( automata nie chcę że względu na wiążące się z nim ryzyko ) Auto dość dobrze wyposażone , choć nie ma wszystkiego. Na pewno muszę dołożyć tempomat w pierwszej kolejności. Resztę można zobaczyć na fotkach. Co do planów na pewno program, być może wpadnie turbo 170km i większy cooler. Pozdro. 

Dodałem kilka foto wcześniejszych bolidów bo zabawa z VAG zaczęła się już 20lat temu20200528_200229.jpg

 

20200502_153015.jpg

20200502_153022.jpg

20200502_153039.jpg

20200502_153058.jpg

20200502_153104.jpg

20200502_153106.jpg

20200502_153111.jpg

20200502_153118.jpg

20200502_153122.jpg

20200502_153127.jpg

20200502_153132.jpg

20200502_153136.jpg

20200502_153140.jpg

20200502_153144.jpg

20200502_153151.jpg

20200502_153159.jpg

20200502_153202.jpg

20200502_153246.jpg

20200502_153259.jpg

20200502_153303.jpg

20200502_153325.jpg

20200502_153340.jpg

20200502_153355.jpg

20200502_153429.jpg

20200502_153436.jpg

20200502_153442.jpg

20200502_153504.jpg

20200502_154834.jpg

20200502_154857.jpg

20200502_170607.jpg

Screenshot_20200528-174215_Gallery.jpg

PICT2433.JPG

WP_000084.jpg

20200528_173310.jpg

DSCN8413.JPG

20200528_173558.jpg

20200502_152945.jpg

20200502_153000.jpg

Edytowane przez tommy24

Opublikowano

Gratulacje fajnej A4:thumbup1:może nie ma wszystkiego ,ale za to przed Tobą fajna zabawa w rezanie:naughty:fajna baza już masz:thumbup1:

Opublikowano

Graty zakupu , ładnie się prezentuje , powodzenia w modach :naughty:

Widzę że  kolega z NL 

jaki rejon  ?? 

Opublikowano

Graty zakupu :) Po zmianie turbo i programie to będzie zupełnie inne auto B)

Opublikowano

Piękna furka kolorek na + :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, WojtekA4B8 napisał:

Graty zakupu , ładnie się prezentuje , powodzenia w modach :naughty:

Widzę że  kolega z NL 

jaki rejon  ?? 

Zuid-Holland a dokładniej Alphen a/D Rijn

 

Godzinę temu, l2k2 napisał:

Graty zakupu :) Po zmianie turbo i programie to będzie zupełnie inne auto B)

Wiem wiem poprzednie auta też robiłem. A6 C6 na ponad 467Nm z 2.0Tdi

Opublikowano

Gratulacje zakupu :thumbup1:

Dobra baza do dalszych modów :evil:

Opublikowano

Gratuluje zakupu, kolor bardzo ładny , powodzenia w dalszych modach :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowa.Kolorek fajny,  choć będę się musiał przyzwyczaić bo zawsze miałem szare. W międzyczasie dotarło kilka paczek i auto dzisiaj trafiło na service. Zostanie zrobiony rozrząd,pompa wody,pasek osprzętu,rolki,napinacze itd...

20200507_181404.jpg

20200507_183719.jpg

20200509_091908.jpg

Opublikowano
  • Autor

I następne fanty dotarły . Na wekeend muszę wygłuszyć i zamontować bo oni nie gra wcale ?

20200514_185641.jpg

20200514_185820.jpg

Edytowane przez tommy24

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam kolegę z Nl ,ja też tutaj.......lecz dokładniej to Veghel.

Widzę zaczynasz fajnie modzić.....kolor auta fajny,przyzwyczaisz się.Może kiedyś jakiś mini spot.....?

Pozdrawiam Adam.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.05.2020 o 21:13, adamd69 napisał:

Witam kolegę z Nl ,ja też tutaj.......lecz dokładniej to Veghel.

Widzę zaczynasz fajnie modzić.....kolor auta fajny,przyzwyczaisz się.Może kiedyś jakiś mini spot.....?

Pozdrawiam Adam.

Witać witać. Do Veghel mam trochę i raczej mi nie po drodze w te strony,  sam mieszkam w Alphen. Coś tam powoli modzimy ? Na półce czeka turbo,następne będą sprężyny a w przyszłym tygodniu szyby zostaną przyciemnione

 

Opublikowano
7 godzin temu, tommy24 napisał:

Witać witać. Do Veghel mam trochę i raczej mi nie po drodze w te strony,  sam mieszkam w Alphen. Coś tam powoli modzimy ? Na półce czeka turbo,następne będą sprężyny a w przyszłym tygodniu szyby zostaną przyciemnione

 

Patrzyłem właśnie na mapę i faktycznie sporo km jest.To czuję że będzie się miło śledzić temat jak tyle się zapowiada.Znasz Tomka z Hagi,ma a5 i sporo ogarnia w audi,ma pojęcie i robotę robi dokładnie....byłem u niego z założeniem czujników parkowania pdc i oświetlenie wnętrza itd. Sporo chłopak umie. Ja też przyciemniałem szyby w nl.Mam dobrego fachowca.

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, adamd69 napisał:

Patrzyłem właśnie na mapę i faktycznie sporo km jest.To czuję że będzie się miło śledzić temat jak tyle się zapowiada.Znasz Tomka z Hagi,ma a5 i sporo ogarnia w audi,ma pojęcie i robotę robi dokładnie....byłem u niego z założeniem czujników parkowania pdc i oświetlenie wnętrza itd. Sporo chłopak umie. Ja też przyciemniałem szyby w nl.Mam dobrego fachowca.

 

Nie Tomka nie znam(Ale twój temat czytałem),ogólnie większość ogarniam sam ? Jakoś sobie radzę ? Za szyby ile płaciłeś jeśli mogę spytać? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Graty auta. Bardzo fajny kolorek z potencjałem ? bezawaryjności :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj mała rzeźba A mianowicie tempomat którego w tym egzemplarzu brakowało/niestety. Po szybkim montażu kodowanie które sprawiło mi skoro kłopotów, wymieniłem razem z taśmą i był problem z jej adaptacją. Dzięki pomocy kolegi l2k2 temat ogarnięty . A w kolejce czeka turbo 170km i zawiecha -4cm

20200611_210707.jpg

20200613_101054.jpg

20200613_105702.jpg

20200613_105238.jpg

20200613_135008.jpg

20200613_110409.jpg

20200604_185503.jpg

Opublikowano

Ładnie działasz 

Opublikowano

Też mnie to czeka ?. Czemu wymieniałeś z taśmą? 

Opublikowano
17 godzin temu, tommy24 napisał:

Dzisiaj mała rzeźba A mianowicie tempomat którego w tym egzemplarzu brakowało/niestety. Po szybkim montażu kodowanie które sprawiło mi skoro kłopotów, wymieniłem razem z taśmą i był problem z jej adaptacją. Dzięki pomocy kolegi l2k2 temat ogarnięty . A w kolejce czeka turbo 170km i zawiecha -4cm

Elegancko dorezane :) Turbo musi być od CGLC 177 KM (03L145721B), sprawdź zanim rozbierzesz auto.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, phiel napisał:

Też mnie to czeka ?. Czemu wymieniałeś z taśmą? 

Taki się trafił akurat. I też nie chciało mi się kombinować. Jedne taśmy są kompatybilne z danymi manetki z innymi znów nie ,chciałem tego uniknąć. 

Tak wiem.Turbo mam właściwie ? Za kilka tygodni wizyta w ECU tuning i auto zacznie jeździć jak przystało na audi  ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.