Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Auto obniżone Eibachem -40mm . Teraz do pełni szczęścia trzeba by było założyć dystanse, wiele nie brakuje ale jednak. Z przodu jest niby jeszcze 14mm miejsca więc wziął bym 10mm z kołnierzem. Ale z tylu jest tylko 10mm i boję się że będzie obierać. Co możecie doradzić ? Te dystanse poniżej 10mm nie mają już kołnierza centrujacego i boję się że będzie biło, czy może nie koniecznie?

20200620_154254.jpg

20200620_154307.jpg

20200627_132812.jpg

20200627_132836.jpg

 

A tymczasem dotarła paczka z maszynką dualaction i zestawem past menzerna ? Może uda się przywrócić pierwotny blask lakieru .

20200701_184642.jpg

Edytowane przez tommy24

Opublikowano

Co to za maszynka? Aktualnie też czegoś godnego polecenia szukam... :eusathink:

Opublikowano
12 godzin temu, BartoszSoldier napisał:

Co to za maszynka? Aktualnie też czegoś godnego polecenia szukam... :eusathink:

Lare ma dobre maszyny i nawet ok ceny ;) 

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, BartoszSoldier napisał:

Co to za maszynka? Aktualnie też czegoś godnego polecenia szukam... :eusathink:

Liquid Elements z zestawem past menzerna. Myślę że dla początkującego jak najbardziej odpowiedni zestaw.  Dobry stosunek ceny do jakości. 

 

Ktoś coś podpowie odnośnie dystansów ?

Edytowane przez tommy24

Opublikowano

jak masz felge 8,5 J ET 43 to ja bym poszedł w ET 32 :D czyli dystans 10-11 mm przód i tył, zobacz sobie na temat @gagat3k ma sportline i felgi z s5 8.5 J ET 32 opona 255/35/19 i moim zdaniem jest już idealnie spasowane

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Hubertus01 napisał:

jak masz felge 8,5 J ET 43 to ja bym poszedł w ET 32 :D czyli dystans 10-11 mm przód i tył, zobacz sobie na temat @gagat3k ma sportline i felgi z s5 8.5 J ET 32 opona 255/35/19 i moim zdaniem jest już idealnie spasowane

Czyli mówisz że przy 10mm z tyłu nie powinno odbierać ? O felgi się nie obawiam,ale opony wystają sporo poza obrys felg. Zamówię 10mm bo są z pierścieniem centrujacym i zobaczymy,najwyższej będą musiały trafić na tokarkę

Opublikowano

Ja latam na h&r -40/40 . Przód na wysokości 65cm i tył na 65.5cm na trochę więcej ropy niż rezerwa chyba powinno być niżej coś ale nie mierzyłem. Kolo 19cali 8.5jet32 opona hankooka 245 35. Śmiało można jeździć nic nie obciera, również nic nie wystaje. W 255 bym się nie pchał, 235/245. Do tych et32 możesz zejść śmiało:)

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, MaciekPL napisał:

Ja latam na h&r -40/40 . Przód na wysokości 65cm i tył na 65.5cm na trochę więcej ropy niż rezerwa chyba powinno być niżej coś ale nie mierzyłem. Kolo 19cali 8.5jet32 opona hankooka 245 35. Śmiało można jeździć nic nie obciera, również nic nie wystaje. W 255 bym się nie pchał, 235/245. Do tych et32 możesz zejść śmiało:)

No tak nu było najlepiej tyle że opony 255 już siedzą na aucie. A jak wszyscy wiemy nie należą do najtańszych żeby je co chwilę zmieniać ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś rano wizyta w ECU Project. Jak zwykle fachowa robota. Wynik mówi sam za siebie. 

a4 b8 caga(1).jpg

Edytowane przez tommy24

Opublikowano

Ładny wynik ? ile razy hamowali auto ? 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Norbas napisał:

Ładny wynik ? ile razy hamowali auto ? 

No na początku raz i po programie chyba jeszcze 2. Robiłem już u nich wcześniej A6 C6 i wynik też był bardzo ładny. 

Opublikowano
W dniu 21.07.2020 o 09:25, tommy24 napisał:

No na początku raz i po programie chyba jeszcze 2. Robiłem już u nich wcześniej A6 C6 i wynik też był bardzo ładny. 

No to ładnie wyszło jak na dwa hamowani ? tez będę chciał swoim podleciec jak wpadnę do pl. 
 

A jak odczucia ? 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
  • Autor

Odczucia mega. W mieście może nie aż tak ale trasa to sama przyjemność ? Niutona nie brakuje nawet na 6 biegu 

Opublikowano

Za sprzęgłem bym się na Twoim miejscu rozglądał :P

Opublikowano
5 godzin temu, MaciekPL napisał:

Za sprzęgłem bym się na Twoim miejscu rozglądał :P

:decayed:

538ff434728d4633186befa22e18.jpeg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.07.2020 o 22:29, MaciekPL napisał:

Za sprzęgłem bym się na Twoim miejscu rozglądał :P

Damy radę.  Niuton nie jest jakoś mega dokoksowany. W a6 miałem 466Nm i oblatalem na sprzęgło do momentu sprzedaży bez problemów. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Screenshot_20200803-123423_Chrome.jpg

Screenshot_20200803-123332_Chrome.jpg

Opublikowano

Ładny przyrost mocy :thumbup1:

Jakie podzespoły były zmieniane ?

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, Michu1996 napisał:

Ładny przyrost mocy :thumbup1:

Jakie podzespoły były zmieniane ?

Turbina od wersji 177 CGLC

Opublikowano
1 minutę temu, tommy24 napisał:

Turbina od wersji 177 CGLC

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.