Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wydech s4 b9 do a4 3.0 tdi jak to ogarnąć


Damiano007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Posiadam A4 b9 avant 3.0 tdi na aktywnym wydechu. Mam niestety dwie końcówki po lewej stronie. Chciałbym założyć dokładkę od s4 z tym problemu nie ma. Jak ogarnąć prawy wydech nie chciałbym zakładać atrapy tzn samych końcówek, czy można to jakos ogarnąć samemu czy trzeba już kogoś kto sie zajmuje profesjonalnie układami wydechowymi i na zamówienie zrobi żeby to chodziło, a może ktoś już ogarniał taki projekt to prosiłbym o wiadomość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć potrzebujesz napewno uchwyt 4M0 253 144E żeby zawiesić drugi tłumik. Jest mocowany do budy śrubą M8 jak dobrze pamiętam. 

Osłona termiczna 8W0 804 174A ,  8W0 804 172. Jak trzeba możemy również zrobić taki odp postaw. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DarekS4 napisał:

Cześć potrzebujesz napewno uchwyt 4M0 253 144E żeby zawiesić drugi tłumik. Jest mocowany do budy śrubą M8 jak dobrze pamiętam. 

Osłona termiczna 8W0 804 174A ,  8W0 804 172. Jak trzeba możemy również zrobić taki odp postaw. 

 

 

Jaki koszt na gotowo? Ja ogarniam Czesci po waszej stronie wydech oraz montaz, idzie dopasować wydech od s4 prawy chodzi mi o to żeby tego mojego nie ruszać oryginalnego tylko zrobić taki sam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...