Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] CB w podłokietniku - zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dylemat jakie CB kupić i gdzie zamontować. Wybór padł na Alan Multi42. Radio podłączone na stałe do zasilania do tylnego gniazda zapalnicznki. Kabel od anteny puszczony do bagażnika w listwie przyprogowej. Rozgałeźnik do anteny i zasilania schowany przy gniazdku zapalnicznki. Nic się nie pląta po aucie. Radio jest pod ręką, nie zajmuje dużo miejsca. Jeśli ktoś się zastanawiał jakie radio zamontować to polecam właśnie takie.

Przy zamkniętym podłokietniku:

s6301620.jpg

s6301618.jpg

s6301621.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne rozwiązanie .... testowałem na żywo i byłem zachwycony fonkcjonalnością i ergonomią :good: :good: Bravo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam Presidenta Harry II w schowku pod podlokietnikiem i miesci sie lux ;]

tu gdzie masz Cb ja czesto klade telefon wiec nie bardzo mi pasuje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajefajne rozwiązanie, po co kombinować z montażem skoro można założyć przenośne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rozwiązanie :naughty: :> :good: :good:

Radyjko też niczego sobie :D

PS : Ile kosztuje takie CB?

samo radio 366pln, natomiast antena 200pln 85cm, ale antenę możesz dobrać takich rozmiarów jak Ci pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko może i fajne, ale nie dla mnie. Często jeżdzę i trzymam gruszkę na kolanach i nie chcialbym by cos gadało mi między nogami.. A mam radyjko zainstalowane pod podlokietnikiem, jest to zwykle radio TTI. Zrobię fotki to wrzucę. Bo nie każdy chce np. inwestować w nowe radio. Rozwiązanie które zaprezentuję bedzie głownie kierowane do osób które juz mają radio.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam radyjko w b6 pod kierownica - dobra opcja lecz nie mam gdzie polozyc gruszki - poki co w trakcie jazdy lezy przy jajach :kox:

Adamooo ma jakis sklep gdzie mozna kupić przedłużkę do gruszki - wtedy mozna sobie ja wyprowadzic gdzie sie komu podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko może i fajne, ale nie dla mnie. Często jeżdzę i trzymam gruszkę na kolanach i nie chcialbym by cos gadało mi między nogami.. A mam radyjko zainstalowane pod podlokietnikiem, jest to zwykle radio TTI. Zrobię fotki to wrzucę. Bo nie każdy chce np. inwestować w nowe radio. Rozwiązanie które zaprezentuję bedzie głownie kierowane do osób które juz mają radio.

Pozdrawiam

i co z tymi fotkami ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to było prawie pół roku temu więc kolega już pewnie zapomniał. :wink4: A poza tym to Ty masz B8 a tamte fotki mają być z B5 więc tunel i rozwiązanie trochę inne.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dylemat jakie CB kupić i gdzie zamontować. Wybór padł na Alan Multi42...

Dzięki za fotki, o to mi chodziło. Przynajmniej odpada problem graciarstwa, jednego urządzenia mniej, radio robi od razu za gruchę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...