Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A8 D2 Lift 4.2 Gwint Air Ride V8 Long 3tlg A8_Yakuza


kedo666

Rekomendowane odpowiedzi

Jest gangsta :cygaro:  :peace:

Jakie parametry kół i opon 

Edytowane przez qruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Picia napisał:

No nie mam pytań petarda.A co to za kółko?

 

koło to Work Rezax II

5 godzin temu, qruku napisał:

Jest gangsta :cygaro:  :peace:

Jakie parametry kół i opon 

dzięki koła 9,5j przód i tył 10j i tył et 35 przód et 30 także super leżą idealnie na tył dałem tylko dystans 20mm i jest sztosik tylko muszę z jednej strony pochylić o jakieś 0,10 stopnia bo nie jest igła i ogólnie spoko bo koła są 3tlg czyli skręcane i 3 częściowe parapet tył ma 2,5 przód 2 i reszta to bęben i przekładka i fajnym też plusem że są kute więc są dość twarde oponki naciągnięte 235/30 przód a tył 245/30 oczywiście 20 cali ;))

ps. wszystko liczone na kalkulatorze także napęd jest bezpieczny 5mm różnicy także wszystko w zalecanej tolerancji ;)

 

 

Edytowane przez kedo666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, staniek napisał:

Koło pasuje idealnie  :)

dzięki bardzo właśnie brakowało mi coś z rantem i 20 cali niestety ciężko było coś dostać porządnego w tych rozmiarach

6 godzin temu, szafa napisał:

Teraz to można się lansować ?

no bardzo dużo poświęciłem na mechanikę teraz troszkę wygląd i zaczyna cieszyć oko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały przedsmak tego jak to wygląda już a jeszcze nawet nie ma dobrego spasa z przodu ;) ale pracuje nad tym ;)

 

 

PSX_20200728_224820.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto ?

Może kiedyś też  nieco niżej zejdę  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Michal_ST napisał:

Bardzo ładne auto ?

Może kiedyś też  nieco niżej zejdę  :)

 

dzięki kolego , no ja 2 lata latałem na mega kozie serii bo było co innego do roboty mechanicznego ostatnio troszkę efektu wizualnego weszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swojej rozważam tylko zejście do zawiasu z s8. Bo co muszę przyznać nie klei się mega super gdy stoi tak wysoko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michal_ST napisał:

W swojej rozważam tylko zejście do zawiasu z s8. Bo co muszę przyznać nie klei się mega super gdy stoi tak wysoko :/

generalnie zawieszenie s8 jest podobnie twarde jak dobry gwint typu kw czy st albo inne z tej wyższej półki z regulacją twardości na prawdę spoko się tym jeździ tym bardziej że mamy ciężkie auta i długie więc inaczej to wszystko się rozkłada i dzięki temu nadal to auto jest dość fajnie komfortowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2020 o 20:56, MARCIN607 napisał:

Uwielbiam d2. Jeszcze long! Będą jakieś rarytasy wewnątrz? 

Nom będą ale wnętrze zostawiam na koniec jako wisienka na torcie i szukaniu właśnie takich smaczków bez ciśnienia bo projekt będzie na lata tym dłużej będzie z mną tym lepiej w końcu nie muszę się spieszyć i martwić że za dwa lata trzeba szybko sprzedać bo nic nie będzie warte ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2020 o 14:18, Picia napisał:

Hejka dzieje się coś w temacie?/

 

 

sezon zlotowy trwa więc korzystam tutaj fotka z Baltic Treffen z Ustki i czekam jeszcze na następny weekend jest VAG Royal 5 i to raczej ostatni zlot w tym sezonie więc na pewno na zimę coś będziemy grzebać teraz puki co tylko zloty i dopracowanie airka bo kilka rzeczy mi się nie podobało i troszkę udoskonalam żeby był bardziej bezpieczny i funkcjonalny

118956303_3323436467777168_7670342404055612203_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było kolejny tydzień za nami i kolejny zlot zaliczony Vag Royal 5 ! ;) tak na szybko z wczoraj

119081951_968578886886760_6735141797082100610_n.jpg

119349526_192078485641736_5701425063225550954_n.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, A-rek napisał:

Ładne autko !!! Ale moim zdaniem na poprzednich felgach ładniej wyglądała ;)

no tak klasycznie było ale to auto ma być inne niż wszystkie tamte było oklepane ja chcę wyjść krok do przodu i troszkę rozkręcić tą 8smkę może nie drastycznie ale będzie miało wiele akcentów customowych pewnie część ludzi będzie mówić że lipa że im się nie podoba ale takie są właśnie projekty tobie mają się podobać najbardziej i tyle a krytykę z chęcią przyjmę zawszę będę wiedział że popłynąłem za bardzo :D heh zobaczymy co zima przyniesie ale właśnie jestem na etapie rysowania wydechu także już sam się boję ^^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2020 o 13:54, trepek napisał:

@kedo666

Może tutaj znajdziesz inspiracje:

 

nie wiem czy to ironia czy słowo inne tak bardzo przekonało Cię do tego filmiku ale na pewno będzie to inny klimat i mam nadzieję że jak uda się skończyć to wrzucę co nie co tutaj i miło zaskoczę nawet kolegę ;) , raczej stawiam na modyfikację od której zacznę przy wydechu czyli od samego początku i pójdzie kolektor od rsa w celu podkręcenia dźwięku V8 żeby był bardziej rasowy . Wrzucam również dwie fotki z bardziej klasycznym  tłem ;)

119647128_620208632190093_3333856914463099632_o.jpg

119683803_620208205523469_7873132375762033436_o.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie za***ista 8'semak :whistling:

Felgi pasują idealnie. Sam choruje na taką A8 jako daily. I masz zdecydowaną rację że jest dużo hejtu jak przerabiasz A8. Ludzie myślą że jak to limuzyna to nic nie można ruszyć. Otóż jak coś podziałasz ze smakiem to jest jeszcze lepiej :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...