Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnie zdjęcie kozak! :oklasky:

Dobrze się prezentuje :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Adam87 napisał:

Jest na czym oko zawiesić:thumbup:

Dziękuję bardzo. Miło, że się podoba, długo zastanawiałem się czy wszystko będzie pasować ale chyba się udało :)

10 godzin temu, BartoszSoldier napisał:

Ostatnie zdjęcie kozak! :oklasky:

Dobrze się prezentuje :a4fan:

Dzięki bardzo za miłe słowa, zdjęcie faktycznie wyszło koledze bardzo dobrze B). Przez 3 dni mnie męczy, że sobie tak dobrego nie zrobił jak mi :decayed:. To jeszcze nie koniec, walczymy dalej. 

Opublikowano

Jest dobrze, bardzo ładnie się prezentuje :thumbup1:

Opublikowano
53 minuty temu, monthrey12 napisał:

Dzięki bardzo za miłe słowa, zdjęcie faktycznie wyszło koledze bardzo dobrze B). Przez 3 dni mnie męczy, że sobie tak dobrego nie zrobił jak mi :decayed:. To jeszcze nie koniec, walczymy dalej. 

Haha delikatny samogwałt :decayed:

Opublikowano

Ależ look :naughty::thumbup1:

Opublikowano

Ale rakieta! Gratulacje takiej sztuki 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Gac3k napisał:

Ale rakieta! Gratulacje takiej sztuki 

Dzięki. Do ideału trochę brakuje ale powoli ciśniemy do przodu. Człowiek jeszcze dobrze sezonu nie zaczął a już o 2023 myśli :D. Twój temat też jest przeglądany na bieżąco i powiem Ci dobrze zaczynasz :thumbup1:

 

 

Edytowane przez monthrey12

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj dostałem od kumpla krótką rolkę z przejazdu na mały spocik charytatywny. W niedzielę, wybieram się na kolejną imprezę więc postaram się ogarnąć coś więcej :D. Chciałbym wstawić jako plik do odtworzenia, jednak coś mi nie wychodzi :decayed: 

IMG_1499.MOV

 

 

Edytowane przez monthrey12

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam, Panowie czy macie jakiś pomysł jak obniżyć tył tak z 1 cm? Regulacja wyrzucona i dalej jest problem. Tak tak, mogę wrzucić 2 paczki cementu i zatankować do pełna :kox:

 

Opublikowano
19 minut temu, monthrey12 napisał:

Witam, Panowie czy macie jakiś pomysł jak obniżyć tył tak z 1 cm? Regulacja wyrzucona i dalej jest problem. Tak tak, mogę wrzucić 2 paczki cementu i zatankować do pełna :kox:

 

Ale to będzie duży wydatek, zatankować do pełna:decayed:

Spróbuj poszukać jeszcze niższych sprężyn.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Adam87 napisał:

Ale to będzie duży wydatek, zatankować do pełna:decayed:

Spróbuj poszukać jeszcze niższych sprężyn.

jakie mogą być niższe? :D

Opublikowano
21 minut temu, monthrey12 napisał:

jakie mogą być niższe? :D

Najpierw pytanie ile Twoje mają wysokości..

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Adam87 napisał:

Najpierw pytanie ile Twoje mają wysokości..

Zapytałem. Dzięki za info :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witaj.

Pięknie zrobiony avancik.
Dalej jeździsz na zawieszeniu DTS? Jak wrażenia?
Jeszcze podpytam jaki rozmiar opon miałeś do tych poprzednich felg?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.07.2023 o 22:00, gordo napisał(a):

Witaj.

Pięknie zrobiony avancik.
Dalej jeździsz na zawieszeniu DTS? Jak wrażenia?
Jeszcze podpytam jaki rozmiar opon miałeś do tych poprzednich felg?

Cześć. Wybacz, że tak późno ale z braku czasu nie zaglądałem na forum. Jeżdżę w dalszym ciągu na tym DTS. Jest to mój pierwszy gwint i wrażenia ciężko mi opisać. Następnym razem pewnie wziąłbym coś z lepszej półki, może MTS ale raczej AP. Co do felg, pierwsze grafitowe MAM były 19 8,5 przód/tył i 225/35/19, te Arceo fioletowe to 8,5/9,5 opona 215/35 i 225/35.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Cześć, w temacie nic więcej się nie ruszy. Autko zostalo rozebrane z części i zostanie sprzedane. Niedługo wrócę z nowym nabytkiem ?

Opublikowano

jak to na części ?? w całości nikt nie chce?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, K4rol81 napisał(a):

jak to na części ?? w całości nikt nie chce?

Nie na części tylko z części :D, może źle sformułowałem zdanie jak to tak przepraszam ?. Sprzedałem większość gratów, koła, dokładki, wydech z dyfuzorem i kilka pierdół. Na aucie został tylko gwint, ic, zderzak sline i lotka. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.