Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale silnik to on chyba ma od nexii

Zrobił nas w chooja :decayed:

Silnik ma od Kia Carniwal :lol1:

Opublikowano

ja tam uważam ze przy takim lodzie i sniegu i tak poteznym silniku , wcale nie trzeba tak krecic samochodu zeby sie pobawic , nie zebym cos do tego miał, ale troche dostaje ta fura w dupe :)

Opublikowano

No Kali jeszcze sie uczy operowac prawym pantoflem na sniegu... :kox:

Opublikowano

Bo Kali zbyt dosłownie bierze sobie do serca sentencję: duś pedała :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ja tam uważam ze przy takim lodzie i sniegu i tak poteznym silniku , wcale nie trzeba tak krecic samochodu zeby sie pobawic , nie zebym cos do tego miał, ale troche dostaje ta fura w dupe :)

Był taki jeden A6 co bał się pedała dotknąć i trochę mu ta d*pa marnie chodziła.

Tam trza dawać wpiz*ę, inaczej zabawy nie ma.

Opublikowano

Przy maks dawaniu w pipke to auto staje w miejscu... ale to nie temat o tym

Opublikowano
  • Autor

w sumie dzisiejszy wypad bardzo udany, dużo się nauczyłem, zdecydowanie lepiej panuje nad autem. I faktycznie jak dasz mniej gazu to lepsza kontrola, a wpiz*e tylko jak wjezdżasz na asfalt żeby dalej lecieć bokiem.

Jeszcze pojeżdże i bedzie coraz lepiej. Dzisiaj ogarnąłem juz w pełni kręcenie się wokół wózka sklepowego z przodem tuż przy nim, ciasne kółka i ciasny slalom. Duży plus po dzisiejszym wieczorze :naughty:

Opublikowano

Duży plus po dzisiejszym wieczorze :naughty:

następnym razem się śmignę z tobą w aucie :wink4:

Opublikowano

Kali może jakiegoś Kila na ulicy?? zobacze jak lata ta Twoja Eska po programie

Opublikowano
  • Autor

Poziek chętnie skorzystam z jakiś porad dla emerytów i rencistów :naughty:

A3 - nie ma problemu. Jutro jest w arkadii spot a3 ok 19 a potem zapewne namówie ludzi na Janki więc mozna sie gdzies wieczorem złapać.

Opublikowano

Poziek chętnie skorzystam z jakiś porad dla emerytów i rencistów :naughty:

to by PIXI musiał wsiąść a nie Poziek

Opublikowano

napisał dla emerytów i rencistów czyli siebie uważa za emeryta i rencistę :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

napisał dla emerytów i rencistów czyli siebie uważa za emeryta i rencistę :naughty: :naughty:

jeden zauważył. Pewnie ze tak uważam bo jeszcze mi brakuje dużo do ogarniętej jazdy. Ale jest plan, będzie realizacja i niedługo będzie znacznie lepiej :naughty:

Opublikowano

:oklaski:

żeby ogarniać trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć :good:

Opublikowano
  • Autor

:oklaski:

żeby ogarniać trzeba ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć :good:

wiem wiem. Dlatego jeżdże i ćwicze :)

Poziomka masz dzisiaj chęć też podjechać? Chce z Tobą pogadać (bez pedalstwa :) )

Opublikowano

No zobacz za okno i sam sobie odpowiedz czy będę :naughty: ale niestety późno...najwcześniej 23:20

Opublikowano
  • Autor

ok. daj znac jak bedziesz wyjezdzal od siebie to i ja wtedy sie rusze.

Opublikowano

Jak na złość śnieg dzisiaj przywalił :confused4:

Opublikowano

Jak na złość śnieg dzisiaj przywalił :confused4:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak na złość śnieg dzisiaj przywalił :confused4:

idealnie :naughty: :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.