Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8.5 2014 | 2.0 TFSI | QUATTRO | IBIS WHITE | ROTOR 19''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Barti_ napisał:

Zapodaj linka do kabelka

W wersji 20.4.1: https://pl.aliexpress.com/item/4000355890463.html

Kupiłem 6 czerwca, paczkę (standardowy bezpłatny Aliexpress) odebrałem 19 czerwca. Bez żadnych opłat typu cło, VAT itp.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wyrezane ....

Filmik w pierwszym poście

IMG_20200706_162004.jpg

Opublikowano
W dniu 6.07.2020 o 23:14, AndyN napisał:

Wyrezane ....

Filmik w pierwszym poście

IMG_20200706_162004.jpg

No i wpadł fajny mod :naughty:

Opublikowano
W dniu 24.06.2020 o 10:48, AndyN napisał:

Ooo, to jest bardzo ciekawe.

AndyN, ty ciagle po niewlasciwej stronie wiselki?:D  Posluchalbym tego B&O. 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, letallec napisał:

(...) Posluchalbym tego B&O. 

Oczywiście, trzeba tylko datę ustalić. Tak, strona ta sama :)

 

Wyrezane .... W końcu mogę bez obaw parkować :D

IMG_5666.JPG

 

Dwa kolejne mody w planach, wiązki położone, resztę gratów trzeba skompletować

Edytowane przez AndyN

Opublikowano

Zmieniłem światła z tyłu na pływające.

 

 

20200713_132117.jpg

 

 

 

 

20200629_143239.jpg

Edytowane przez KiVash

Opublikowano

Strasznie festyniarskie te światła :kwasny:

Już lepiej dałbyś oryginalne do przeróbki i też miałbyś full dynamic kierunki a wyglądało by to jak należy

 

Opublikowano

Aż tak źle nie jest. Na żywo bardziej mi się podoba. Oryginały strasznie czerwone. Widać, że poprzednia generacja.

No i te nowe są full led.

Edytowane przez KiVash

Opublikowano

Te też masz strasznie czerwone tylko mniej tego jest :D Mogłes ori okleić dynoshadem PPF, mi też te światła nie leżą

Opublikowano

Ori to taka domoróbka.

Podejrzewam ,że powodem jest biały pasek kierunku, W innym wypadku nie zwróciłby nikt uwagi.

Dziękuje za uwagi):

20200713_224526.jpg

Edytowane przez KiVash

Opublikowano

Za to po ciemku kosa, jak b9 ?

Opublikowano
3 godziny temu, phiel napisał:

Za to po ciemku kosa, jak b9 ?

No po ciemku dużo lepiej niż za dnia :P

Opublikowano

A mi sie bardzo podoba. Podeślesz link na pw? :)

ładna sztuka  :)

Opublikowano
W dniu 13.07.2020 o 21:49, BLENDEK napisał:

Te też masz strasznie czerwone tylko mniej tego jest :D Mogłes ori okleić dynoshadem PPF, mi też te światła nie leżą

Jeśli to dla Ciebie dobrze wygląda... :wacko:

No comment.

 

1.jpg

Edytowane przez KiVash

Opublikowano
12 minut temu, KiVash napisał:

Jeśli to dla Ciebie dobrze wygląda... :wacko:

No comment.

 

1.jpg

Tu na zdjęciu to oracal 8300 albo dynoSMOKE a nie shade :)

Opublikowano

DynoSmoke.

Shade to jasno szara. Jednak też domoróbka. Na BM-ce widziałem u znajomego i nie podobają mi się. Powiem Ci ,że niewiele się różni od tego na foto.

Opublikowano
11 minut temu, KiVash napisał:

DynoSmoke.

Shade to jasno szara. Jednak też domoróbka. Na BM-ce widziałem u znajomego i nie podobają mi się. Powiem Ci ,że niewiele się różni od tego na foto.

Mam przód na shade, a znajomy smoke i różnica chociażby na przednich jest kolosalna. Mocowo jakies plany? Bo tez widzę CPMB

Opublikowano

CPMA. Teraz mam 301HP na hamowni, nowa turbosprężarka oraz włożony stożek. W tygodniu intelcooler wymieniam na większy i zobaczę czy to coś da.

 4,6 do setki udało się na Launch C. Jednak ciągle mało.

Edytowane przez KiVash

Opublikowano
9 godzin temu, KiVash napisał:

4,6 do setki udało się na Launch C. Jednak ciągle mało

Chyba mocno z górki było...

Opublikowano
57 minut temu, kamelus_ napisał:

Chyba mocno z górki było...

:grin: z Giewontu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.