Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8.5 2014 | 2.0 TFSI | QUATTRO | IBIS WHITE | ROTOR 19''

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

AHA dodane

 

IMG_20200724_142452.jpg

Opublikowano

Co ten Gregor z dwulitrówką wyczynia.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

IMG_20200825_172957.jpg

kupione tutaj: https://pl.aliexpress.com/item/4000204153496.html

 

Więcej w pierwszym poście

Edytowane przez AndyN

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadł komplet 356/330 z A6 C7 (sprzedający miał jeszcze dwa komplety z minimalnym przebiegiem rzędu kilkudziesięciu km)

Felga 8,5j z ET43 wymagała dystansów 10 mm

Więcej zdjęć w piewszym pościeIMG_5686.JPGIMG_5690.JPG

Opublikowano
2 godziny temu, AndyN napisał:

Wpadł komplet 356/330 z A6 C7 (sprzedający miał jeszcze dwa komplety z minimalnym przebiegiem rzędu kilkudziesięciu km)

Felga 8,5j z ET43 wymagała dystansów 10 mm

Więcej zdjęć w piewszym pościeIMG_5686.JPGIMG_5690.JPG

Teraz to będzie hamować :naughty:

Opublikowano
W dniu 24.07.2020 o 14:48, AndyN napisał:

AHA dodane

 

IMG_20200724_142452.jpg

Robiłeś coś z pompą czy ruszyło?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kristof91 napisał:

Robiłeś coś z pompą czy ruszyło?

Pompa ma oznaczenia 8K0 907 379 CP.

Zanim zebrałem graty do AHA sprawdziłem VCDSem czy przyjmuje kodowanie. Przyjęła :)

Opublikowano
W dniu 25.08.2020 o 19:10, AndyN napisał:

IMG_20200825_172957.jpg

kupione tutaj: https://pl.aliexpress.com/item/4000204153496.html

 

Więcej w pierwszym poście

Coś musiałeś przerabiać czy P&P pod istniejące kable?

Jakieś kodowanie potrzebne / wyskoczyły błędy?

Podejdzie to pod Avant?

Opublikowano
  • Autor

@Barti_

Nie ma znaczenia czy avant czy sedan, istotne jest by wtyczki pasowały (możesz ewentualnie napisać do sprzedawcy, nie wiem czy w PRC sprzedają avanty ale chyba widziałem w tym dziale avanty z tymi modułami). Te moduły są w dwóch wariantach, różnią się wtyczkami (piny w dwóch rzędach lub jednym). Najlepiej byłoby gdybyś zdemontował tylną zewnętrzną lampę i sprawdził typ wtyczki.

Nie trzeba nic kodować, nie ma błędów. Jedynie tym pokrętłem regulujesz opóźnienie włączenia się drugiej części kierunkowskazu. Wyczytałem, że warto tę kostkę okleić bo nie jest hermetyczna - przez ten potencjometr właśnie.

Generalnie wszystko jest P&P, musiałem jedynie ściąć ten element na wtyczce by poprawnie ją wcisnąć.

 

IMG_20200825.jpg

Opublikowano
W dniu 9.09.2020 o 12:30, AndyN napisał:

Pompa ma oznaczenia 8K0 907 379 CP.

Zanim zebrałem graty do AHA sprawdziłem VCDSem czy przyjmuje kodowanie. Przyjęła :)

Mozesz podac jakie masz kodowanie w 03: ABS w long coding?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, kristof91 napisał:

Mozesz podac jakie masz kodowanie w 03: ABS w long coding?

 

abs01.png

abs02.png

abs03.png

abs04.png

abs05.png

Opublikowano

Dzięki bardzo. Mam problem z zakodowaniem sterownika ABS. Stare kodowanie nie wchodzi. W poliftach w byte 0 chyba jest inaczej niż w przedlifcie. Jak domniemam 2 oznacza rodzaj paliwa, a D skrzynie?

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, kristof91 napisał:

Dzięki bardzo. Mam problem z zakodowaniem sterownika ABS. Stare kodowanie nie wchodzi. W poliftach w byte 0 chyba jest inaczej niż w przedlifcie. Jak domniemam 2 oznacza rodzaj paliwa, a D skrzynie?

No idea.

@wrclaguna, możesz pomóc?

Opublikowano
W dniu 10.09.2020 o 09:54, AndyN napisał:

@Barti_

Nie ma znaczenia czy avant czy sedan, istotne jest by wtyczki pasowały (możesz ewentualnie napisać do sprzedawcy, nie wiem czy w PRC sprzedają avanty ale chyba widziałem w tym dziale avanty z tymi modułami). Te moduły są w dwóch wariantach, różnią się wtyczkami (piny w dwóch rzędach lub jednym). Najlepiej byłoby gdybyś zdemontował tylną zewnętrzną lampę i sprawdził typ wtyczki.

Nie trzeba nic kodować, nie ma błędów. Jedynie tym pokrętłem regulujesz opóźnienie włączenia się drugiej części kierunkowskazu. Wyczytałem, że warto tę kostkę okleić bo nie jest hermetyczna - przez ten potencjometr właśnie.

Generalnie wszystko jest P&P, musiałem jedynie ściąć ten element na wtyczce by poprawnie ją wcisnąć.

 

IMG_20200825.jpg

Dzięki za wszystkie rady. Zrobiłem tak jak mówiłeś, sprawdziłem jakie mam wtyczki i kody lamp i akurat w moim przypadku (2013) mam właśnie z pinami w jednym rzędzie :wink:

Sprawdziłem czy czasem ten od którego kupowałeś nie ma tego wariantu i okazuje się, że ma. Zamówione :decayed:

Na tym filmiku w pierwszym poście na ile ms masz ustawione (0-9)?

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, Barti_ napisał:

Na tym filmiku w pierwszym poście na ile ms masz ustawione (0-9)?

Na max, na 9 pozycji

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny mod. Tylko znaleźć czas i odwagę ;)

Kupione tutaj: https://allegro.pl/uzytkownik/MoMan/sklep

Przed montażem warto obejrzeć to: https://www.youtube.com/watch?v=l-Fv3QYQHbc

 

IMG_20201006_151638.jpg

Edytowane przez AndyN

Opublikowano

Szkoda zachodu moim zdaniem.

kto patrzy na zegary skoro można sobie wyświetlić na środku cyfrowo predkość.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie dlatego. Chcę mieć podgląd innych informacji a obecny prędkościomierz jest dla mnie nieczytelny :)

Opublikowano
  • Autor

A tak to wygląda

Tarcze oryginalne mają wypukłą krawędź zewnętrzną, w dorabianych zamarkowalem ją prosząc o tarcze z ciemniejszą obwódką

 

IMG_20201009_131641.jpg

IMG_20201009_132420.jpg

IMG_20201009_131656.jpg

IMG_20201009_132154.jpg

IMG_20201009_204407.jpg

IMG_20201009_204332.jpg

Edytowane przez AndyN

Opublikowano

Ciekawe jak w nocy będą wyglądać bo takie dorabiane podobno lubią prześwitywać itp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.