Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

40TDI Quattro 2020 prawie Edition One :) ciąg dalszy gadżetów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.08.2020 o 08:08, kristof91 napisał:

Na foto z myjni taka nakoksowana że myślałem że to nowe A6:D Piękna jest. B9 w zwykłej wersji w ogóle nie wygląda ale ta robi mi strasznie:)

Ciesze się, ze się podoba :thumbup1:

Opublikowano

Daj znać za jakiś czas jak wrażenia z jazdy z Boxem. To Twój pierwszy czy miałeś już wcześniej w jakimś aucie?

Zastanawiam się nad tym, ale trochę jednak boję się o gwarancję.

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, vvv napisał:

Daj znać za jakiś czas jak wrażenia z jazdy z Boxem. To Twój pierwszy czy miałeś już wcześniej w jakimś aucie?

Zastanawiam się nad tym, ale trochę jednak boję się o gwarancję.

Każde moje auto miało modyfikację (albo program, albo box)

Jednak pierwszy raz zdecydowałem się na box z Polski i mogę śmiało polecić. Dodatkowo stosunek jakość do ceny jest rewelacyjny:thumbup1:

O gwarancję nie ma się co obawiać (w przypadku Boxa)

Opublikowano
19 godzin temu, vvv napisał:

Zastanawiam się nad tym, ale trochę jednak boję się o gwarancję.

Box nie ingeruje permanetnie w soft, dlatego nie traci się gwarancji.

Opublikowano

czuć różnice na tym boxie?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, marcin_o23 napisał:

czuć różnice na tym boxie?

tak

Opublikowano

odkąd pamiętam to vtech do orłów ie należał ;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.09.2020 o 20:59, marcin_o23 napisał:

odkąd pamiętam to vtech do orłów ie należał ;)

Jak to mówią, ilu ludzi tyle opinii

Opublikowano
W dniu 3.09.2020 o 20:59, marcin_o23 napisał:

odkąd pamiętam to vtech do orłów ie należał ;)

Na bezrybiu, rak i ryba. ;)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.01.2021 o 11:17, rafalpe napisał:

jaki rozmiar opon masz na tych 20 calach?

245/35

Opublikowano

Świetna konfiguracja a fotele ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 6.01.2021 o 15:41, julekF1 napisał:

245/35

Z jakiego modelu są te 20" felgi ? A6 C7 ?

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, granatowy napisał:

Z jakiego modelu są te 20" felgi ? A6 C7 ?

Na pewno były dostępne jako koła zimowe do SQ5 a gdzie jeszcze to nie wiem. Ogólnie "siadają" dobrze w B9 jeśli chodzi o ET.

Opublikowano
W dniu 6.01.2021 o 15:41, julekF1 napisał:

245/35

Nie przekłamuje komputer i prędkościomierz? To jest rozmiar opony pod felgę 19”, przy 20”  profil przy tej szerokości powinien być raczej niższy.

Edytowane przez vvalery

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, vvalery napisał:

Nie przekłamuje komputer i prędkościomierz? To jest rozmiar opony pod felgę 19”, przy 20”  profil przy tej szerokości powinien być raczej niższy.

Wszystko jest ok

Opublikowano
19 godzin temu, julekF1 napisał:

Wszystko jest ok

Prawie 4% mieści się w tolerancji.?

Opublikowano
W dniu 23.06.2020 o 17:38, julekF1 napisał:

Audi 80 2.8 quattro :naughty:

A4 ?

Może wrzucisz jakąś sesyjke tej białej ?

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, qruku napisał:

A4 ?

Może wrzucisz jakąś sesyjke tej białej ?

auto cały czas w budowie więc nie mam jakiś fajnych zdjęć jeszcze.

 

20210112_085920.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

a tak odnośnie Audi 80

IMG-20210423-WA0020.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.