Skocz do zawartości
IGNOROWANY

rns-e kradnie prąd


lukasz230607

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie sprawdzałem,ale  po odpięciu navi problem znika, po podłączeniu samej navi pod zasilanie i wyjeciu z auta, pobór też występuje  na nawigacji, dlatego sadziłem że to wina rnse, po podmianie navi na inną też to samo, dlatego bardzo mnie to zdziwiło ze inna navigacja też tyle pobiera, da sie z tym żyć, jezeli uzytkuje auto często, i raz na jakiś czas podładuje aku, bardziej mnie drażni szum po wzbudzeniu wzmacniacza, który jest słyszalny jak jest cicho, oczywiscie po podmianie wzmacniacza dalej to samo, wszystko wyglada jak by tak po prostu miało być, a nie mam nikogo z drugim takim samym autem zeby porównać:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukasz230607 napisał:

Jeszcze nie sprawdzałem,ale  po odpięciu navi problem znika, po podłączeniu samej navi pod zasilanie i wyjeciu z auta, pobór też występuje  na nawigacji, dlatego sadziłem że to wina rnse, po podmianie navi na inną też to samo, dlatego bardzo mnie to zdziwiło ze inna navigacja też tyle pobiera, da sie z tym żyć, jezeli uzytkuje auto często, i raz na jakiś czas podładuje aku, bardziej mnie drażni szum po wzbudzeniu wzmacniacza, który jest słyszalny jak jest cicho, oczywiscie po podmianie wzmacniacza dalej to samo, wszystko wyglada jak by tak po prostu miało być, a nie mam nikogo z drugim takim samym autem zeby porównać:(

Rnse odpala od razu po odblokowaniu auta,ma jak najszybciej wystartować navi. Jak rnse pracuje to słychać ten cichy szum,ale to naprawdę w niczym nie przeszkadza. 

Normalnie jak zamykasz auto to MK daje sygnał innym urządzeniom do uśpienia,po tym fakcie sam moduł komfortu usypia się i kontrolka awaryjek gaśnie. Ale czasami zdarza się iż z jakiegoś powodu któryś sterownik nie usypia sie właściwie i takie cuda się dzieją jak u Ciebie. W A4 b6/7 licznik jest kontrolerem (taki uproszczony gateway) innych sterowników i na swojej liście instalacyjnej powinien mieć wszystko wpisane zgodnie z wyposażeniem dlatego pytam o to co masz na tych kanałach adaptacji wpisane.

Poza tym napisz jaką wersje rnse masz i jaki soft.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

61-3331

62-23

rnse 8e0 035 192 c

soft 0650 język polski 

rzeczywiście cuda, każdy mechanik ręce rozkłada, myslałem że bose gra super czysto, ale sie zawiodłem, bo przy cichej muzyce dalej mnie męczy ten cichutki szum, może dlatego że jestem na to wyczulony, ale jak widać po poborze prądu z nawigacji coś jest gdzieś nie tak, nawigacja podmieniona dalej to samo, na forum doczytałem że szum ma być bo wzmacniacz jest właczony ale nie ma sygnału, dopiero szum ustaje jak dostanie sygnał audio, ale tu tak nie jest chyba po prostu trzeba z tym żyć, dzięki za pomoc, ja się chyba poddaje, jeżdże i nie będe zwracał uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lukasz230607 napisał:

61-3331

62-23

rnse 8e0 035 192 c

soft 0650 język polski 

rzeczywiście cuda, każdy mechanik ręce rozkłada, myslałem że bose gra super czysto, ale sie zawiodłem, bo przy cichej muzyce dalej mnie męczy ten cichutki szum, może dlatego że jestem na to wyczulony, ale jak widać po poborze prądu z nawigacji coś jest gdzieś nie tak, nawigacja podmieniona dalej to samo, na forum doczytałem że szum ma być bo wzmacniacz jest właczony ale nie ma sygnału, dopiero szum ustaje jak dostanie sygnał audio, ale tu tak nie jest chyba po prostu trzeba z tym żyć, dzięki za pomoc, ja się chyba poddaje, jeżdże i nie będe zwracał uwagi

Rnse będzie szumiało,taka jego konstrukcja. Jest szumek i słychać napęd,cichutko ale słychać. Nawet na na rnse led z 2015r tez mi szumiało . Trochę lipę zrobiłeś z tym swoim rnse bo wymieniłeś wersje ze starą płytą na taką samą wersje. Może poszukaj wersji Q jak Ci się trafi,to chyba najlepsze wersja rnse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2020 o 22:51, lukasz230607 napisał:

61-3331

62-23

rnse 8e0 035 192 c

soft 0650 język polski 

rzeczywiście cuda, każdy mechanik ręce rozkłada, myslałem że bose gra super czysto, ale sie zawiodłem, bo przy cichej muzyce dalej mnie męczy ten cichutki szum, może dlatego że jestem na to wyczulony, ale jak widać po poborze prądu z nawigacji coś jest gdzieś nie tak, nawigacja podmieniona dalej to samo, na forum doczytałem że szum ma być bo wzmacniacz jest właczony ale nie ma sygnału, dopiero szum ustaje jak dostanie sygnał audio, ale tu tak nie jest chyba po prostu trzeba z tym żyć, dzięki za pomoc, ja się chyba poddaje, jeżdże i nie będe zwracał uwagi

Hej, mam dokładnie ten sam problem co ty tylko że ja dopiero zaczynam działać w tym temacie, gdzieś wyczytałem żeby moduł od uruchamiania tylnych głośników podpiąć pod plus ze stacyjki. Omawiałem już problem z paroma magikami i większość mówi że problem leży gdzieś na Canie. Będę pisał jak uda się coś ogarnąć w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...