Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPH-10BT brak reakcji.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zakupiłem do swojej Audi radio jak w temacie plus oczywiście okablowanie do radia żeby tył grał. Tył to standardowy system nie BOSE. Problem polega na tym że po podłączeniu radia brak jakiej kolwiek reakcji. Radio ciemne. Nic się nie włącza nie reaguje na przyciski ani na włączonym ani na wyłączonym zapłonie. Czy ma ktoś z was owe radio albo wie jak poradzić sobie z problemem? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź. 

Opublikowano

Przejrzyj jeszcze raz czy dobrze wszystko podłączyłeś, czy bezpiecznika nie wywaliło. Jak radio ciemne to ewidentnie prądu nie dostaje.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Langista napisał:

Przejrzyj jeszcze raz czy dobrze wszystko podłączyłeś, czy bezpiecznika nie wywaliło. Jak radio ciemne to ewidentnie prądu nie dostaje.

Bezpiecznik ok. Orginalne działa po ponownym podłączeniu. 

Opublikowano

Przyjrzyj się przejściówkom, któraś musi nie mieć wszystkich pinów i pewnie prąd nie przepływa przez jedną z kostek.

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, Langista napisał:

Przyjrzyj się przejściówkom, któraś musi nie mieć wszystkich pinów i pewnie prąd nie przepływa przez jedną z kostek.

Ok sprawdzę to jutro i dam znać. Dodam od razu zdjęcia może coś czego ja nie widzę na pierwszy rzut oka ktoś zobaczy od razu.

Opublikowano
  • Autor

Tak wygląda okablowanie od strony auta i od strony przejściówki. Od razu widać że w miejsce gdzie powinno dochodzić zasilanie (czerwony kabel przejściówki) nie ma od strony auta żadnego kabla. Doradzić możecie mi jak to połączyć wszystko żeby działało?

20200626_205303.jpg

20200626_205317.jpg

20200626_205337.jpg

20200626_205340.jpg

20200626_205409.jpg

20200626_205412.jpg

20200626_205419.jpg

20200626_205424.jpg

Opublikowano

Masz do tego radia jakąś rozpiskę tych kostek, co za kable w nich w ogóle są? Bo wygląda to jakbyś dostał kable nie z tego auta..

Edytowane przez Langista

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Langista napisał:

Masz do tego radia jakąś rozpiskę tych kostek, co za kable w nich w ogóle są? Bo wygląda to jakbyś dostał kable nie z tego auta..

Rozpiski tej przejściówki nie mam. Zakupiłem w sklepie car audio gdzie zawsze kupowałem takie rzeczy nigdy nie było problemu. Nie jest to cun bus typowy bo nie mam sterowania z kierownicy ani takich bajerów. Jest to przejściówka do systemu z wyjściem na tylne glosniki ale nie BOSE bo takiego nie posiadam. Mam zwykle nagłośnienie. 

Opublikowano
  • Autor

Ostatnie zdjęcie to jest już kostka od radia 

Opublikowano

Napisz jaki model radia,w instalacji do radia jaka jest oryginalnie nie ma czegoś takiego jak +12v po stacyjce. Tutaj jest stale napięcie i can wybudza dane urządzenie. 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, pila24 napisał:

Napisz jaki model radia,w instalacji do radia jaka jest oryginalnie nie ma czegoś takiego jak +12v po stacyjce. Tutaj jest stale napięcie i can wybudza dane urządzenie. 

Audi Concert II orginalne jakie mam. Nowe które chce wstawić to Pioneer sph10-bt. Na 3 i 4 zdjeciu widac kostkę z auta i z przejściówki. W przejściówce jest czerwony kabel podejrzewam że do zasilania który na drogim końcu znajduje się w tym samym pinie co czerwony od oryginalnej wiązki nowego radia lecz z wiązki auta w to miejsce nie przychodzi żaden kabel. 

Opublikowano
7 godzin temu, octavianus93 napisał:

Audi Concert II orginalne jakie mam. Nowe które chce wstawić to Pioneer sph10-bt. Na 3 i 4 zdjeciu widac kostkę z auta i z przejściówki. W przejściówce jest czerwony kabel podejrzewam że do zasilania który na drogim końcu znajduje się w tym samym pinie co czerwony od oryginalnej wiązki nowego radia lecz z wiązki auta w to miejsce nie przychodzi żaden kabel. 

Czerwony kabel wymaga 12v które się pojawi dopiero po włączeniu stacyjki a taki kabel nie występuje w oryginalnej wiązce.

Proponuje pociągnąć takie napięcie z bezpiecznika nr 36. 

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, pila24 napisał:

Czerwony kabel wymaga 12v które się pojawi dopiero po włączeniu stacyjki a taki kabel nie występuje w oryginalnej wiązce.

Proponuje pociągnąć takie napięcie z bezpiecznika nr 36. 

Jak zrobić No najbezpieczniej? Jakiś przekaźnik czy na krótko zrobić A na kablu do radia zamontować bezpiecznik?

Opublikowano

Za bezpiecznikem po prostu podłącz. To tylko sygnał wyburzenia. Bezpiecznik na czerwonym masz 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.