Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Za bardzo wystające felgi


schmielu

Rekomendowane odpowiedzi

Włożyłem do mojej B5 felgi 18" 8J ET32 i przednie nieco wystają, mimo że wygląda to super to problem jest w tym że autko strasznie chlapie i zdarzyło się już kilka razy że odpryskiwały kamyczki po drzwiach:( o ile mógłbym to w ostateczności zaakceptować (w końcu chyba nie zawsze będzie błoto na naszych drogach) to jest jeszcze pytanie czy takie autko przejdzie przegląd?? tzn czy nie zagraża innym uczestnikom ruchu? Najlepszym rozwiązaniem byłoby kupić jakieś nakładki na błotniki tak żeby felga się schowała tylko nic takiego nie udało mi się znaleźć do A4. Proszę o pomoc jak rozwiązalibyście taki problem. Jak znajdę chwile to wrzucę foty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ci wystaje? z przegladem moze byc problem, zalezy od stacji no ale zawsze mozesz stare kola zalozyc na czas badania, gorzej jak cie policja zlapie, wtedy moga sie przyczepic bo wg prawa nie moga wystawac poza blotniki.. zadne dokladki fuj ble a kysz :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz szerokość opony ? Może jakbyś węższą założył to byłoby OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schmielu uwazaj na miski. Kolo nie moze wystawac poza obrys. A z przegladem rzeczywiscie moze byc problem.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schmielu uwazaj na miski. Kolo nie moze wystawac poza obrys. A z przegladem rzeczywiscie moze byc problem.. :mysli:

wedle prawa za obrys auta nie moze wystawać bierznik
więcej tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_felgi_10_x_18_czy_ktos_na_takich_jezdzi-t64159.30.html

_________________________________________________

co się dzieje w tym wątku, powoli ale systematycznie znikają posty :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miał ktoś już kontrole miśków, na takich kołach, czy tylko teoria, pytam bo sam mam na oku takie fele, a wolałbym mieć pewność niż pózniej płacić :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miał ktoś już kontrole miśków, na takich kołach, czy tylko teoria, pytam bo sam mam na oku takie fele, a wolałbym mieć pewność niż pózniej płacić :chytry:

To nie tylko teoria ale i również praktyka, jak masz koła wystające poza obrys samochodu (lusterka nie wchodzą w część obrysu) to tracisz dowód, więc lepiej nie kusić losu tylko założyć koła które nie będą wystawać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wiem tylko, chodzi mi o to czy czepiają się za wystający bieżnik, czy naprzykład o bok opony też :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schmielu i co z tymi dystansami, masz założone czy nie :decayed: :?:

Musi mieć załozone bo przy tych parametrach nie powinno mu nic wystawać. Chyba że ma jakąś mega szeroką oponę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spewnoscia ma dystanse ja mam ten sam rozmiar letnich i nic nie wystaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam ten sam rozmiar i nic nie wystaje...

a jesli chodzi o przepisy to opona patrzac z gory nie moze wystawac poza obrys blotnika... minimalne wystawanie idzie przejsc na stacji jak i u policji ale w tym przypadku zalezy na kogo trafisz... znajdzie sie idiota to sie przypieprzy do byle czego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opona nie moze wystawac poza obrys samochodu i nie radze tak jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi z przodu delikatnie wystawała ale jak masz gruby pierścien to znajdż dobrego tokarza i niech ci zbierze od środka z3-4mm. i bedzie oki ja zebrałem 5mm. i jest dobrze fela równo z rantem błotnika ale musi być z czego zebrać i po problemie :hi: :hi: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...