Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwacze bi xenon nie działają.


Kamilmmz

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli podaje do MCE. Czyli wygląda na to że albo MCE walnięty albo kable z MCE do pompki. Na dole pod kierownicą siedzi MCE tam jest w nim kostka 10 pinowa. Pin nr.2 czerwono-biały kabel idzie z MCE do pompki. Jak aktywujesz manetkę powinno sie pojawić napięcie. Zobacz na zdjęciu poniżej.

20200708_190215.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, pila24 napisał:

Zrób test mce

pila24 jak zrobić ten test? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Muskel1 napisał:

Czyli podaje do MCE. Czyli wygląda na to że albo MCE walnięty albo kable z MCE do pompki. Na dole pod kierownicą siedzi MCE tam jest w nim kostka 10 pinowa. Pin nr.2 czerwono-biały kabel idzie z MCE do pompki. Jak aktywujesz manetkę powinno sie pojawić napięcie. Zobacz na zdjęciu poniżej.

Ok, to już się za to biorę 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kamilmmz napisał:

pila24 jak zrobić ten test? 

Za pomocą vcds albo vag. Wchodzisz w sterownik (09 MCE) i wybierasz funkcje 03 (testy wykonawcze po ang. Output Tests). Później szukasz pozycji aktywującej uruchomienie spryskiwaczy i ją aktywujesz. Jeżeli wszystko jest ok powinno uruchomić spryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Za pomocą vcds albo vag. Wchodzisz w sterownik (09 MCE) i wybierasz funkcje 03 (testy wykonawcze po ang. Output Tests). Później szukasz pozycji aktywującej uruchomienie spryskiwaczy i ją aktywujesz. Jeżeli wszystko jest ok powinno uruchomić

2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Za pomocą vcds albo vag. Wchodzisz w sterownik (09 MCE) i wybierasz funkcje 03 (testy wykonawcze po ang. Output Tests). Później szukasz pozycji aktywującej uruchomienie spryskiwaczy i ją aktywujesz. Jeżeli wszystko jest ok powinno uruchomić spryski.

 

Wchodziłem w ten test i gdy chce wykonać test spryskiwaczy do przełącza mnie dalej, jakby tego nie było. Dziwne to jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Klikałeś też na aktywuj czy jak tam pisze?

Sprawdziłem to mce i jest ok, pogrzebałem przy kanale 09-cent elect i w adaptacji na kanale 13 ustawiłem wartość z 85 na 115 i spryski działają. Dzięki wszystkim za pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ktoś grzebał w kodowaniach i adaptacji. Super że działają:thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...