-
Kamilmmz obserwuje zawartość Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T? , Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7? , Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami i 3 innych
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Siema. a4 b7 1.8t, quattro. Potrzebuje kupić hamulce na przód, 312mm. Zestaw Zimmermann plus ferodo. Do kogo się zgłosić?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Siema. Posiadam audi a4 b7 1.8t Quattro, pierwsza wlepa moja. Pytanie czy od b7 2.0 podejdą całe amortyzatory sline ze sprężynami?
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
Kupiłem ten Ravenol, w tej chwili zlalem stary olej i wyszło że w skrzyni było tylko 2.5 litra.
-
Jaki olej do manualnej skrzyni w Audi A4 B8?
Witam. Jaki olej do skrzyni 6 biegów, Quattro, a4 b7 1.8t? Ile trzeba kupić? VIN WAUZZZ8E27A150260
-
Poduszki silnika Audi A4 b7 1.8t.
Cześć. Jak zdiagnozować uszkodzoną poduszkę silnika? Dodam że czytałem dużo różnych tematów. Piszą że można zważyć, posłuchać czy się olej przelewa itd. Na kanale sprawdzałem poduszki i na tej przy turbo widać że wcześniej chyba trochę się wylała. Pytanie czy obie poduszki mają być sztywne? Poducha przy turbo jest jakby luźna, a druga jest sztywna przy ruszaniu silnikie.Objawy to lekkie drgania na postoju, i gdy wjadę w dołek to słychać puknięcie.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Jaka mineralka? Przecież to syntetyk.
-
Podklejanie podsufitki
No ja robiłem to kiedyś w mondeo mk3, bardzo malo kleju i pomagałem sobie raklą od przyciemniania szyb. Oczywiście zajmuje to dużo czasu ale efekt jest bardzo dobry i nie było plam.
-
Podklejanie podsufitki
Klej cyjanoakrylowy i strzykawka, trzeba to robić sprawnie i szybko bo klej bardzo szybko zasych.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja polecam MOTUL 8100 X-CESS 5W40. Brat i znajomy leją go do b6 bex i sobie chwalą. Ja też go wlałem do siebie b7 bfb, bo poprzedni właściciel wlal mobila 10w40.
-
Spryskiwacze bi xenon nie działają.
Sprawdziłem to mce i jest ok, pogrzebałem przy kanale 09-cent elect i w adaptacji na kanale 13 ustawiłem wartość z 85 na 115 i spryski działają. Dzięki wszystkim za pomoc ?
-
Spryskiwacze bi xenon nie działają.
Wchodziłem w ten test i gdy chce wykonać test spryskiwaczy do przełącza mnie dalej, jakby tego nie było. Dziwne to jest.
-
Spryskiwacze bi xenon nie działają.
- Spryskiwacze bi xenon nie działają.
pila24 jak zrobić ten test?- Spryskiwacze bi xenon nie działają.
Ok, mam napięcie jest.- Spryskiwacze bi xenon nie działają.
- Spryskiwacze bi xenon nie działają.
Kamilmmz
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta