Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podsufitka-kto w zamojskim podkleja


Fido

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś w zamojskim podkleja podsufitki ?

Naprawiać czy kupić używkę ?

Ktoś ? Coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Fido napisał:

Naprawiać czy kupić używkę ?

Naprawiać,dni używek są policzone bo gąbka degarduje z czasem. Do tego cena za czarną podsufitke jest  kosmosu. Ja naprawiłem swoją ori s-line w kosztach 170 zł. I mam pewność że posłuży juz do końca użyteczności auta.

Na fotce podsufitka po samodzielnej naprawie.

20200623_183211.jpg

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na twoje zdjęcia, ja nie mam cierpliwości do tapicerstwa.

Ja mam jasną całą górę więc sama czarna podsufitka dziwnie by wyglądała.

Musiałbym i słupki oklejać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak komuś zlecisz tą robotę to lepiej byś sam kupił materiał (w kolorze jak Twój ori) . Po pierwsze taniej (tapicerzy na tym też zarabiają),do drugie każdy tapicer da Ci wzorniki byś sam sobie wybrał materiał - nie chcą ponosić odpowiedzialności za to że zły wzór materiału wybrany. 

Ogólnie oklejanie to jakieś 40 minut max,więcej czasu to targanie podsufitki,jej przygotowanie i końcowe poprawki.

Dodam od siebie iż nie mam żadnych zdolności manualnych,cierpliwość też średnia ?

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, pila24 napisał:

Nawet jak komuś zlecisz tą robotę to lepiej byś sam kupił materiał (w kolorze jak Twój ori) . Po pierwsze taniej (tapicerzy na tym też zarabiają),do drugie każdy tapicer da Ci wzorniki byś sam sobie wybrał materiał - nie chcą ponosić odpowiedzialności za to że zły wzór materiału wybrany. 

Ogólnie oklejanie to jakieś 40 minut max,więcej czasu to targanie podsufitki,jej przygotowanie i końcowe poprawki.

Dodam od siebie iż nie mam żadnych zdolności manualnych,cierpliwość też średnia ?

Fajnie to wyszło. A co z gąbką zrobiłeś? usuwałeś starą gąbkę, czy naklejałeś na nią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, szpakuziom napisał:

Fajnie to wyszło. A co z gąbką zrobiłeś? usuwałeś starą gąbkę, czy naklejałeś na nią?

Usunąłem szczotka ryżową starą gąbkę. Lepiej jej  nie zostawiać bo obniżć ona może okres czasu jaki minie do powtórnego "zwisu" podsufitki.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...