Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana koloru podsufitki i reszty wnetrza


nexetix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam zamienić kolor wnętrza w swoim audi aktualnie jest jasne a końcowi chce żeby było ciemnie. Planuje zedrzeć stary materiał(który i tak spada mi już na głowę) i zastąpić go nowym ciemnym, ale przy tej operacji nasuwa ma się kilka pytań

1) Ile potrzebuje kleju (podkreślam ze nie wymieniam tylko podsufitki ale również  osłony słupków przednie i tylnie)

2) Czy zwykły czarny sprej do plastiku nada się do zmiany kolory ?tego plastiku od z którego wychodzi pas?

3) Lepiej trzymać się jednego materiału czy mogę użyć obu, gdyż interesują mnie te 2

podsufitka-samochodowa.jpg
WWW.PUNKTTAPICERSKI.PL

Podsufitka samochodowa. Elastyczny materiał na podsufitkę samochodową, łatwy w obróbce. Pianka 3 mm niweluje wszelkie nierówności.

 

alcantra-na-piance.jpg
WWW.PUNKTTAPICERSKI.PL

Nasza Alcantra na piance to wysokiej jakości tkanina przeznaczona do tapicerki samochodowej. Wytrzymała i efektowna Alcantra odmieni Twoje auto!

Myślę żeby do podsufitki użyć dedykowanego materiału do podsufitki a do reszty alcantary, myślałem również żeby do wszystkiego użyć wszędzie każdej z tkanin ale nie wiem jak z tą alcantara będzie na podsufitce i tak samo nie wiem jak z dedykowanym materiałem by było na reszcie cześć, co myślicie?

Edytowane przez nexetix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście trzymałbym się jednego materiału. Ten drugi materiał to obok alcantary to leżał może na półce, widziałem jak ktoś kiedyś wymienił alcantarę na poszyciu siedziska fotela na pseudo alcantarę, a na oparciu została oryginalna i był inny odcień materiału. O ile słońce na nie nie padało jakoś to wyglądało, a jak padało na to słońce wymieniana część mieniła się fioletową poświata (nie ruszana część nie miała tej poświaty).

Co do zmiany koloru plastiku to powinno się udać, byle by dobrze przygotować powierzchnie. Tylko nie wiadomo jak będzie z wytrzymałością na wycieranie, ludzie regenerują panele od radio, klimatyzacji itp i daje to rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...