Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie grają tylne głośniki


janek43

Rekomendowane odpowiedzi

To bez programu diagnostycznego nie sprawdzisz i nie zakodujesz inaczej. Poszukaj kogoś w okolicy kto ma VCDS albo podjedz na spot który odbywa sie w Twoich okolicach i któryś z kolegów na pewno ma VCDS to Ci zakodują.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z kolegów próbował , i nie dało się włączyć tej funkcji tylnych głośników , bo okazało że był padnięty wzmacniacz .  Czy to miało jakiś wpływ ? A ogólnie zastanawiam się na wymianę radia z concert'a na symphony co o tym myślisz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle zakodował bo pomimo padniętego wzmaka powinno po udanym kodowaniu pokazać funkcję Fader. 

W radiu Symphony po za zintegrowaną zmieniarką CD i automatyczną funkcją TP wielkich innowacji w porównaniu do Concert nie ma ale to już sam musisz wiedzieć czy zamieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli to radio nie ma funkcji Fader ? A te radia RNS plus mają lepsze funkcje ?

Edytowane przez janek43
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, janek43 napisał:

A jeśli to radio nie ma funkcji Fader ? A te radia RNS plus mają lepsze funkcje ?

Radio Concert ma ta funkcję. RNS-E ma w sobie navigacje (tzn. czyta ja z płyty DVD) i ma czytnik kart SD. To sa te plusy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie mam samochód w wersji skandynawskiej ( Szwecja ) Czy w module komfortu można ustawić światła do jazdy dziennej o zmniejszonym procencie świecenia ? Z tego co wiem wersje skandynawskie to mają . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest ten MCE 09 , bo nie jestem w temacie i jak to zrobić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł Centralnel Elektryki (skrót MCE) w VCDS moduł nr. 09

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego za wszystkie informacje jak będę miał pytania to się odezwę . Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:Wchodzisz w sterownik 09 później w funkcje Adaptacje. Tam mach po lewej Channel, tam wybierasz Channel 05 Daytime running lights dimming.

Standardowo jest ustawione 92%

Wpisujesz nową wartość między 51 - 100%

Zatwierdzasz i gotowe. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w nawiązaniu do naszej rozmowy co kiedyś pisałem odnośnie radia i świateł , próbowałem to zrobić ale niestety nie udało tego zrobić ponieważ nie mam tego w module tak mi znajomy powiedział mowa jest o światłach do jazdy dziennej , jest to możliwe ? czy istnieje inna opcja ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było wklejić tu autoscan z Twojego auta czyli protokół automatycznego sprawdzania wszystkich występujących w aucie sterowników. Zapisane sa tam min. takie informacje jak nr. części tych modułów/sterowników i ich kodowanie. Wtedy można sprawdzić jaki moduł tam siedzi czy obsługuje pewne funkcje i jak jest zakodowany. 

Nie dam sobie ręki uciąć ale jestem pewien, że wszystkie MCE w B7  da sie na tryb skandynawski przekodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tryb skandynawski bo samochód pochodzi ze szwecji i świeciły się światła przód i tył , a mi chodzi tylko o przód na zmienionym procencie świecenia . Czy jest to możliwe ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryb skandynawski świeca zawsze przód i tył. Z tego co wiem nie da sie w lampach halogenowych tylko przodu aktywować jako światła do jazdy dziennej. Przynajmniej nie bez przeróbek kabi i przepinania pinów w kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...