Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bylem dzis u DYNOSOFT we Wroclawiu.

Aktualnie maja promocje. Jesli zbierzemy sie Grupa przynajmniej 5 audików to zawirusujemy nasze pojazdy za 1100PLN kazdy.

Jesli zbierzemy Grupe 10 audikow cena zmniejszy sie do 1000PLN za auto :good: :good: :good:.

W tej chwili zdecydowany na chipa jestem ja, czyli monsunn oraz moj kolega martinwroc. Obaj mamy A4 b7 BPW z DPFem.

Szukamy kolejnych chetnych z Wroclawia lub okolic. Im nas wiecej tym bedzie taniej!!!! :evil:

Idzie wiosna, warto więc tchnac troszke wiecej wigoru w nasze maszyny.

Czekam na chetnych.

Opublikowano

grupówka obejmuje DYNOSOFT Katowice?? bodo wrocka trochę daleko :confused4:

Opublikowano

Tak oczywiście, jednakże także min. 5 aut musi się nazbierać do Katowic.

Opublikowano

Ja sie wybieram do dynosoftu wroclaw w tym badz przyszlym miesiacu tak wiec jestm otwarty na propozycje :)

Opublikowano

ja sie musze zapytać kolegi bo chce bmke zwirusowac :) to może bedzie chętny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

To widze ze jest nas już 3 :naughty:

Jesli chodzi o BMW to nie wiem czy bedzie je mozna podpiać do grupy (niech się Patrox wypowie).

licze na wiecej chetnych!:)

Opublikowano

z ciekawosci spytam się jaka jest cena niepromocyjna ?

do tej pory słyszałem opinie, iż do każdego autka podchodza indywidualnie, rozumiem że w tym przypadku tez tak bedize a nie skończy sie na wgraniu wsadu ?

Opublikowano
  • Autor

oczywiscie do kazdego auta podchodza indywidualnie i ustalaja indywidualne terminy :notworthy:

przynajmniej tak wynikalo z rozmowy :hi:

Opublikowano

no to jak będą jacyś chetni na katowice, PAtrox a jest możliwość zrobienia grupówki w jakimś przyszłym terminie, bo narazie licho na katowice, a może bym zorganizował paru kumpli i na maj byśmy się umawiali, powiedzmy :gwizdanie:

Opublikowano

Jesli chodzi o BMW to nie wiem czy bedzie je mozna podpiać do grupy (niech się Patrox wypowie).

przecież chip to chip a właściciele Bmw płacą takimi samymi pieniędzmi jak właściciele Audi :cool1:

Na DynoDay do Compotów przyjechały auta chyba 5 różnych marek (Audi , Seat , VW , Opel , Mitsubishi....)

Opublikowano

Jesli chodzi o BMW to nie wiem czy bedzie je mozna podpiać do grupy (niech się Patrox wypowie).

przecież chip to chip a właściciele Bmw płacą takimi samymi pieniędzmi jak właściciele Audi :cool1:

Na DynoDay do Compotów przyjechały auta chyba 5 różnych marek (Audi , Seat , VW , Opel , Mitsubishi....)

no przecież program robiąindywidualnie pod każde autko, wiecej nie widzę różnicy BMW czy Audi :cool1:

Opublikowano

Witam wszystkich.

Mnie równiez możecie dopisac do zainteresowanych...mam tylko mały dylemat.

Mianowicie za 10 kkm planuje wymieniac rozrząd i nie wiem czy opłaca mi się teraz robic wykresy na hamowni czy zaczekac i zrobic po wymianie :kwasny:.

Wyznaczyliście może już konkretną datę zapodania wirusów?

P.S. Mam jeszcze jednego kolege chętnego na zmiane softu :naughty:.

Pozdrawiam.

Opublikowano

jak za taka cene toi ja bym sie pisal ale ja moge dopiero pod koniec czerwca (mam benzyne)

Opublikowano
  • Autor

daty jeszcze nie ma wyznaczonej...ale widze ze chetnych aut na pewno sie zbierze ponad 5.

W takim razie zadzwonie do patroxa i sprobuje z nim uzgodnic jakis termin, na pewno bedzie to po swietach

Opublikowano

Termin jest indywidualnie do dogadanie. W chip-tuningu nie ma znaczenia jaka marka, cena jest tylko ciut inna w przypadku innej marki jak grupa VAG ale to kwestia indywidualnego dogadania. Proszę zrobić listę osobna na Wroc i Katowice i kiedy uzbiera się grupa osób nie widzę przeszkód aby zrobić modyfikację. Tym samym otwieram zapisy na grupowy chiptuning, wstępnie termin majowo czerwcowy na realizację bo mamy w tej chwili kilka klubów do zrobienia i cały kwiecień zajęty.Pozdrawiam

Opublikowano

to ja moge byc pierwszy.

1.8T Wroclaw koniec czerwca (29-30)

Opublikowano

1. piotrcar (koniec czerwca (29-30))

2.ems (miałem nadzieje na kwiecień ale w takim razie poczatek maja )

Opublikowano
  • Autor

1. piotrcar (koniec czerwca (29-30))

2.ems (miałem nadzieje na kwiecień ale w takim razie poczatek maja )

3.monsunn - pierwszy wolny dostepny termin, mam nadzieje ze uda sie jeszcze w kwietniu

4.martinwroc - rowniez pierwszy mozliwy dostepny termin[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 20:56_________________________________________________Zapisy na Grupówkę będą trwały do końca kwietnia.

Rozumiem, że wpisanie się na listę oznacza 100% chęć uczestnictwa w programie :naughty:

Opublikowano

na razie si enie wpisuje na liste jako chetny, ale jak wpadnie grosz teraz to na pewno jade na zmiane programu;)

Opublikowano

może i ja sie zdecyduje,mmh,

po świętach zadzwonie do dynosoft-u, zeby umowic sie na diagnostyke silnika turbiny itd,

jak bedzie pozytywnie, to jestem nastepny w kolejce :)

,

świeta mineły, dzwoniłem, byłem, wrociłem,

i jest wszystko ok, czyli wpisuje się na liste jako 5.

mmh moze uda mi sie namówić sąsiada ,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.