Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

ja szukam tunera do 2.7 BiT... problem polega na tym, ze jest to samochod z USA . Ma 4 sondy ( Euro = 2 ) I zmieniony program na 184 kW. Chce go zrobic na ~300 KM / 500 Nm

Dyno podejmie sie takiej operacji?

Opublikowano

zadzwon i sie zapytaj

Opublikowano

słuchajcie mam już nabite 300tkm jest sens chipować?? czy szkoda kasy wywalać??

Opublikowano

Moja 6-stka ma grubo ponad 300 tyś i sens był... i efekt jest ;-) Jeżeli silnik jest w dobrym stanie to nic nie stoi na przeszkodzie. Z resztą... mirass prawdę Ci powie... po diagnostyce :-)

Pozdro

Opublikowano

Muszę przemyśleć sprawę :gwizdanie: ciekawe ile kucyków przybędzie :cool1:

Opublikowano

ciekawe ile kucyków przybędzie :cool1:

tyle na ile będzie pozwalał stan Twojego motoru :cool1:

Opublikowano

No tak, ale chyba się spózniłem, bo zapisy były do końca kwietnia :wallbash: Czy może da się jeszcze wkręcić na tą listę???

Opublikowano

Dzwoń do Dyno ... nr masz wyżej.

Pozdro.

Opublikowano

Dzwoniłem, za pózno 1400zł wołają :slina:

Opublikowano

Dzwoniłem, za pózno 1400zł wołają :slina:

netto :naughty:

Opublikowano

chyba brutto :mysli:

Opublikowano

Ja też jestem zainteresowany wizyta w dynosoft, o ile dobrze liczę, jest już (ze mną) 3 auta ... może zrobimy drugą listę i poczekamy na jeszcze kilka :)?

Opublikowano

Ja też jestem zainteresowany wizyta w dynosoft, o ile dobrze liczę, jest już (ze mną) 3 auta ... może zrobimy drugą listę i poczekamy na jeszcze kilka :)?

Następna grupa może wjechać dopiero na jesień tak mi powiedzieli przez tel.
Opublikowano

Ja też jestem zainteresowany wizyta w dynosoft, o ile dobrze liczę, jest już (ze mną) 3 auta ... może zrobimy drugą listę i poczekamy na jeszcze kilka :)?

Następna grupa może wjechać dopiero na jesień tak mi powiedzieli przez tel.

wczoraj dyskutowaliśmy na ten temat i będzie to połowa lipca/początek sierpnia. Chcemy trochę ogarnąć kilka tematów a ja potrzebuje tez czas na testy.

pozdrawiam

Mirass

Opublikowano

Ja też jestem zainteresowany wizyta w dynosoft, o ile dobrze liczę, jest już (ze mną) 3 auta ... może zrobimy drugą listę i poczekamy na jeszcze kilka :)?

Następna grupa może wjechać dopiero na jesień tak mi powiedzieli przez tel.

wczoraj dyskutowaliśmy na ten temat i będzie to połowa lipca/początek sierpnia. Chcemy trochę ogarnąć kilka tematów a ja potrzebuje tez czas na testy.

pozdrawiam

Mirass

:good:
Opublikowano

No i stało się... Długo sie nie pocieszyłem z wirusa.

Ze środy na czwartek w nocy moja niunia została skradziona spod bloku...

Mimo alarmu, immobilaizera, blokady kierownicy... i tego, że zastawiłem ja drugim autem. Kolo poprostu wrzycił wsteczny i przestawił Octavke, którą zastawiłem audi...

Ku przestrodze wszystkim dobra rada: jażeli chcecie uchronić swoje autka przed kradzieżą zamontujcie w nich jedyne skuteczne zabezpieczenie, mianowicie mechaniczną "zmyłkę" którą uniemożliwi odpalenie samochodu.

pozdrawiam

Sleep

Opublikowano

o kurde współczucie...

Opublikowano

No i stało się... Długo sie nie pocieszyłem z wirusa.

Ze środy na czwartek w nocy moja niunia została skradziona spod bloku...

Mimo alarmu, immobilaizera, blokady kierownicy... i tego, że zastawiłem ja drugim autem. Kolo poprostu wrzycił wsteczny i przestawił Octavke, którą zastawiłem audi...

Ku przestrodze wszystkim dobra rada: jażeli chcecie uchronić swoje autka przed kradzieżą zamontujcie w nich jedyne skuteczne zabezpieczenie, mianowicie mechaniczną "zmyłkę" którą uniemożliwi odpalenie samochodu.

pozdrawiam

Sleep

Sleep - to nie ma co, ładny prezent na koniec chu...i zrobiłeś :wallbash: EOT

Opublikowano

To jeszcze nic.... Dzień wcześniej zalałem go pod sam korek.... :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.