Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bixenon EU z lampy z anglika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem. Dziś miałem przygodę. Mam bixa nieskrętnego. W prawej lampie pękł mi klosz i zerwało zaczepy. W lewej zaś pękł klosz zaczepy całe. Bebechy mam ok. Czy jak kupię dwie lampy z anglika to klosze będą pasowały? Z tego co poczytałem to to samo. Grubsza sprawa z prawą lampą. Czy w angliku zwykłej lampie skorupa jest taka sama jak w EU? Chodzi mi o to czy możliwe jest przełożenie całego środka z mojego BIXA do skorupy z anglika żeby po prostu były uchwyty ok?

Edytowane przez Damianq

Opublikowano

Obudowy możesz wykorzystać bez najmniejszych obaw. Ważne, aby środek był EU. Przy okazji warto wrzucić lepszą soczewkę jeżeli siedzi seryjna. :banan:

@Gwerty składał mi lampy na obudowach z UK, reszta komponentów EU i wszystko ok. :thumbup1:

Edytowane przez george

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, george napisał:

Obudowy możesz wykorzystać bez najmniejszych obaw. Ważne, aby środek był EU. Przy okazji warto wrzucić lepszą soczewkę jeżeli siedzi seryjna. :banan:

@Gwerty składał mi lampy na obudowach z UK, reszta komponentów EU i wszystko ok. :thumbup1:

Chyba nie masz racji. Z tego co oglądam obudowy EU BIX i UK H7 to one są całkiem inne. Klosze się zgodzę że można przekleić ale lampe chyba musze kupić albo BIX UK i przełożyć albo EU

Opublikowano
10 godzin temu, Damianq napisał:

Chyba nie masz racji. Z tego co oglądam obudowy EU BIX i UK H7 to one są całkiem inne. Klosze się zgodzę że można przekleić ale lampe chyba musze kupić albo BIX UK i przełożyć albo EU

Klosze są takie same, a obudowa bix do bix. H7 nie pasi do bixa. 

Opublikowano

Klosze takie same bo kupowałem z angolażeby przełożyć do moich.

Różnią się tylko soczewka a raczej przesłona.

Przełożysz swoją europa i będzie Oki 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Misieqq7 napisał:

Klosze takie same bo kupowałem z angolażeby przełożyć do moich.

Różnią się tylko soczewka a raczej przesłona.

Przełożysz swoją europa i będzie Oki 

Czyli jak mam zamiar zakladac soczewkę z B8 fl to lepiej kupić Anglika i zmienić soczewkę i wyjdzie na jedno? 

Opublikowano
13 minut temu, Damianq napisał:

Czyli jak mam zamiar zakladac soczewkę z B8 fl to lepiej kupić Anglika i zmienić soczewkę i wyjdzie na jedno? 

Tak.

Opublikowano

Dokładnie tak

Dużo taniej wyrwiesz angola i soczewka wjedzie Europa :)

Opublikowano
  • Autor

Dobra, dzięki chłopaki, zobaczymy co się uda ogarnąć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.