Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tip turbo inlet pipe a4 b7 1.8t bfb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Marcin13 napisał:

Chodzi o to że silikon ciasno wchodzi na turbine tak? Można przy montażu dać kilka odrobine oleju by ulatwic montaż?? Zamówiłem już ten silikon z jednym wejściem mniej. Na niektórych aukcjach ludziska pisali że nie pasuje do niektórych modeli, ciekawe co konkretnie....

Tak, ciężkawo zachodzi na turbo . Wystarczy trochę charchnąć na brzegi i nieco siły w ograniczonej ruchami przestrzeni i da radę. Olej może pewnie też być, ale tak odrobine, żeby to jednak trzymało jak należy. U mnie wlazł na ślinę. 

Sam się zastanów, co tam ma nie pasować? Jest do twojego modelu pojazdu silikon kupiony? Zdaje się, że jest. Pewnie mieli na myśli liczbę wyjść na osprzęt, w przeciwnym razie ja nie wiem co by tam miało nie grać. 

Opublikowano

Kupiłem ten z 1 zdjęcia. Widzę że są też trochę dłuższe na drugim zdjęciu. Czort wie, potrzebuje do passata b5fl awt

Screenshot_20200820-090513_AliExpress.jpg

Screenshot_20200820-090538_AliExpress.jpg

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, Marcin13 napisał:

Kupiłem ten z 1 zdjęcia. Widzę że są też trochę dłuższe na drugim zdjęciu. Czort wie, potrzebuje do passata b5fl awt

 

Faktycznie jakby inne. Choć w opisach wszystkie węże do turbo (b5, b6, b7) mają podaną długość =30cm, więc nie powinno być problemu. 

Jeśli jeszcze możesz anulować i bardziej jesteś pewien takiej formy, to weź ten:

https://a.aliexpress.com/_dZ6Bmfy

Opublikowano
33 minuty temu, darayus napisał:

Faktycznie jakby inne. Choć w opisach wszystkie węże do turbo (b5, b6, b7) mają podaną długość =30cm, więc nie powinno być problemu. 

Jeśli jeszcze możesz anulować i bardziej jesteś pewien takiej formy, to weź ten:

https://a.aliexpress.com/_dZ6Bmfy

Na stronie FMIC.PL są te dłuższe co kupiłem więc poczekam, powinno być ok. Dzięki pozdro 

Opublikowano
  • Autor

Siema. Jestem po wizycie u Łukasza. Nie był szczególnie zachwycony tym chińskim silikonem. Generalnie polecał nierdzewke. Ale zostanie tak, jak jest. Osiągnąłem to, czego chciałem/czego się spodziewałem. 

 

dwbsiedem.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 28.08.2020 o 09:24, darayus napisał:

Siema. Jestem po wizycie u Łukasza. Nie był szczególnie zachwycony tym chińskim silikonem. Generalnie polecał nierdzewke. Ale zostanie tak, jak jest. Osiągnąłem to, czego chciałem/czego się spodziewałem. 

 

dwbsiedem.jpg

Cześć. Wiesz może który tip podejdzie pp pod A6 C5 1.8t aeb?

Lub ktoś inny?

Edytowane przez monopollo

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się, że z 4 wyjściami z boku. Powinieneś upewnić się pod maską jak to wygląda u ciebie. Na pewno na aliexpress są takie jakby co. 

Opublikowano
Teraz, darayus napisał:

Wydaje mi się, że z 4 wyjściami z boku. Powinieneś upewnić się pod maską jak to wygląda u ciebie. Na pewno na aliexpress są takie jakby co. 

Podeślesz link ?

Opublikowano
  • Autor

NIE JESTEM tylko pewien, czy kształt muszli przy przepływomierzu się zgadza. 

https://a.aliexpress.com/_mr78hjp

Opublikowano
Godzinę temu, darayus napisał:

NIE JESTEM tylko pewien, czy kształt muszli przy przepływomierzu się zgadza. 

https://a.aliexpress.com/_mr78hjp

Zamówione. A te dwie rurki mniejsze to od czego? Jaka jest średnica tego tipa ?

Opublikowano
  • Autor

Średnica pod stockowe turbo i maf, chyba 50/70 a te rurki to nie wiem. Ja do swojego tipa miałem bez nich 

Opublikowano
20 godzin temu, darayus napisał:

Średnica pod stockowe turbo i maf, chyba 50/70 a te rurki to nie wiem. Ja do swojego tipa miałem bez nich 

Raczej będzie pasować bo turba w tych wersjach to k03. Ja obecnie mam k03s i pasowało plug and play.

Panowie, jakie średnicę węży silikonowych potrzebuje do przewodów tipa, n75 DV bo chce wymienić. 4mm silikon?

Edytowane przez monopollo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.