Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana czy regeneracja licznika


pawelwerhi

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam licznik pół fis jaeger z dodatkowymi wskazówkami temp. oleju i ładowaniem aku (podświetlenie biało-czerwone). Wskazówka obrotów padła na sam dół, wskazania ładowania akumulatora błędne. Czytałem żeby nie wymieniać na ten sam model licznika bo będę miał podobne problemy. Tutaj pytanie na jaki najlepiej wymienić, a może regenerować? Wejdzie tam zwykły licznik vdo bez dodatkowych wskazówek oleju i akumulatora, czy trzeba wymienić na ten sam?

Edytowane przez pawelwerhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko z cyfrowym zegarkiem. Bez wskazań oleju i napięcia jak najbardziej może być ( ale chyba takiego półfisa VDO nie było ).

Możesz z a6 c5 wrzucić ale trzeba przerobić wsad i potencjometr dolutować od regulacji jasności podświetlenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko z cyfrowym zegarkiem. Bez wskaźnika temperatury oleju i woltomierza też podejdzie. Również z pełnym fisem da się zamontować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Banan napisał:

Bez wskazań oleju i napięcia jak najbardziej może być ( ale chyba takiego półfisa VDO nie było ).

W a4 były. W A6 bardziej występowały z tymi dodatkowymi wskaznikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli licznik bez wskaźnika temperatury oleju i woltomierza oraz ze wskaźnikami to piny będą te same? Ważne żeby szukać pół fis i cyfrowy zegar. Dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepinasz zegary, adaptujesz immo i po sprawie.

Ewentualnie dodatkowo kodujesz i ustawiasz kanały adaptacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po aukcjach to taka tania rzecz to nie jest:) Myślałem że zmieszczę się do 200 zł, ale się myliłem.  Znalazłem za 350 zł bez wskaźnika temperatury oleju i woltomierza, tylko teraz powiedzcie mi czy one wszystkie były podświetlane na biało-czerwono? bo tylko taki mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z cyfrowym zegarkiem do a4 miały wyłącznie białe podświetlenie tarcz. Jedynie w S4 miały czerwone podświetlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje temat. Licznik jaeger padł do końca i jestem zmuszony do zakupu VDO.

Porównując licznik VDO bez wskazań oleju i ładowania do aktualnego jaeger ze wszystkimi wskazówkami to one się nieco różnią.

W jaeger mam podpiętą jakąś wtyczkę, a w pozostałych VDO tego nie ma. Do czego to służy?

1618490184903222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz odczytać pin inaczej nic nie zrobisz , no chyba że masz immo wyłączone w ecu to zaślep kontrolkę immo i po sprawie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...