Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Check engine

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, 3 tygodnie temu kupiłem b8 z 2010 roku 1.8 tfsi 120 koni. Od razu po zakupie zrobiłem kompletny rozrząd, wymiane oleju i filtrów. Do dzisiaj zrobiłem nią 750 km, dzisiaj trasa 200 km i pod koniec wywaliło check engine. Mocy nie stracił, temperatura cały czas taka jak zawsze, nie kopci i nie widać żadnych zmian. Jutro jade na komputer, ale może ktoś z Was usłyszy coś w silniku i będę wiedział mniej więcej na co się przygotować. Z góry dzięki za pomoc.

Opublikowano

Ja pierdykam, i ten format .mov z tych super iphonów. Zaśmieca tylko telefon bo zakażdym razem trzeba najpierw plik na tel. ściągnąć żeby obejrzeć:rolleyes:

Szczerze mówiąc to ja tam nic niepokojącego nie słysze (bez słuchawek). Trzeba odczekać co komp. zapisał bo wszystko inne to spekulacje.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
16 minutes ago, Muskel1 said:

Ja pierdykam, i ten format .mov z tych super iphonów. Zaśmieca tylko telefon bo zakażdym razem trzeba najpierw plik na tel. ściągnąć żeby obejrzeć:rolleyes:

Szczerze mówiąc to ja tam nic niepokojącego nie słysze (bez słuchawek). Trzeba odczekać co komp. zapisał bo wszystko inne to spekulacje.

Na jednej z facebookowych grup, stwierdzili ze być  może uszczelka, ale z tego co wiem to ona ma zupełnie inne objawy. Oby było tak jak mówisz i żeby to była jakaś pierdoła.

Opublikowano

Jaka uszczelka? pod głowica niby?

Opublikowano
  • Autor
25 minutes ago, Muskel1 said:

Jaka uszczelka? pod głowica niby?

Tak, terasz pisza o popychaczach

Opublikowano
8 minut temu, Karo1 napisał:

Tak, terasz pisza o popychaczach

Moja szklana kula, którą dostałem z Ingolstadt  i umożliwia zdalne połączanie z każdym Audi we wszechświecie, mówi mi, że odkleiła ci się uszczelka od maski, dlatego masz "sprawdź silnik" unieś ją, a zobaczyć dyndający kawał gumy, ten sam, z którego wybrano nasienie do stworzenia tych meh mechaników na szajsbooku.
 

Edytowane przez Talpa

Opublikowano

Wyjdz z tej grupy i sie nie stresuj. Powodów może być bardzo dużo. Poczynając od bagatelnego jak np: słabo wpiętej kostki jakiegoś czujnika, ktòry przy wymianie rozrządu był wypięty. Nie ma co gdybać bo to tylko jasnowidz może teraz postawic 100% diagnozę. Czekaj na odczyt z kompa i myśl pozytywnie:wink:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Równie dobrze mógł wypaść zapłon, czy cewce coś odbiło i wywaliła błędem... Uwielbiam wróżenie z fusów i kontrolki silnika, ja nie wiem po co złącza diagnostyczne wymyślali?

 

Edytowane przez Talpa

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie Panowie!

Opublikowano
  • Autor

Wywaliło błąd katalizatora, oleju nie bierze, niebieskiego dymu nie ma i wystarczyło jedynie usunąć błąd. Ale dla pewności podjadę jeszcze sprawdzić spaliny itp.

Opublikowano

Dobrze byłoby wiedzieć treść i numer błędu jaki wywaliło. Masz gdzieś zapisane?

Opublikowano
  • Autor
7 minutes ago, Muskel1 said:

Dobrze byłoby wiedzieć treść i numer błędu jaki wywaliło. Masz gdzieś zapisane?

System katalizatora, za mała skuteczność. Coś takiego mi gość powiedział. Byłem w serwisie w którym robia tylko auta VAG.

Opublikowano

Ok. skoro dało się skasować to dobrze. Trzeba obserwować. Jeżeli powróci zrób dokładne zdjęcie lub niech Ci dadzą wydruk z numerem i treścią błędu bo tam zawarte są dokładne informacje. Jaki masz brzebieg?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
7 minutes ago, Muskel1 said:

Ok. skoro dało się skasować to dobrze. Trzeba obserwować. Jeżeli powróci zrób dokładne zdjęcie lub niech Ci dadzą wydruk z numerem i treścią błędu bo tam zawarte są dokładne informacje. Jaki masz brzebieg?

niecałe 128 tysięcy

Opublikowano

Seria czy podniesiona moc silnika?

Opublikowano
  • Autor
1 minute ago, Muskel1 said:

Seria czy podniesiona moc silnika?

Seria, planuje podniesienie mocy ale dopóki to sie nie wyjaśni to się wstrzymam

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
1 minute ago, Muskel1 said:

:thumbup1:

Po przejechaniu 128 tyś km katalizator może być już zapchany? 

Opublikowano

Wątpię. W tych silnikach raczej nie. W 3.0 TFSI zdarzają sie przypadki, że przy 100-150kkm katy siadają. 

Obserwuj i nic sie nie martw:wink:

Opublikowano
  • Autor
39 minutes ago, Muskel1 said:

Wątpię. W tych silnikach raczej nie. W 3.0 TFSI zdarzają sie przypadki, że przy 100-150kkm katy siadają. 

Obserwuj i nic sie nie martw:wink:

Tak zrobie, jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. 

Edytowane przez Karo1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.